Vinohradská 37
Praha 2 120 00
tel.: +420 233 371 789
email: rrg@rrg.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 21.10.2014
Topováno 02.12.2015

Ochranná známka může být pro váš výrobek k nezaplacení

Patenty, ochranné známky nebo přihlašování užitných a průmyslových vzorů. Nespoléhejte na to, že jsou lidé čestní a nikdo vaše duševní vlastnictví nezneužije. Pokud podnikáte nebo jste vymysleli nějaký vynález, využijte raději služeb patentové, známkové a advokátní kanceláře Rott, Růžička & Guttmann.

Ochranná známka může být pro váš výrobek k nezaplacení

Výrobkové pirátství versus duševní vlastnictví

Porušování zákona v oblasti duševního vlastnictví obvykle probíhá jako neoprávněné užívání nehmotného statku, tedy například ochranné známky. Problém ale je, že se zneužití v oblasti duševního vlastnictví těžko kontroluje. Patentové, známkové a advokátní kanceláře Rott, Růžička & Guttmann však patří mezi průkopníky řešení tohoto problému v Česku i na Slovensku. Služby v oblasti boje proti výrobkovému pirátství totiž poskytujeme velkým i malým zahraničním i domácím výrobcům značkových výrobků více než 20 let. Pro hájení práv našich klientů v oblasti duševního vlastnictví a ochranných známek využíváme nejen nástrojů práva Evropské unie, ale také národního práva trestního, obchodního nebo občanského. Můžeme nabídnout bohaté zkušenosti s řešením problematiky ochranných známek u značkového oblečení, domácích spotřebičů, ale třeba také léčiv, elektroniky nebo potravin a nápojů.

Ochranná známka je základem úspěchu

Asi každý chce se svým výrobkem na trhu uspět a nejen jeho názvem se odlišit od konkurence. Proto je často na místě ochranná známka, která vašemu produktu nebo službě zaručí jedinečnost. Patentová, známková a advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann vám poskytne odborné poradenství v oblasti známkoprávní činnosti. Zajistíme pro vás jednoduše vše od podání přihlášky ochranné známky pro získání ochranné známky až po její výmaz, nebudete-li danou ochrannou známku již potřebovat. V momentě, kdy se rozhodnete opatřit svůj produkt ochrannou známkou, nabídneme vám podporu v rámci celého administrativního procesu. Po podání přihlášky vás zastoupíme u samotného řízení, jakmile pak ochrannou známku obdržíte, budeme za vás dlouhodobě sledovat její platnost. Vám se tak rozhodně nestane, že by vaše ochranná známka přestala platit, aniž byste o tom vy jako její vlastník neměli vůbec ponětí.

Řešíme spory ohledně ochranných známek i patentů

Pro případ, že byste se někdy dostali do nepříjemností nebo sporů ohledně vaší ochranné známky, jsme tu samozřejmě pro vás také. Provádíme pravidelný monitoring trhu, abychom mohli předejít případným kolizím ochranných známek. A když už se náhodou do nepříjemností dostanete, poradíme vám a doporučíme další postup (podání námitky či výmaz ochranné známky a podobně). Obdobnou pomoc samozřejmě nabízíme také v oblasti vašich patentů, kdy vám jakýkoli spor prostřednictvím našich zkušených patentových zástupců pomůžeme vyřešit. Zastoupíme vás jak v určovacích, tak výmazových a zrušovacích řízeních. Žádným problémem nebude ani to, že se jednání o patentu nebudete moci zúčastnit osobně - svěříte-li nám váš vynález a potažmo patent, zastaneme vše potřebné za vás.

Oblasti patentů, vynálezů a ochranných známek se aktivně věnujeme již od samého začátku 90. let. Specializujeme se však nejen na český trh, ale díky zkušenostem s mezinárodními předpisy vám zajistíme zastoupení vašich zájmů také v zahraničí. Pro detailnější informace o naší činnosti navštivte naše webové stránky www.rrg.cz, kde také najdete kontakty na naše kanceláře.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.rrg.cz

315 zhlédnutí
Další PR články firmy
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha.

Vydáno 06.01.2018

VÍCE
Ochranné známky a patenty na vynálezy

Ochranné známky a patenty na vynálezy

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann se realizuje v oboru duševního vlastnictví a své služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. Potřebujete patent na svůj vynález, kterým je váš výrobek, zařízení, nebo výrobní postup? Obraťte se na nás, zajistíme vám jej bez zbytečných průtahů a komplikací.

Vydáno 20.10.2016

VÍCE