Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž
VOŠP a SPŠM Kroměříž
Střední průmyslová škola mlékárenská

Střední průmyslová škola mlékárenská

Střední průmyslová škola mlékárenská, obory analýza a technologie potravin

Vyšší odborné studium

Vyšší odborné studium

Vyšší odborná škola potravinářská Kroměříž

Bakalářské studium akreditované s UTB

Bakalářské studium akreditované s UTB

Bakalářské studium, Vyšší odborná škola potravinářská a UTB ZlínVydáno 12.10.2014
368 Zhlédnutí
Topováno 13.10.2017

Studium v Kroměříži vás připraví na práci v mnoha potravinářských odvětvích

Studentská léta znamenají pro většinu jistě spoustu zábavy a bezstarostný život, ale především je to klíčové období, ve kterém rozhodujeme o svém budoucím životě. Výběr kvalitního studia, které nás připraví především na praktickou stránku budoucí práce, je proto velmi důležitý. Na Vyšší odborné škole potravinářské a Střední průmyslové škole mlékárenské v Kroměříži se vám dostane uceleného kvalitního vzdělání, díky kterému najdete uplatnění v mnoha oborech.

Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž, Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž VOŠP a SPŠM Kroměříž

Střední průmyslová škola mlékárenská

Maturitní studium na Střední průmyslové škole mlékárenské zahrnuje dva volitelné studijní obory – Analýza potravin a Technologie potravin. Studenti si také mohou zvolit denní nebo dálkové studium, obě formy jsou ukončeny maturitní zkouškou. Absolventi Střední průmyslové školy mlékárenské mají nejlepší předpoklady pro další studium na Vyšší odborné škole potravinářské, ze které vycházejí po úspěšném dokončení studia skuteční odborníci, plně kvalifikovaní pro vedoucí pozice v mnoha odvětvích potravinářského průmyslu. Už samotné maturitní studium však otevírá dveře do zaměstnání u mnoha předních českých výrobců potravin.

Maturitní studium


Vyšší odborná škola potravinářská Kroměříž

Studium na Vyšší odborné škole potravinářské v Kroměříži lze absolvovat buď jako tříleté denní nebo čtyřleté kombinované. Je zakončeno absolutoriem zahrnujícím zkoušku z odborných předmětů, cizího jazyka a obhajoby závěrečné absolventské práce. Absolventi studia na této vyšší odborné škole jsou připraveni na práci ve vyšších řídících funkcích v oblasti přípravy, vývoje, výroby a kontroly potravin a surovin na jejich výrobu. To ale zdaleka nejsou jediné možnosti uplatnění. Vyšší odborná škola potravinářská připravuje studenty pro zaměstnání vyžadující vysokou odbornost a samostatnost přímo ve výrobě a kontrole potravin, také ve vývojových odděleních potravinářských závodů nebo v laboratořích Státní zemědělské a potravinářské inspekce a dalších certifikovaných kontrolních laboratořích. Jelikož studium na této vyšší odborné škole je komplexní přípravou na budoucí povolání, uplatní se absolventi i v ekonomické a obchodní činnosti, zemědělské výrobě či v oblasti životního prostředí. Zajímá vás, co všechno vám může studium na Střední průmyslové škola mlékárenské nebo Vyšší odborné škole potravinářská do života přinést? Navštivte společné webové stránky www.vospaspsm.cz, kde naleznete podrobné informace o možnostech studia.

Vyšší odborné studiumVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.vospaspsm.cz