Pražská 16
Praha 10 - Hostivař 102 21
tel.: +420 281 017 432
email: tesur@quick.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 28.11.2014
Topováno 17.08.2017

Sušárny pro průmysl i potravinářství

Sušárny od společnosti TESUR - technologické linky, sušení a regulace s.r.o. nacházejí uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích. Že si to neumíte představit? Je to jednoduché. Například jenom v rámci potravinářského průmyslu dávají sušárny vzniknout třeba sušenému mléku, používají se pro výrobu cukru, nejrůznějších typů kávovin, při sušení těstovin nebo třeba také léčivých bylin.

Sušárny pro průmysl i potravinářství

Průmyslové sušárny a jejich uplatnění

Vedle potravinářství ale speciální průmyslové sušárny nacházejí každodenní použití v zemědělství nebo chemickém průmyslu - i takové prací prášky, barviva nebo všemožné farmaceutické preparáty přece nevznikají samy od sebe. Ve strojírenství se zase sušárny používají pro vysušování součástí po mokrém procesu, a v tomto výčtu použití průmyslových sušáren bychom mohli pokračovat prakticky donekonečna. V sortimentu společnosti TESUR - technologické linky, sušení a regulace s.r.o. tak najdete veškerou technologii, která se v těchto oblastech používá, ať už se jedná o bubnové sušárny, pásové sušárny, fluidní nebo vibrofluidní sušárny, proudové a tryskové sušárny či kontinuální vibrační lázně a mnoho dalších.

Specializované sušárny od návrhu po montáž

Společnost TESUR - technologické linky, sušení a regulace s.r.o. není pouhým prodejcem sušáren, vlhkoměrů a dalších zařízení, ale naopak disponuje 40 letou zkušeností s vlastním vývojem a konstrukcí této techniky pro konkrétní požadavky zákazníků.  Již od samého počátku vycházíme z potřeb a možností zákazníka a můžeme tak nalézt to nejvhodnější řešení pro daný provoz či účel. Následně zpracujeme potřebnou výrobní dokumentaci a zajistíme výrobu konkrétní sušárny a souvisejících částí u našich dodavatelů. Po vyrobení sušárny zajistíme montáž přímo na místě a celé zařízení také uvedeme do chodu. Celý proces končí zaškolením obsluhy.

Servis sušáren a ekonomizace provozu

U veškerých sušáren samozřejmě provádíme také kvalifikované provozní měření a seřizování. Na základě prováděných měření u sušáren a dalších zařízení pak v rámci ekonomizace provozu navrhujeme možné úpravy, které by mohly zefektivnit daný provoz a zvýšit výkon. Během vlastní ekonomizace provozu opět zajišťujeme jak dodávku potřebného materiálu, tak také odbornou montáž a uvedení do provozu. Dané kroky provedené například na vaší průmyslové sušárně vám umožní pracovat levněji a efektivněji. Nepodceňujte proto investici do ekonomizace provozu - i přes počáteční náklady se z dlouhodobého hlediska vždy vyplatí.

Pro více informací o specializovaných průmyslových sušárnách a dalších produktech společnosti TESUR - technologické linky, sušení a regulace s.r.o. navštivte přímo naše webové stránky. Naleznete zde jak potřebné kontakty, tak fotogalerii, ve které se můžete virtuálně na některé z našich sušáren podívat. V sekci reference pak uvádíme pro představu několik realizací pro české i zahraniční výrobní společnosti.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.tesur.cz

228 zhlédnutí
Další PR články firmy