Cihelní 260
Branka u Opavy 747 41
tel.: +420 553 787 306
email: andrla@andrla.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 18.02.2015
Topováno 30.03.2016

Betonárna, stavebniny a sypký materiál od Opavy

Při stavebních pracích je jedním z nejdůležitějších faktorů materiál. Ten musí být jednak kvalitní, ale také dostupný. Jedním z dodavatelů, u kterého veškerý potřebný materiál najdete na jednom místě, je společnost ANDRLA CZ s.r.o., sídlící v Brance u Opavy. Firma nabízí své služby kutilům, ale také drobným stavebníkům a stavebním firmám, pro které si připravila řadu slev.

Andrla CZ s.r.o. Opava: sypké materiály, písek, štěrk, okrasné kameny, stavebniny

Různé druhy písku

Společnost ANDRLA CZ s.r.o. nabízí dva druhy písku podle způsobu užití. Nejčastější a nejvyhledávanější je tříděný písek frakce 0-2 D. Tento typ písku je ideální pro použití na stavební účely – omítky, zdění a podobně. Druhým dostupným typem písku je písek slévárenský frakce 0-32Ch. Ten je naopak ideální pro zapískování zámkové dlažby.

Kromě písku firma nabízí také štěrk a okrasné kameny. Prodej sypkých materiálů obecně patří k hlavní činnosti firmy. V roce 2010 bylo prodáno přes 55 000 tun sypkého materiálu. Písek, štěrk, lomové drtě a další sypké materiály budou dovezeny až k vám. K dispozici má firma 4 velké vozy MAN s nosností 15 tun a také řadu menších vozů, s převozem stavebního materiálu k vám tak nebude žádný problém. Ačkoliv je Opava hlavním centrem, kam je materiál dovážen, je možné se domluvit i na jiných, vzdálenějších místech.

Výroba betonových směsí

Kromě prodeje písku, štěrku a dalšího sypkého materiálu se společnost od roku 1998 zabývá výrobou betonových směsí. Během nedávné doby došlo k velké rekonstrukci a modernizaci betonárny, díky čemuž je firma schopna poskytnout větší množství betonu za kratší čas. Betonová směs vám bude v betonárně namíchána dle vašich požadavků. Kromě standardních směsí vyrábí i směsi odlehčené. Namíchaný beton v betonárně pak bude následně dopraven na vámi požadované místo. Firma má k dispozici rozsáhlý vozový park, který zajistí bezproblémový a rychlý transport betonu z betonárny.

Stavebniny – vše na jednom místě

Aby byly služby společnosti ANDRLA s.r.o. kompletní, byla v roce 2011 otevřena prodejna stavebnin v bývalém objektu cihelny. Díky tomu je tak veškerý stavební materiál dostupný na jednom místě -  betonárna, sypké materiály i stavebniny. Branky u Opavy se tak staly střediskem stavebnictví široko daleko.

Jen těžko budete v okolí Opavy hledat rozsáhlejší a rozmanitější místo se stavebním materiálem. Výrobou betonu, prodejem stavebnin, písku, štěrku a veškerého sypkého materiálu se společnost zabývá řadu let a zná požadavky dnešních stavebních firem i drobných stavebníků. Chcete-li se dozvědět o nabízeném sortimentu více, navštivte www.andrla.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.andrla.cz

652 zhlédnutí
Další PR články firmy
Štěrk, písek, beton a lomové drtě od opavské firmy Andrla CZ

Štěrk, písek, beton a lomové drtě od opavské firmy Andrla CZ

Chystáte se stavět, a chcete pro své potřeby využít kvalitní sypké materiály od spolehlivého dodavatele? Opavská společnost Andrla CZ se zabývá prodejem sypkých materiálů pro velké stavební firmy i menší stavitele. Každý rok tato firma prodá desítky tisíc tun těchto materiálů, což svědčí o jejich výborné kvalitě a spokojenosti ze strany klientů.

Vydáno 20.03.2017

VÍCE