AUTOLAROS SPEED s.r.o.
Autosalon Hyundai

Autosalon Hyundai

Autosalon Hyundai, nové, předváděcí a ojeté vozy, prodej, servis

Autosalon Mazda

Autosalon Mazda

Autosalon Mazda, nové, předváděcí a ojeté automobily, prodej a servisVydáno 28.01.2015
763 Zhlédnutí
Topováno 31.07.2017

Autolaros Speed s.r.o.Prodej a servis vozů Hyundai, Mazda

Touha dělat věci naplno a s láskou. Právě tyto dva hnací motory stály na počátku vzniku autosalonu Autolaros Speed. Psal se rok 1992 a Autolaros Speed právě otevřelo svůj první autosalon. Od té doby společnost ušla velký kus cesty a neustále zlepšovala své služby. Automobilové partnery našla v japonské značce Mazda a korejské společnosti Hyundai.

Autosalon v Ostravě-Hrabové

Je to 22 let zkušeností s prodejem a servisem automobilů

Autolaros Speed začalo psát svou historii v roce 1992, kdy si otevřelo první pobočku. Nacházela se na Prokešově náměstí v prostorách bývalé policejní jídelny. Po rekonstrukci jídelny se tak Ostrava-Hrabová stala prvním sídlem společnosti. V této době také Autolaros Speed uzavírá první spolupráci se známou automobilovou společností Mazda. Byly to hodnoty jako poctivost, tradice a spolehlivost, kvůli kterým si Autolaros Speed známou značku vybral.

Autolaros Speed


Rok 1996: Značka Mazda už není sama

Ostrava-Hrabová poskytla i druhé útočiště a to na ulici Cihelní. Zde vznikl servis, který však později kvůli velkému přílivu zákazníků a zakázek bylo nutné spojit s autosalonem do jedné budovy. V roce 1996 tak vzniklo centrum, jak ho znáte v dnešní podobě. V té době Mazdu doplnila nová automobilová společnost Hyundai, která se nese ve znamení dynamičnosti, dravosti, ale i velké pokory.


Autolaros Speed vám nabízí individuální přístup a servis

Nabízíme vám nejnovější modely značek Hyundai a Mazda, u nás si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Pro nerozhodné nabízíme pomocnou ruku při výběru od jednoho z našich kvalifikovaných prodejců. Bojíte se, že nebudete mít dostatečný obnos peněz? Zajistíme vám nejvýhodnější leasing nebo zařídíme splátkový kalendář. Vyřídíme za vás veškeré formality, povinné i havarijní ručení a samozřejmě registraci nového vozu.

Nabízíme vám nejnovější modely značek Hyundai a Mazda


Autosalon v Ostravě-Hrabové nabízí veškeré služby

Nemáte rádi opravy automobilů, protože to až doposud trvalo věčnost? S námi se bát nemusíte, jsme smluvním partnerem většiny pojišťoven, a tak vám garantujeme zkrácení doby opravy na minimum. Naše centrum vám nabízí následující služby: prodej vozů Hyundai a Mazda STK a měření emisí vlastní autopůjčovna odtahová služba Stále přemýšlíte, proč si pro servis nebo nákup nového vozu vybrat Autolaros Speed? Pak vás možná přesvědčí ocenění z roku 2011. V té době nám společnost Hyundai, jako jednomu z mála autoservisů, udělila titul Front Dealer. Stali jsme se tak fleet business centrem v Moravskoslezském kraji. Autolaros Speed je největší prodejce Hyundai a Mazda vozů na Moravě. Najdete nás v Ostravě -Hrabové.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autolaros.cz