Dvořákova 2924/21
Znojmo 669 02
tel.: +420 608 807 750
email: info@tas-security.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 13.10.2013
Topováno 12.10.2015

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY zajistí i vymáhání pohledávek

Dostali jste se do situace, kdy všechny způsoby kontaktování dlužníka selhaly? Nevíte si rady, jak vymoci peníze, které Vám patří? Neváhejte obrátit se na profesionály, kteří zcela legální cestou zařídí vše za Vás. Služba vymáhání pohledávek Vám ušetří spoustu času a nervů, které byste ztratili marným úsilím.

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY zajistí i vymáhání pohledávek

Komplexní bezpečnostní služby a vymáhání pohledávek

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY, jejímž polem působnosti je především jižní Morava, zejména Znojmo a Brno, se zabývá veškerými službami v oblasti ostrahy osob a majetku. Jedním z mnoha předmětů činnosti je i řešení exekucí a pohledávek, kterých bohužel v dnešní době stále přibývá, a to včetně mimosoudního vyrovnání. Úzká spolupráce s právní kanceláří a exekutorským úřadem nám umožňuje reagovat flexibilně a bez zbytečných průtahů.

Žádné násilné vymáhání pohledávek, vše řešíme legální cestou

Pokud zvolíte naši bezpečnostní agenturu jako prostředníka vymáhání pohledávky z dlužníka, můžete se těšit z mnoha výhod:

  • Vymáhání pohledávky začneme řešit ihned po tom, co nás pověříte.
  • Stále zůstáváte jedinými majiteli pohledávky.
  • Postupujeme vždy v souladu se zákonem, profesionálně, nekompromisně a se skvělými výsledky.
  • O průběhu vymáhání pohledávky budete vždy informování.
  • Vyřízení veškerých formalit je samozřejmostí.
  • Zajistíme mimosoudní vyrovnání.
  • V případě potřeby vyřešíme pohledávku i formou exekučního příkazu.

Co dělat v případě, že dlužník není nikde k zastižení?

I s takovou situací si dokážeme poradit. Součástí nabídky našich služeb je i detektivní činnost, kterou provádíme v souladu s platnými zákony ČR. S vyhledáním osob i prověřování jejich majetkových poměrů máme dlouholeté zkušenosti, proto se neváhejte obrátit na náš profesionální tým, který vyřeší problémy s dlužníkem za Vás.

Kromě vymáhání pohledávek zajišťujeme také správu bytových i nebytových prostor, vyklízení nemovitostí dlužníků, obsazení volných bytů spolehlivými nájemníky a správu inkasa.  

Více informací o vymáhání pohledávek a bezpečnostní agentuře TRUE AGENCY SECURITY najdete na webových stránkách www.tas-security.cz

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.tas-security.cz

451 zhlédnutí
Další PR články firmy
Bezpečnostní agentura Brno

Bezpečnostní agentura Brno

Zajištění bezpečnosti na různých akcích, kulturních událostech, politických nebo i formou hlídání a střežení majetku a budov, to vše je bohužel v dnešním světě zapotřebí. Proto jsou zde naše komplexní služby, které mohou pomoci každému.

Vydáno 13.10.2017

VÍCE
Vymáhání pohledávek a exekucí s pomocí profesionálů

Vymáhání pohledávek a exekucí s pomocí profesionálů

Situace, kdy je velmi těžké dohodnout se s dlužníky, jsou opravdu stresující a nepříjemné. Pokud se chcete vyhnout zbytečnému stresu a zdlouhavému, často neúčinnému procesu, přizvěte si na pomoc profesionály. Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY vám při vymáhání pohledávek a exekucí pomůže a svou práci dovede k úspěšnému mimosoudnímu vyrovnání či vyřízení exekuce.

Vydáno 13.05.2016

VÍCE
Bezpečnostní služby - od ostrahy majetku i osob po detektivní činnost

Bezpečnostní služby - od ostrahy majetku i osob po detektivní činnost

Fyzická ostraha průmyslových objektů, ostraha osob na akcích různého zaměření, osobní ochranka, převoz peněz i detektivní činnost. To jsou jen některé z bezpečnostních služeb, které poskytuje agentura TRUE AGENCY SECURITY. Má bohaté zkušenosti se zajištěním bezpečnosti v různých oblastech a v případě potřeby poskytne ochranu i vám.

Vydáno 07.05.2016

VÍCE
Vymáhání pohledávek profesionální firmou vám ušetří spoustu starostí

Vymáhání pohledávek profesionální firmou vám ušetří spoustu starostí

Dostali jste se do situace, kdy se nemůžete dohodnout s dlužníkem a vyčerpali jste všechny možnosti, jak dostat své peníze zpět? Na vymáhání dluhů nemusíte být sami! Kontaktujte True Agency Security, která se o vymáhání pohledávek postará v nejkratším možném čase a zákonnými postupy.

Vydáno 27.10.2015

VÍCE
Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY se postará o Vás i Váš majetek

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY se postará o Vás i Váš majetek

Potřebujete zajistit hladký průběh kulturní, společenské nebo sportovní akce? Nebo hledáte spolehlivou ostrahu objektu, ochranku pro převoz hotovosti či diskrétní detektivní služby? Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY zajistí veškeré služby spojené s ochranou osob a majetku na špičkové úrovni.

Vydáno 13.10.2013

VÍCE
Detektivní služby můžete jednou potřebovat i vy!

Detektivní služby můžete jednou potřebovat i vy!

Dostali jste se někdy do situace, kdy jste potřebovali prověřit obchodního partnera před uzavřením velkého obchodu? Chcete si ověřit minulost a důvěryhodnost konkrétní osoby před tím, než jí svěříte citlivé údaje či finance? To všechno lze realizovat prostřednictvím bezpečnostní agentury True Agency Security, která se mimo jiné zabývá i profesionálními detektivními službami.

Vydáno 08.10.2015

VÍCE