Schachermayer, spol. s r.o. Nábytkové kování Praha
Kuchyňské vybavení, vše pro bydlení

Kuchyňské vybavení, vše pro bydlení

Schachermayer – velkoobchod s kuchyňským vybavením, nábytkovým kováním a osvětlením

Spojovací technika a stavební kování

Spojovací technika a stavební kování

Spojovací technika a stavební kování od firmy Schachermayer

Nářadí pro řemeslníky a výrobu

Nářadí pro řemeslníky a výrobu

Schachermayer - nářadí pro řemeslníky, průmysl a obchodVydáno 21.09.2014
363 Zhlédnutí
Topováno 16.11.2016

Nábytkové kování dodá interiéru punc luxusu

Rozhodli jste se vylepšit svůj interiér a nevíte jak? Nebo jste v poslední fázi novostavby a zařizujete nábytek? Tak jako tak nezapomínejte na detaily, protože právě ty rozhodují o celkovém vzezření interiéru. Nevěříte? Pak zkuste svůj nábytek oživit nábytkovým kováním a uvidíte, jak rozkvete celý prostor.


O netradiční vzhled se postará nábytkové kování

Kuchyňské prostory přímo vyžadují nábytkové kování. Je nejen designové, ale také nanejvýš praktické. Velkoobchodní společnost Schachermayer má pro vás například připravenou sadu LeMans II, která oživí každý kuchyňský roh. Slouží totiž jako nábytkové kování pro rohový otočný výsuv. Díky tomu využijete jindy problematický prostor. LeMans II představuje novou technologii a nanejvýš hladký pohyb při otevírání a zavírání skříňky. Skvěle vypadající a přesto pevné zámkové kování, to je LeMans II, které se vyznačuje nosností až 25 kilogramů!

Kuchyň oživíte také boxsystémem Legrabox. Je vyroben z ušlechtilých materiálů, jako hliník a ocel a design podporuje jejich kombinace s matnými povrchy různých barev. Díky boxsystému Legrabox přehledně uspořádáte svoje nádobí - obsahuje totiž speciální designový systém vnitřního dělení zásuvek. O hladký pohyb se postará nová korpusová kolejnice, která zajišťuje ještě lepší synchronizovaný tichý plynulý chod. Boxsystém Legrabox můžete zatížit nádobím o celkové hmotnosti až 70 kilogramů. Legrabox se zámkovým kováním nevyužijete ale jenom v kuchyni. Fantazii se meze nekladou a vy tak můžete tento designový a praktický prvek nainstalovat i do ostatních obytných prostor, jako koupelny, ložnice a další.

Nábytkové kování má mnohostranné využití

Kuchyňské skříňky, poličky nebo stoly. To jsou nejčastější místa, kde můžete nábytkové kování využít. Zkuste však jít za hranice všednosti a vyzkoušejte také novinku společnosti Schachermayer -  inovativní kování pro skládací a posuvné dveře HAWA-Folding Concepta 25. Díky nim vytvoříte nádherný vzdušný prostor, který propojí dvě místnosti, nejčastěji kuchyň a obývák. Posuvné dveře se zámkovým kováním jsou naprostou nezbytností pro moderní bydlení. Nejsou však jenom designové, ale také maximálně praktické. Chystáte pro své hosty v kuchyni překvapení? Nebo snad potřebujete skrýt nepořádek? Nebo nechcete hosty obtěžovat vůněmi a pachy, které se z kuchyně linou? Stačí jediný pohyb a posuvné dveře se zámkovým kováním tyto problémy odstraní. Až tak je to jednoduché! A další výhody? Naprosto tichý chod a vysoký uživatelský komfort i u těžkých a velkých dveří. Instalace zámkového kování je ideální i na široké skříňové dveře.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.schachermayer.cz