Canis Prosper s.r.o. Velkoobchod krmiv & chovatelské potřeby

Vydáno 06.02.2015
614 Zhlédnutí
Topováno 13.07.2016

Kvalitní krmivo pro psy či kočky se vyplatí jim i vám

Domácí mazlíčci se často stávají plnohodnotnými členy domácnosti. Dvojnásob to platí u psů a koček, o které mnozí majitelé pečují skoro jako o vlastní děti. Každý chce jistě svému zvířátku dopřát tu nejlepší stravu a vše, co ke svému zdraví a štěstí potřebuje. K tomu je zapotřebí vybrat si opravdu kvalitní značku krmiv a jejich doplňků. Krmivo pro psy, stejně jako krmivo pro kočky, je zboží, kterého jsou na trhu opravdu spousty. Při výběru toho správného si však dejte pozor, ne ve všech případech totiž naplno platí, že čím dražší značka, tím kvalitnější produkty. Jednou z firem, která přináší prémiová a superprémiová krmiva kvality odpovídající skutečným nárokům domácích mazlíčků je například německá značka Dr.Clauder´s.

Kvalitní krmivo pro psy a kočky Dr.Clauder´s

Šetření na krmivu pro psy a kočky vás může přijít draho

Jedno moudré přísloví praví, že „většina lidí není tak bohatá, aby si mohla kupovat levné věci“. Tohle samozřejmě platí beze zbytku i v tomto případě. Krmivo pro psy a kočky je potřeba vybírat s rozmyslem. Pokud svému zvířátku budete dávat nekvalitní a levné krmivo, musíte počítat s tím, že vynaložíte později velké finance za veterináře, který bude muset léčit jeho zbytečné problémy, ať už se zažíváním, se srstí, se zuby, či s čímkoli dalším. Je to trochu paradox, ale dražší a kvalitnější krmiva vám tedy ve výsledku ušetří mnohem více peněz, než ta nejlevnější ze supermarketu.

Krmiva pro psy a kočky Dr. Clauder´s

To samozřejmě ale neznamená, že je nejlepší sáhnout po nejdražší značce na trhu, a věřit, že bude dokonalá. Správné krmivo musí obsahovat vyváženou stravu a opravdu vše, co zvíře potřebuje pro své zdraví, krásu a vitalitu. Vždy je dobré se o vhodnosti určitého produktu poradit přímo s veterinářem, který ví, co konkrétně vaše zvíře potřebuje. Doporučovanou a oblíbenou značkou krmiv je Dr.Clauder´s, jejímž výhradním distributorem pro ČR/SK je firma Canis Prosper.

Prémiové krmivo pro psy i kočky, se kterým bude vaše zvíře spokojeno

Cílem společnosti Canis Prosper je zdraví, vitalita a spokojenost našich zvířecích kamarádů, a tím pádem i jejich majitelů. Tato firma tedy nabízí široké spektrum produktů, které udělají život vašeho mazlíčka šťastnější. Zákazníci jistě ocení širokou nabídku výrobků značky Dr.Clauder´s, mezi nimiž naleznete i oblíbenou řadu krmiv Best Choice – krmivo pro psy a kočky.

Přípravek na čištění míst kolem očí Augen-pflege

Kromě širokého spektra klasických krmiv pro všechny typy psů i koček různých věkových kategorií, mnoha druhů konzerv a pamlsků zde můžete pořídit také vitamíny pro psy i kočky, minerály a řadu přípravků na uši, zuby či oči. Oblíbenými jsou například Augen-pflege – přípravek k čištění míst kolem očí pro psy a kočky nebo Plaque EX Forte pro psy – doplněk stravy odstraňující zubní plak a snižující riziko jeho vzniku. Značka Dr.Clauder´s nabízí dále produkty zvířecí hygieny, množství pamlsků, doplňků stravy i vitamínů.

Výrobky Dr.Clauder napomáhají ke správné funkci všech orgánů a tím i ke zdraví vašeho mazlíčka. Navštivte proto webové stránky společnosti Canis Prosper a dopřejte svým čtyřnohým kamarádům takovou péči, jakou mají i jejich spokojení zahraniční kolegové.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.canis-prosper.cz