Tovární 1627
Holešov 769 01
tel.: +420 573 332 647
email: info@jospo.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 02.12.2013
Topováno 21.04.2016

Oblíbená 9evítka změnila provozovatele Láká na tankové pivo, značkové víno, kvalitní kávu a nový jídelníček

Restaurace 9evítka, sídlící na náměstí Práce v budově Tržnice ve Zlíně, změnila na konci října provozovatele. Tím se stala společnost JOSPO z Holešova, která má bohaté zkušenosti se stravováním i cateringem. A jaké změny přinesl nový tým do vyhledávané zlínské restaurace?

Oblíbená 9evítka změnila provozovatele 
Láká na tankové pivo, značkové víno, kvalitní kávu a nový jídelníček

„Především nebylo potřeba měnit tvář restaurace. 9evítka připomíná atmosférou i členěním prostoru anglické hospody, ale bere si to nejlepší i z odkazů na funkcionalistický Zlín. Zaměřili jsme se spíše na změnu služeb – to je to, co by měl zákazník příjem­ně pocítit,“ vysvětlil Jiří Bardoděj, člen představenstva společnosti JOSPO.

Novinky v restauraci

Přesto jednu viditelnou změnu k lepšímu zákazníci zaznamenají hned při příchodu k restauraci - 9evítka má nově opravený vstup do budovy Tržni­ce. Uvnitř si podnik ponechal dělení na restauraci a bowling. „Nově nabízíme tankové pivo, které se k zákazníkovi dík promyšlené technologii dostane na stůl čerstvé, svěží a nekontaminované vzdu­chem. I ti největší odborníci potvrzují, že právě pivo těchto tanků je nejlepší. U nás čepujeme Starobrno a Krušovice. Máme i nového dodava­tele vína – Chateau Valtice. Právě Valtice jsou pro znalce synonymem pro kvalitu. Nejstarší tradiční vinařství společnost Vinné sklepy Valtice jsou pro nás zárukou poctivé práce, jak se sudovým vínem, tak i s láhvemi. Zvláště jsme si dali záležet na výběru nového dodavatel kávy, takže její milovníci určitě ocení italskou kávu Bencini Caffe, která je namíchána z vysokoprocentní brazilské a středoamerické Arabiky (95 %) a vyvážena Robustou (5 %) z výběrových plantáží asijského regionu. Nekonvenční, hravý desing Bencini caffe následuje nejnovější trendy světa kávy a osloví především mladší gene­race,“ popsal Jiří Bardoděj.

Změny v jídelním lístku

Výraznou změnou prošel i jí­delní lístek, který se v restauraci opírá o českou klasiku – třeba kachní stehno s červeným zelím s jablky a karlovarským knedlíkem, či pečená žebra s medovou glazurou. K pivu se nabízí tvarůžková pomazánka nebo královské škvarky, které dodává Výrobna lahůdek a uzenin z Holešova. Firma zís­kala za tyto své výrobky ocenění Perla Zlínska. Milovníci lehké stravy najdou v jídelníčku lososa i saláty. V pracovní dny zde nabízí polední menu v nekuřáckém prostředí – výběr z šesti jídel za 65 korun. V části bowlingu pak na mladistvě orientovaném jídelníčku zůstává pizza, domácí burgery a saláty, tedy jídla, která se osvědčila při hře i při sledování různých sportov­ních utkáních na velkoplošných obrazovkách.

„Na 9evítce jsme krátce, ale chceme úroveň služeb stále zvyšovat. Naším cílem je spokojený zákazník, který se bude rád vracet,“ pozval k návštěvě zno­vuzrozené restaurace a bowlingu 9evítka zástupce provozovatele.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.9evitka.cz

830 zhlédnutí
Další PR články firmy
Dopřejte si gastronomický zážitek od firmy JOSPO a.s. každý den

Dopřejte si gastronomický zážitek od firmy JOSPO a.s. každý den

Profesionální tým společnosti JOSPO a.s. se specializuje na výrobu a rozvoz chlazených a teplých jídel, zajišťuje cateringové služby pro každou slavnostní příležitost a poskytuje kompletní řešení na míru zákazníkům a jejich individuálním potřebám.

Vydáno 27.11.2012

VÍCE