Křenova 438/7
Praha 6 - Veleslavín 162 00
tel.: +420 844 000 010
email: info@energie2.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 19.10.2014
Topováno 11.07.2016

Víte, jak ušetřit za elektřinu a plyn? Stačí si vybrat správného dodavatele energií

Alternativní dodavatelé elektřiny obsluhují už tisíce domácností. Jejich oblíbenost roste zejména díky tomu, že dokážou nabídnout ceny nižší o 5 až 10 % než u tradičních dodavatelů energií. Společnost Energie2 je alternativním dodavatelem elektrické energie, který vám dokáže snížit vaše náklady na elektřinu až o desítky stovek korun ročně.

Víte, jak ušetřit za elektřinu a plyn? Stačí si vybrat správného dodavatele energií

Změna dodavatele elektřiny a plynu je řešením

V dnešní době chceme šetřit všude, kde to jde. Ušetřit na elektřině či plynu můžete jednoduchou změnou dodavatele energií. Ověřte si nabídky a vyberte si tu, která je nejvýhodnější pro vás.

Plyn i elektřina u jednoho dodavatele

Už vás unavuje starat se o účty za plyn a elektřinu odděleně? Platit dvojí zálohu, řešit problémy se dvěma různými dodavateli energií? U společnosti Energie2 máte vše v jednom. Stačí jen vyplnit smlouvu a společnost Energie2 vše ostatní zařídí za vás. Veškeré informace máte k dispozici i na webových stránkách.

Co vás bude změna dodavatele stát?

Napadá vás, že změna dodavatele energií musí být složitá a finančně nákladná? Pokud přejdete k dodavateli energií Energie2,  nic z toho se vás týkat nebude. Za přechod nic neplatíte a žádnou změnu, až na snížení nákladů na elektřinu a plyn, nepocítíte. O váš elektroměr, plynoměr a vedení k nim se i nadále stará vaše distribuční společnost, která zajišťuje i případný servis.

Proč přejít k dodavateli elektřiny a plynu Energie2?

Nejen, že vám dodavatel energií Energie2 ušetří část nákladů na placení účtů za elektřinu a plyn, ale ušetří vám i spoustu starostí, protože najednou budete mít dodavatele elektřiny a plynu v jednom. Změnou dodavatele energií získáte především individuální přístup k vašim potřebám, přehledné informace o tom, za co platíte, a také doporučení, jak můžete ušetřit ještě více.

Ušetřit za energie nikdy nebylo snadnější

Změna dodavatele energií je skutečně jednoduchá. Energie2 vyřídí veškeré formality spojené s přechodem k novému dodavateli energií. Zcela zdarma a bez komplikací. Ušetřit za dodávky elektřiny a plynu nikdy nebylo snazší. Vyberte si svého alternativního dodavatele energií, který vám ušetří 5 až 10 % nákladů na elektřinu a plyn.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.energie2.cz

150 zhlédnutí
Další PR články firmy
Nepodlehněte falešným slevám za elektřinu a zemní plyn

Nepodlehněte falešným slevám za elektřinu a zemní plyn

Neetické získávání klientů dodavatelů energií pomocí klamavé reklamy či krátkodobých slev, které se z dlouhodobějšího hlediska nevyplatí, se v posledních letech stalo jakýmsi smutným trendem. Tyto praktiky mnohdy hází špatné světlo i na poctivé společnosti, které jsou pak nuceny horko těžko obhajovat svůj morální kredit.

Vydáno 20.12.2013

VÍCE
Dodávka elektřiny od alternativních dodavatelů se vyplatí domácnostem i firmám

Dodávka elektřiny od alternativních dodavatelů se vyplatí domácnostem i firmám

Ušetřit na elektřině je cílem každé domácnosti i firmy. Způsobů, jak ušetřit, je vcelku dost. Je samozřejmě důležité snažit se co nejméně elektřinu spotřebovávat a proto si pořizovat spotřebiče s nízkou spotřebou, nenechávat zbytečně rozsvíceno a při odchodu z domu vypínat televizi, podstata však tkví v samotné ceně za elektřinu.

Vydáno 19.11.2015

VÍCE
Plyn a elektřina od jednoho poskytovatele přináší mnoho výhod

Plyn a elektřina od jednoho poskytovatele přináší mnoho výhod

Plyn od jedné firmy a elektřinu od jiné? To nemusí být nejlepší nabídka a navíc to přináší příliš starostí o obě agendy. Usnadněte si situaci a spojte své dodavatele energie do jednoho. Není to nemožné. Přesně od toho je tu společnost Energie2.

Vydáno 25.10.2014

VÍCE
Ušetřit za plyn je možné! Jak na to?

Ušetřit za plyn je možné! Jak na to?

Plyn potřebujeme k životu všichni a dodavatelé si to moc dobře uvědomují. Někteří však nastavují ceny, které neodpovídají tomu, co skutečně využijete. Naštěstí je tu výhodný dodavatel (nejenom) plynu - Energie2.

Vydáno 31.10.2014

VÍCE
Jak ušetřit na dodávce plynu bez kompromisů

Jak ušetřit na dodávce plynu bez kompromisů

Možná se také řadíte mezi ty, kteří velmi neradi dělají kompromisy. Proč si vybírat mezi nízkou cenou a kvalitou, proč nechtít obojí? Nejznámější a největší dodavatelé plynu často přesvědčují své klienty, že jsou možná dražší než konkurence, že však nabízí mnohem kvalitnější produkty. To však dávno neplatí. Na trhu existuje několik alternativních dodavatelů plynu, kteří nabízí produkty za mnohem nižší ceny a kvalitu služeb si drží vysoko. Takovou je také společnost Energie2.

Vydáno 01.12.2015

VÍCE