Na Návsi 33
Čestlice 251 01
tel.: +420 272 088 370
email: info@sokra.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 20.01.2015
Topováno 19.05.2017

Klimatizace Haier – řešení pro zajištění domácí i pracovní pohody

Trápí vás doma velké teplo nebo zima doma nebo na pracovišti? Potřebujete nainstalovat klimatizaci ve vaší firmě? S tímto problémem vám pomůže klimatizační technika Haier pro byty, rodinné domy, chaty, chalupy, prodejny, kanceláře, servery i mnohapatrové komerční objekty.

Klimatizace Haier – řešení pro zajištění domácí i pracovní pohody

Klimatizace Haier – číslo jedna

Společnost Haier drží již 5 po sobě jdoucích let největší podíl na světové výrobě domácích spotřebičů. V roce 2013 tomu bylo 9,3 % z celkového globálního trhu (Zdroj: Euromonitor). V dnešní době zaměstnává společnost Haier více než 80 000 osob po celém světě a disponuje výrobními závody na všech kontinentech. Klimatizační technika se prokazatelně řadí mezi světovou špičku. Tato pozice na trhu včetně kvality byla umocněna otevřením nejmodernějšího výzkumného a vývojového centra klimatizační a chladicí techniky v březnu 2014.

V našem sortimentu naleznete tyto jednotky:

  • Nástěnné jednotky DC Inverter (Eurovent certifikace)

Aqua (A+ / A)

(tepelné čerpadlo, designové jednotky, iF design Award, super tichá jednotka, možnost WiFi ovládání přes Váš chytrý telefon / tablet, jedinečná funkce nano-aqua zajišťující částečné navrácení vlhkosti do cirkulačního vzduchu s funkcí ionizátoru, široké možnosti filtrace vzduchu, 7 barevný display, možnost připojení na multisplit s 5 vnitřními jednotkami a jednou vnitřní)

Nebula (A++ / A)

(stejné vlastnosti jako jednotky Aqua s rozdílem v designu a ve výkonové řadě – až 7,5 kW chladicí výkon, LED displej).

Brezza (A++ / A)

(Obdoba jednotky Nebula s rozdílem v designu, kde je LED displej nahrazen „88“ displejem. Jednotky nelze ovládat přes WiFi a nedisponují funkcí nano-aqua)

Geos (A / A)

(velmi úspěšné ekonomické jednotky o výkonech chlazení 2,5 – 7,5 kW, které jsou navrženy s hezkým jednoduchým designem pro méně náročnou klientelu, která ovšem ráda čerpá z nadstandardu, který přinášejí tepelná čerpadla vzduch/vzduch.

Crystal / Inteligent (A+++ / A++)

Na vyžádání jsou v sortimentu také super energeticky úsporné jednotky Crystal a Intelligent, které disponují všemi vlastnostmi jako jednotky Aqua a Nebula s možností vytápění jako standard do -20 °C venkovního vzduchu.

  • Kazetové jednotky (DC Inventer  2,5 – 16 kW)
  • Parapetní/podstropní jednotky (DC Inverter 2,5 – 16 kW)
  • Kanálové jednotky (DC Inverter 2 – 16 kW s nejnižší jednotkou na trhu 185 mm!)
  • Multisplitové jednotky (DC Inverter) (Nejucelenější a energeticky vyrovnaná řada venkovních jednotek pro připojení 2 až 5 vnitřních jednotek na jeden systém, jednotky v provedení A++ / A+ s výkonem až 12,5 kW)
  • Centrální systémy MRV (výkony od 8 do 204 kW na jednom systému – nové jedinečné řešení „malých/velkých“ systémů včetně absolutní novinky VRF systému 4. Generace MRV IV-C s full DC technologií)

Klimatizace Haier je možno ovládat i pomocí wifi sítě

Velkou výhodou zařízení HAIER je způsob ovládání klimatizace. Veškeré nabízené jednotky je možné ovládat individuálně, skupinově, centrálně nebo pomocí wifi. Individuální ovládání je zajištěno pomocí nástěnného nebo přenosného dálkového ovladače. Skupinový a centrální ovladač funguje obdobně, kdy rodinu nástěnných ovladačů doplnil v roce velmi elegantní ovladač YR-E17, který má dotykový displej a velmi kompaktní rozměry 86x86x13 mm (jako standardní spínač světel). Nejzajímavější je možnost ovládání klimatizace pomocí WiFi. Do vašeho mobilu nebo tabletu nainstalujeme přehlednou aplikaci a budete tak moci klimatizační jednotku snadno plnohodnotně ovládat odkudkoliv na světě v reálném čase. Aplikace je dostupná pro iOS / Android operační systémy v českém jazyce.

Klimatizace Haier a komunikační technologie 21. století

Pro naše zákazníky jsme vytvořili Facebookový profil, který naleznete na www.facebook.com/haierklimatizace . Na tomto profilu pravidelně informujeme o novinkách a aktualitách ze světa klimatizační techniky.

Dále jsme také spustili Youtube kanál, na kterém pravidelně uveřejňujeme videa našich produktů, které jsou vhodnou formou seznámeni budoucího a stávajícího uživatele s designem a nadstandardními funkcemi jednotlivých nabízených systémů. Tento kanál naleznete na odkazu ZDE.

Další veškeré informace včetně aktuálního ceníku / katalogu vždy naleznete na domácích stránkách klimatizační techniky Haier pro ČR a SR  www.haier-klimatizace.cz nebo www.sokra.cz vč. e-shopu.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.haier-klimatizace.cz

211 zhlédnutí
Další PR články firmy