U Průhonu 927/20
Praha 7 - Holešovice 170 00
tel.: +420 773 999 191
email: volf.martin@nving.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 10.12.2014
Topováno 03.10.2016

Diagnostika staveb: Odhalte problémy při stavbě včas

Stavíte nebo vás čeká rekonstrukce objektu? Pak se vám bude hodit technická podpora. Nejste si jisti složením geologického podloží? Rádi byste si nechali stávající objekt zaměřit? Nebo potřebujete provést stavebně–technický průzkum? Od toho je tu diagnostika staveb od společnosti NV Engineering.

Diagnostika staveb

Diagnostika staveb zahrnuje mnoho technických služeb

Naše společnost vznikla v roce 2008 spojením několika odborníků, kteří do té doby pracovali každý samostatně. Spolupráce těchto lidí nám dnes umožňuje vám nabídnout široké portfolio služeb. Cílovým městem se pro nás stala Praha, kde nás v současnosti najdete. Zajistíme pro vás následující služby:

•pasportizace a repasportizace budov
•stavební, technický, geologický a historický průzkum objektů
•monitoring a kontrola v průběhu rekonstrukce
•diagnostika a zaměření stavby
•chemická ochrana dřevěných konstrukcí
•mykologický průzkum

Naše sídlo je Praha, přijdeme ale kamkoliv

Stále váháte, proč je diagnostika staveb ideální zrovna u nás? Na to vám poskytneme několik odpovědí. Máte s pracovníky technických služeb špatné zkušenosti a obáváte se, jak budou práce dlouho trvat? S námi nemusíte, veškeré služby provádíme v co nejkratším časovém úseku tak, abychom vás zatěžovali co nejméně.

Diagnostika staveb u nás má i další výhody, je to cena za provedené služby. Zakázky řešíme operativně podle každého klienta, a tak se i ceny stanovují podle dané zakázky. Nemusíte se tedy bát, že byste platili za něco, co jsme nevykonali. Sídlem naší firmy se stala Praha, není pro nás ale problém přijet i na jiné místo. Vše záleží na naší domluvě.

Diagnostika stavebních konstrukcí

Diagnostika staveb pomohla už desítkám stavitelů

Za dobu pouhých šesti let jsme už stačili získat celou řadu spokojených zákazníků. Díky našemu profesionálnímu jednání a osobnímu přístupu se k nám rádi vracejí. Stavebně-technické průzkumy jsme zajišťovali v bytových i rodinných domech v Praze a širokém okolí. Samozřejmostí každé zakázky je i závěrečná zpráva.

Ať už stavíte nový dům, nebo rekonstruujete starý objekt, určitě se vám bude hodit diagnostika staveb od společnosti NV Engineering. Pomůžeme vám s technickou i závěrečnou zprávou, zajistíme chemickou ochranu, mykologický průzkum nebo váš objekt zaměříme. To vše za krátkou dobu a cenu, která bude přesně odpovídat hodnotě odvedených prací.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.nving.cz

422 zhlédnutí
Další PR články firmy
NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

Stavíte a potřebujete někoho, kdo vám zajistí veškeré podpůrné služby? Technickou podporu v oblastech stavební činnosti a diagnostiky staveb vám poskytne firma NV Engineering s.r.o., která na českém stavebním trhu působí stabilně od roku 2008. Ať už jste investor, projekční či statická kancelář, realizační společnost nebo uživatel objektu, obraťte se na nás.

Vydáno 19.12.2016

VÍCE
Stavební dozor i koordinace BOZP jsou naše starost, ne vaše!

Stavební dozor i koordinace BOZP jsou naše starost, ne vaše!

Stavební dozor i koordinaci BOZP pro vás zajistí společnost NV Engineering. Nabízíme komplexní podporu stavební činnosti pro všechny účastníky výstavby. Postaráme se o stavební dozor, koordinaci BOZP i další služby, které jsou k úspěšnému dokončení stavby nezbytné.

Vydáno 04.12.2015

VÍCE