Vizovická 423
Zlín-Příluky 760 01
tel.: +420 577 432 013
email: autodanicek@volny.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 08.03.2015
Topováno 19.04.2017

Autoservis, který se postará o vše potřebné

Najít autoservis s širokou paletou služeb za přijatelnou cenu a v perfektní kvalitě nemusí být vůbec snadný úkol. Po celé republice existuje velké množství autoservisů, ty se však často zaměřují jen na několik typů či značek aut, nabízí jen vybrané typy služeb. Hledáte-li autoservis, který zajistí opravu a údržbu všech značek aut a kromě samotné opravy nabídne řadu dalších služeb, navštivte Zlín. Nachází se zde totiž Autoservis Daníček s.r.o., který vám poskytne mnohem více než jen opravu automobilu.

Autoservis, který se postará o vše potřebné, Zlín

Autoservis a pneuservis na jednom místě

Nechat si opravit auto či provést jeho údržbu je naprostý základ. S tím však souvisí i přezouvání pneu. Díky tomu, že Autoservis Daníček disponuje kvalitními stroji pro přezutí a vyvážení pneu, nabízí mj. i služby pneuservisu. Díky tomu se tak veškerá práce odehraje na jednom místě bez nutnosti využití více firem. Kromě samotného nasazení pneumatik na disky a montáž také firma nabízí možnost prodeje a uskladnění pneumatik či montáž zinkového závaží.

Přezouvání pneu

Dlouholeté zkušenosti s karosářskými pracemi

Ne každý autoservis se může pyšnit možností provádění karosářských prací na vysoké úrovni. Autoservis Daníček s.r.o. se karosářskými pracemi zabývá řadu let, má vybudovanou karosárnu a v této oblasti nabízí řadu služeb. Karosářské práce, které firma provádí, se týkají oblasti osobních i nákladních automobilů. Nezáleží na tom, jaký typ automobilu vlastníte, pokud došlo k poškození karoserie, díky moderním technologiím a pečlivému provedení mu dokáže firma vrátit původní tvar a také v certifikované autolakovně dát nový lak.

Karosárna a lakovna

Řešení pojistných událostí

Autoservis Daníček s.r.o., sídlící ve Zlíně, nabízí svým klientům komplexní řešení pojistných událostí. Pokud dojde k nehodě, o vše se postará firma – od opravy přes jednání s pojišťovnou. Firma přímo spolupracuje s řadou pojišťoven, navíc v době opravy poškozeného vozidla poskytne zapůjčení náhradního vozidla zdarma (půjčovna aut je mj. další nabízenou službou firmy).

Zlín - město s automobilovou tradicí

Nejen Barum Czech Rally dělá ze Zlína město s automobilovou tradicí. Právě Autoservis Daníček s.r.o. je důkazem, že rozsah spojení Zlína s automobilovým průmyslem jde mnohem dál. Rozměr nabízených služeb je opravdu nevídaný. Autoservis, pneuservis, karosárna, ale také autopůjčovna či lakovna jsou prostory, kterými firma oplývá. Mimo to nabízí možnost výměny čelních skel, svařování plastů, provedení geometrie, diagnostiky, mytí aut, přípravy na STK či rychlé zajištění náhradních dílů. Jen málokterý autoservis se může pyšnit tak bohatou nabídkou služeb.

Také vás zaujal rozsah nabízených služeb? Na našich stránkách se dozvíte, že možnosti jsou ještě pestřejší. Navštivte Zlín a firmu Autoservis Daníček s.r.o., kde budou rozumět potřebám vašeho automobilu.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.autoservis-danicek.cz

Další články z oboru

Autoklempířské práce
Opravy a servis, Řemesla
, Autolakýrnické práce
Opravy a servis, Řemesla
, Autosklo
Montáž
, Kompletní opravy aut
Opravy a servis, Služby
, Myčky aut
Služby
, Pneuservisy
Opravy a servis, Služby
778 zhlédnutí
Další PR články firmy
Nabourané auto? Pomůže autolakovna Autoservisu Daníček Zlín

Nabourané auto? Pomůže autolakovna Autoservisu Daníček Zlín

V případě havárie vašeho vozu se vám bude autolakovna hodit. Pokud totiž chcete uvést auto do původního stavu, bez nástřiku nového laku se prostě neobejdete. Autolakovnu, ale také autopůjčovnu v krajském městě Zlín provozuje Autoservis Daníček. Nechte si auto opravit a prozatím si u nás půjčte jedno na záskok!

Vydáno 28.01.2016

VÍCE
Autoservis DANÍČEK s.r.o. chystá změny, které přinesou nové kvalitní služby

Autoservis DANÍČEK s.r.o. chystá změny, které přinesou nové kvalitní služby

Zlínský autoservis DANÍČEK s.r.o. byl založen již v roce 1994. Od svého vzniku prošlo autoservisem mnoho vozů a také samotný autoservis si prošel řadou změn. Autoservis, pneuservis, lakovna, autokarosárna – to jsou jen některé specializované prostory, které ve Zlíně v areálu firmy DANÍČEK s.r.o. nalezneme. Autoservis si navíc pro své zákazníky připravil několik změn, které budou v plném provozu k dispozici od 1. ledna roku 2016.

Vydáno 01.12.2015

VÍCE