Objízdná 1898 (areál Moravan, budova 41)
Otrokovice 765 02
tel.: +420 577 932 683
email: machu@montema.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 03.03.2015
Topováno 25.07.2017

Stěhování strojů je naší doménou

Společnost Montema Otrokovice provádí nejrůznější montážní práce, jako je například stěhování strojů, montáže ocelových konstrukcí, technologických celků a výrobních linek v rozličných odvětvích průmyslu. Nejčastěji se jedná o gumárenství, strojírenství nebo stavební, chemický a potravinářský průmysl.

Stěhování strojů, stěhování zařízení, Zlín, Otrokovice

Montáže ocelových konstrukcí i jejich výroba

Pracovníci otrokovické společnosti Montema se postarají o následující typy montážních prací a stěhování strojů:

·         montáže a demontáže technologických celků různých typů

·         výroba průmyslových potrubních systémů včetně jejich montáže

·         výroba i montáže ocelových konstrukcí

·         montáže, demontáže a stěhování strojů včetně veškerých strojních zařízení

·         v neposlední řadě pak výroba závitů trubek až do 4"

Stěhování strojů podle potřeb vašeho provozu

Náš tým pro montáže ocelových konstrukcí, stěhování strojů a další montážní a demontážní práce se sestává z třiceti pravidelně školených profesionálů. Zaměstnanci společnosti Montema Otrokovice si neustále doplňují své znalosti v oborech zámečník, svářeč, montér potrubních rozvodů nebo také například řidič vysokozdvižného vozíku. Díky tomu může naše společnost pružně reagovat na potřeby výrobních firem nejrůznějšího zaměření. Maximální oblast dodávaných služeb se tedy snažíme provádět prostřednictvím vlastních pracovníků, na určitou okrajovou část pak případně využíváme také subdodávek. Věříme, že o kvalitě našich montážních prací svědčí také fakt, že jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2009.

Nejen montáže ocelových konstrukcí, ale i zakázková zámečnická výroba

Jednou z oblastí našich služeb spadajících do oblasti montáže, je zakázková zámečnická výroba. V rámci ní vyrábíme nejrůznější produkty – zábradlí, schodiště, ale i skříně a mnoho dalšího. Stavební zámečnické výrobky, konstrukce a prvky jsou pak dalším odvětvím.

Kromě samotné montáže ocelových konstrukcí, stěhování strojů a dalších montážních prací samozřejmě našim zákazníkům dodáváme také potřebný materiál, a to konkrétně například ocel tříd 11 – 17. Provádíme povrchové úpravy oceli tryskáním, žárové zinkování a nejrůznější nátěry včetně metalizace. Jsme také držitelem oprávnění pro opravy tlakových zařízení.

Stěhování strojů a montážní práce pro potravinářství i gumárenství

Provozovnu společnosti Montema najdete v areálu Moravanu na adrese U Letiště 1898 Otrokovice (budova 41). Neváhejte nás kontaktovat se svými požadavky, máme za sebou stěhování strojů, montáže ocelových konstrukcí a další typy montážních prací pro takové firmy, jako jsou například Barum Continental, Kovárna VIVA, PSG International, m-tec, Teplárna Otrokovice, AGROBETON, ČKD Praha nebo Nestlé.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.montema.cz

815 zhlédnutí
Další PR články firmy
Potrubní průmyslové rozvody zajistí firma MONTEMA z Otrokovic

Potrubní průmyslové rozvody zajistí firma MONTEMA z Otrokovic

Firma MONTEMA, spol. s.r.o. sídlí v Otrokovicích a poskytuje kompletní služby v oblasti průmyslových odvětví, jako je gumárenství, strojírenství, stavebnictví, potravinářství a chemický průmysl. Zabývá se službami, prací i dodávkou materiálu. Zaměřuje se na potrubní průmyslové rozvody.

Vydáno 13.02.2018

VÍCE
Montáž a demontáž výrobních linek i zařízení zajistí MONTEMA Otrokovice

Montáž a demontáž výrobních linek i zařízení zajistí MONTEMA Otrokovice

Specialistou na montáž a demontáž výrobních linek, technologií a technologických celků je firma MONTEMA, spol. s.r.o. z Otrokovic. Montujeme technologické celky, výrobní linky, zařízení, stroje, ocelové konstrukce i potrubní rozvody. Kvalitní a rychlou montáž i demontáž zajišťuje tým zkušených techniků. Své služby poskytujeme po celé České republice.

Vydáno 24.01.2017

VÍCE
Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení

Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení

Dnes je těžké najít spolehlivou firmu, která svou práci odvádí kvalitně, rychle a s úctou k zákazníkovi. Montema Otrokovice však k těmto vzácným firmám patří. Klade důraz na kvalitu provedení práce, profesionalitu svých zaměstnanců a vstřícnost k přáním a požadavkům zákazníků. Hledáte-li tedy někoho, kdo montuje ocelové konstrukce, stěhuje či montuje stroje a zařízení, montuje potrubí nebo provádí zakázkovou zámečnickou výrobu, už nehledejte.

Vydáno 20.02.2014

VÍCE