Francouzská 1025/8
Kopřivnice 742 21
tel.: +420 556 811 276
email: triga.koprivnice@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 11.09.2014
Topováno 11.05.2016

Caffé bar Rosso Nero : kavárna, která má co nabídnout

Dobrá kavárna, to není jenom kvalitní káva. Dobrá kavárna by měla být také prostorem, kde se rádi setkáváte s přáteli, diskutujete nad lahodným nápojem a užíváte si zábavu v kteroukoli denní i noční dobu. V Caffé baru Rosso Nero jsme si toho vědomi, a proto vám ve Valašském Meziříčí kromě vybrané kávy nabízíme také míchané alkoholické drinky, občerstvení a pravidelně pořádáme koncerty a vystoupení.

Caffé bar Rosso Nero : kavárna, která má co nabídnout

Vychutnejte si světovou kávu ve stylovém prostředí

To, že vám v Caffé baru Rosso Nero podáváme pouze tu nejkvalitnější kávu, je pro nás samozřejmostí. Nabízíme proto širokou škálu kávových nápojů od ristretta pro milovníky silné chuti, po pěnové cappuccino. Naši zkušení baristé používají kvalitní italskou kávu značky Hausbrandt, kterou doporučují ti nejlepší italští kavárníci a cukráři. Rádi vám všechny druhy kávy připravíme také v bezkofeinové podobě, kávu si také kdykoli můžete vzít s sebou do termokelímku a vychutnat si ji na cestě do práce nebo do školy.

Pokud rádi zkoušíte nové chutě, nabízíme vám v kavárně Rosso Nero také edici vybraných káv z celého světa. Ochutnat u nás můžete například kávu:

  • COSTARICA Tarrazu
  • ETHIOPIA Sidamo
  • KENYA AA
  • GUATEMALA Genuine Antigua
  • BRASILE Santos fancy NY2

Rosso Nero nenabízí pouze kávu

Protože chceme vyhovět všem našim zákazníkům, nabízíme kromě kávy a nealkoholických nápojů také něco tvrdšího pro veselé víkendové večery. Objednat si u nás tak můžete svěží míchané drinky nejrůznějšího složení, svařené víno, nebo oblíbené plzeňské pivo. Na zahnání drobného hladu také připravujeme vynikající francouzské palačinky, zapečené panini, nebo obložené bagety.

V naší kavárně to žije

Originální zařízení interiéru, pohodlné sedačky a oddělená kuřácká zóna, to jsou jedny z důvodů, proč se do Caffé baru Rosso Nero budete rádi vracet. Při nedávné rekonstrukci jsme navíc vybavili dvůr kavárny malým pódiem, díky kterému zde můžeme pořádat pravidelné hudební akce pro zpříjemnění večerního posezení. Naše soukromé pódium už navštívily kapely Pakostr, Legendy se vrací, Nototo, Blue Sugar nebo Faunus. Ani v podzimních měsících ale nekončíme. Například už 1. 10.2014 navštíví náš Caffé bar americká jazzová legenda JOYCE HURLEY v doprovodu českého Joe After Tria.

O našich zkušenostech se zajišťováním úspěšných kulturních akcí svědčí také to, že každoročně pořádáme Otevírání léta v Poličné. Tradiční červnová akce láká na rozličné rockové kapely z celé České republiky a těší se velkému zájmu. Na tradici této akce chceme navázat také v naší kavárně a udělat tak z Valašského Meziříčí město, kde to žije nejen v létě. Proto neváhejte a navštivte nás.   

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.rossonero.cz

562 zhlédnutí
Další PR články firmy