Podolská 90
Praha 4 147 00
tel.: +420 241 432 310
email: info@macom-security.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 18.09.2013
Topováno 07.10.2016

Bezpečnost ve vašem domě zajistí domácí telefon, videotelefon i samozamykací zámek

Tytam jsou doby, kdy mohl každý na vesnici nechat nezamčený rodinný dům a v panelových či bytových domech neexistovaly domácí telefony. Nároky na bezpečí v našich domovech se stále zvyšují, a proto při stavbě nových domů nebo revitalizaci panelových domů není radno podceňovat právě zabezpečovací prvky ve formě domácích telefonů, videotelefonů či kvalitních samozamykacích zámků.

Bezpečnost ve vašem domě zajistí domácí telefon, videotelefon i samozamykací zámek

Domácí telefony jsou téměř nezbytností nejen v panelových domech a menších bytových domech, ale třeba také v administrativních budovách a skladových prostorách. Stále častěji jimi však majitelé, kterým záleží na bezpečí, vybavují také rodinné domy.

Digitalizace vládne světu i zabezpečovacím systémům

Čím dál větší oblibu v oblasti domácích telefonů a videotelefonů si získávají digitální systémy, které se vyznačují vyšší kvalitou zobrazení. K instalaci takovýchto domácích telefonů či videotelefonů lze často využít například stávajících rozvodů domovních zvonků, čímž se celková montáž velice zjednodušuje.

Domácí telefon, videotelefon a přístupový systém pro vaše bezpečí

Do celého systému domácích telefonů nebo videotelefonů lze přitom implementovat také například čtečku sloužící jako přístupový systém. Díky přístupu přes čip pak obyvatelé domu získají jasný přehled o pohybu osob v objektu.

Samozamykací zámek je pohodlný a vysoce bezpečný

Velkou výhodou systému je i možnost elektrického samozamykacího zámku, který může být dalším velmi významným bezpečnostním prvkem. Použití samozamykacího zámku je navíc velmi pohodlné, dveře se při vašem odchodu zkrátka samy zavřou a následně automaticky uzamknou. Dovnitř se tak žádný nezvaný návštěvník nedostane, naopak ven se obyvatelé domu dostanou snadno přes kliku. Díky tomu je použití samozamykacích zámků naprosto bezpečné a splňuje požární vyhlášku o únikových východech.

Domácí telefony a videotelefony vynikají velmi propracovaným designem, který citlivě splyne s okolím. Nehrozí tedy, že by vypadaly na vašem okně jako pěst na oko. I přesto jsou však velice odolné.

Systémy domovních telefonů na míru

Velký důraz na kvalitu technologie i provedení domácích telefonů a videotelefonů klade česká společnost MACOM SECURITY. Zajišťuje vše od projektu, prodeje, montáže, revize až po pravidelný servis domácích telefonů a videotelefonů, a to od jednoduchých zařízení až po velké systémy kontrolující několik vchodů. MACOM SECURITY využívá především kvalitních výrobků italských výrobců a každou aplikaci sestavuje pro daný objekt samostatně dle potřeb zákazníka.

Kromě kvalitních domácích telefonů a videotelefonů se MACOM SECURITY specializuje na systémy elektronické zabezpečovací a požární signalizace, kamerové a záznamové zařízení, systémy kontroly vstupu a docházky, systémy elektronické ochrany zboží, ale také na strukturovanou kabeláž a vysílače VKV.

Více informací o domácích telefonech, videotelefonech, samozamykacích zámcích a mnoha dalších bezpečnostních prvcích najdete přímo na webových stránkách MACOM SECURITY.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://macom-security.cz

2113 zhlédnutí
Další PR články firmy
PTZS – Poplachový tísňový zabezpečovací systém

PTZS – Poplachový tísňový zabezpečovací systém

Ochránit majetek a osoby není jednoduché, kdy jste na to sami. Profesionální a kvalitní ochrana domů, bytů, firemních prostorů i venkovních spočívá v kvalitní zabezpečovací technice, díky které budete mít i za své nepřítomnosti objekt pod dohledem. A o kvalitní ochranu a zabezpečovací systém se postará firma MACOM SECURITY spol. s r.o.

Vydáno 03.11.2017

VÍCE
Detektor úniku oxidu uhelnatého pomáhá předcházet fatálním nehodám

Detektor úniku oxidu uhelnatého pomáhá předcházet fatálním nehodám

Hlásiče oxidu uhelnatého by měly být součástí každého prostoru, kde se využívá plynová karma. Ta má sice řadu výhod, pro které ji denně používá k ohřevu vody spousta z nás, ale je třeba dát si na ni pozor. Může se totiž stát, že z karmy začne unikat oxid uhelnatý, což je látka pro člověka velmi nebezpečná. Hlásiče oxidu uhelnatého od společnosti Macom Security vám pomohou zabránit nehodám, které už nejednou skončily smrtí.

Vydáno 03.12.2015

VÍCE
Kvalitní zabezpečovací systém zajistí ochranu vašich objektů

Kvalitní zabezpečovací systém zajistí ochranu vašich objektů

Dobrý zabezpečovací systém vám v dnešní době ušetří mnoho potíží. S ochranou nemovitostí vám pomohou zkušení profesionálové ze společnosti MACOM SECURITY, kteří provádějí zabezpečení objektů, jako jsou budovy ministerstev nebo bank. Experti z MACOM SECURITY si poradí s každým úkolem.

Vydáno 12.12.2016

VÍCE