Jeremenkova 9
Šenov u Nového Jičína 742 42
tel.: +420 725 150 071
email: info@rychlydovozaut.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 09.03.2015
Topováno 13.09.2017

I pořízení auta z dovozu může proběhnout rychle a bez rizika

Zakoupení auta z dovozu je sice složitější proces, než v případě nákupu v ČR, musíte však vědět, na koho se obrátit. Dovozem aut ze zahraničí se v současné době zabývá mnoho firem, ne každá má však pro toto podnikání dostatečnou kvalifikaci, potřebné zkušenosti a znalost legislativy. Nepodceňujte výběr odborníka na auta z dovozu a obraťte se na firmu, která poskytuje kvalitní služby. Jak ji poznáte?

Auta z dovozu rychle a bez rizika, Ing. Martin Švancer, RDAutomobil s.r.o.

Nabízí transparentní a bezplatný proces výběru auta z dovozu

Požaduje po vás společnost za pouhý výběr auta z dovozu a odbornou konzultaci finanční odměnu, nebo vám již od začátku vnucuje podepsání závazných dokumentů? Pak se zcela jistě nejedná o seriózního zprostředkovatele služeb. Obraťte se pouze na firmu, která vám poradenství ohledně vozidel ze zahraničí poskytne zcela zdarma a je na první pohled patrný zájem o to, aby spokojenost s nákupem auta z dovozu byla na všech třech zúčastněných stranách.

Dovoz aut z Německa do 24 hodin

Disponuje zkušenými zaměstnanci, kteří se orientují v aktuální nabídce

Pracovníci nabízející kvalitní služby by měli mít nejen dokonalý přehled o nabídce aut z dovozu, ale dle vašich preferencí i finančních možností by měli také dokázat navrhnout model šitý na míru vašim představám. To právě svědčí o zkušenostech odborníků na auta z dovozu, které jsou nepřenositelné.

Nenechá nic náhodě, vše předem prověří

Příprava na zprostředkování nákupu auta z dovozu je neméně důležitá, jako samotný proces. Jakmile si z online nabídky vyberete ideální vozidlo, seriózní firma předem prověří jeho původ, historii i celkovou cenu, aby nedošlo k pozdějším nedorozuměním. Samozřejmostí je ověření, zda není auto z dovozu zatíženo nějakým závazkem (např. leasing, zástava apod.).

Provede vás celým procesem nákupu auta z dovozu

Dovoz auta ze zahraničí zahrnuje i osobní prohlídku vozidla, kterou by vás měl zprostředkovatel nákupu auta z dovozu po celou dobu provázet. Jeho úkolem je nejen postarat se o komunikaci a případné tlumočení v cizím jazyce, ale také osobně provést odborné posouzení technického stavu vozidla. Zkušený pracovník pozná i podle pro laika zdánlivě neviditelných ukazatelů, zda nejde o bourané vozidlo. Této prohlídky se mohou bez navýšení nákladů zúčastnit i další osoby, které chcete mít přítomné.

Ceník služeb - garance pevné ceny bez skrytých poplatků

Zařídí veškeré potřebné formality

Aby přepis auta z dovozu a veškeré náležitosti byly vyřízeny podle předpisů a v krátké lhůtě, měla by se společnost zprostředkující dovoz auta postarat o hladký průběh těchto formalit. Kontrola kupní smlouvy, dokladů, pojištění a další nezbytné úkony vyžadují znalosti a zkušenosti v oboru. Ty mají k dispozici odborníci z www.rychlydovozaut.cz.

Zajistí bezproblémový převoz auta z dovozu

Převoz vozidla pomocí odtahové služby je velmi nákladné, a proto by měl kvalitní zprostředkovatel nákupu auta z dovozu vyřídit převozní značky na příslušném dopravním inspektorátu.

Pomůže vám i s formalitami v ČR

Jakmile je vámi vybraný vůz převezen do ČR, následuje STK, měření emisí a přihlášení auta z dovozu na SPZ. Jde-li o profesionální společnost, měl by vám zprostředkovatel pomoci i s těmito náležitostmi.

Na závěr snad ještě jedna dobrá rada, díky které můžete předejít mnoha nepříjemnostem při nákupu auta z dovozu. Nikdy se nenechte tlačit do unáhleného rozhodnutí či podepsání dokumentů. Prioritou seriózního prodejce není vnutit vám vozidlo, kterého se chce zbavit. Je jí vaše i jeho spokojenost s vozidlem i službami.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.rychlydovozaut.cz

1147 zhlédnutí
Další PR články firmy
Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

Chtěli byste si pořídit nové auto? A uvažovali jste už o možnosti dovézt si vozidlo ze zahraničí? Že neumíte jazyk a je to moc starostí? Pak odpovědnost přenechejte jiným! Společnost RDAutomobil s.r.o. Martina Švancera vám zajistí přepravu auta ze zahraničí, vyřízení veškerých formalit i přihlášení v České republice. Navíc nabízíme možnost vyřídit dovoz aut ze zahraničí do 48 hodin.

Vydáno 25.11.2014

VÍCE
Nechte si auto dovézt z Německa! Řekneme vám, proč

Nechte si auto dovézt z Německa! Řekneme vám, proč

Uvažujete o koupi vozu, úplně nové auto kupovat nechcete, ale českým autobazarům nevěříte? Nechte si dovézt auto na objednávku z Německa! Pomůžeme vám s jeho koupí od A do Z včetně bezplatného nezávazného poradenství spojeného s dovozem aut z Německa.

Vydáno 21.11.2013

VÍCE