Lipová 72
Modletice 251 70
tel.: +420 266 015 111
email: info-cz@zeppelin.com

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 20.01.2015
Topováno 08.08.2016

Služba Equipment Management Solutions pro stavební a zemědělské stroje ušetří majitelům čas i peníze

Společnost Zeppelin CZ s.r.o., oficiální distributor stavební a zemědělské techniky výrobce Caterpillar do České republiky, uvádí na český trh novou službu Equipment Management Solutions (EMS), která majitelům strojů Cat pomáhá efektivně spravovat jejich stroj nebo flotilu. Pojďme si službu představit spolu s další novinkou, a tou je nová řada kolových nakladačů Cat řady M.

Zeppelin CZ s.r.o.: kolové nakladače Cat řady M

Nízká spotřeba, jednoduchá údržba

Kolové nakladače Cat řady M jsou charakteristické větším výkonem, vylepšeným hydraulickým systémem a v neposlední řadě i nižší spotřebou paliva. Požadavky zákazníků na co možná největší úsporu nákladů v souvislosti s provozem stroje jsou u amerického výrobce vyslyšeny, proto jsou nové nakladače již v základu vybaveny moderním systémem Cat® Product Link™ pro přenos dat ze stroje. V případě aktivace systému jsou důležité hodnoty přenášeny online do uživatelské aplikace Vision Link, kde si je může majitel stroje zobrazit a podle nich upravit provoz stroje.


Jak nejlépe vyhodnotit naměřené údaje? Jak co nejefektivněji nastavit údržbovou péči o stavební či zemědělský stroj Cat? Správné odpovědi na tyto otázky hledejme u nové služby Equipment Management Solutions (EMS), což je program komplexní údržbové a servisní péče, šité na míru podle specifických potřeb zákazníka. Program EMS je určen všem majitelům stroje s aktivním systémem Cat®Product Link™. V rámci programu lze podle typu uzavřené smlouvy vybírat z nabídky 5 balíčků (tzv. levelů), které obsahují celou škálu služeb od posílání pravidelných měsíčních zpráv o provozu stroje a profesionálního poradenství, přes preventivní údržby včetně služeb S.O.S. laboratoře až po komplexní péči o provoz stroje.


Více informací o EMS i o strojních novinkách Cat najdete na webových stránkách společnosti Zeppelin CZ (www.zeppelin.cz).

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.zeppelin.cz

Další články z oboru

Stavební a zemní stroje, jeřáby
Obchodní zastoupení, Služby, Velkoobchod
, Zemědělské stroje
Obchodní zastoupení, Služby, Velkoobchod
170 zhlédnutí
Další PR články firmy
Kvalitní a spolehlivé stroje Cat® - efektivní řešení pro české zemědělce

Kvalitní a spolehlivé stroje Cat® - efektivní řešení pro české zemědělce

Zemědělské stroje Cat® od společnosti Phoenix-Zeppelin jsou českými zemědělci využívány čím dál častěji, neboť umožňují zvýšit produktivitu a zároveň výrazně snížit náklady. O výhodách všech strojů se můžete dokonce osobně přesvědčit díky Demo programu, během něhož si můžete stroje vyzkoušet v běžném provozu ve vašem podniku za asistence zkušeného technika z naší společnosti.

Vydáno 16.04.2014

VÍCE
Se stavebními a zemědělskými stroji Caterpillar od společnosti Zeppelin CZ není žádná práce těžká!

Se stavebními a zemědělskými stroji Caterpillar od společnosti Zeppelin CZ není žádná práce těžká!

Práce na poli a na stavbě mají jedno společné – často zde narazíte na úkoly, se kterými si bez pomoci techniky neporadíte, ať už jde o zvedání těžkých břemen, nakládání nebo kopání. Přesně v takových případech se vám hodí kvalitní stavební stroje či zemědělská technika, na které je spoleh. Přesně takové má v nabídce i společnost Zeppelin CZ, s.r.o., oficiální prodejce stavebních, zemních a zemědělských strojů značky Cat®.

Vydáno 02.06.2015

VÍCE