Václavské nám. 1
Praha 1 110 00
tel.: +420 461 313 111
email: abner@abner.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 19.03.2015
Topováno 08.04.2017

THERMOLINE – optimální způsob řešení transportu stravy

Řešíte neustále jak dopravit ke strávníkovi jeho porci jídla co nejrychleji? Chcete, aby byla zachována její optimální teplota a vzhled? Potřebujete transportovat porce na delší vzdálenosti?

Společnost ABNER, a.s. vám nabízí pomoc v podobě moderního tabletového systému pro transport stravy THERMOLINE

Moderní tabletový systém THERMOLINE

Během praxe jste se určitě setkali s tím, že jídlo, které dorazilo ke strávníkovi, nemělo tu správnou teplotu, nebo byla porce rozlitá a kontrola z hygieny taky nebyla nadšená.

Společnost ABNER, a.s. vám nabízí pomoc v podobě moderního tabletového systému THERMOLINE.

U tohoto systému v klasickém (neutrálním) provedení je teplota stravy zabezpečena izotermickým spodním dílem, do kterého se vkládá strava v předehřátém porcelánovém nádobí. Vše je pak zakryto izotermickým horním dílem.

Kompaktní rozměry a použité materiály napomáhají jak snadné manipulaci, tak jednoduchému skladování jednotlivých komponent tabletového systému.

Systém THERMOLINE je tak ideálním řešením transportu stravy na kratší vzdálenosti, který svojí kvalitou a cenou nemá na trhu konkurenci.

Tabletové systémy typ Thermo Line

Řešení přepravy stravy na delší vzdálenosti

Pro transport na delší vzdálenosti, které přináší vyšší nároky na způsob přepravy stravy, společnost ABNER, a.s. vyvinula cenově dostupný tzv. kontaktní systém ohřevu stravy THERMOLINE A2. Jeho konstrukce je stejná jako u neutrální verze, avšak pro zabezpečení správné teploty je tahle varianta vybavena ohřevem, který je integrován přímo do tabletu. Jednotlivé části porce (polévka a hlavní jídlo) tak během tabletovacího procesu a následně transportu jsou udržovány na konstantní teplotě.
Přenos tepelné energie zabezpečují misky a talíře s plochým dnem vyrobené z kvalitního českého porcelánu. Vyšší pořizovací náklady této varianty tabletového systému jsou vyváženy technologií, která přináší jídlo ke strávníkům vždy ve správné teplotě a bez ztráty kvality během transportu.

Kontaktní systém ohřevu stravy THERMOLINE A2

Výhody tabletových systémů od společnosti ABNER, a.s.

· Kvalita za bezkonkurenční cenu

· Jídlo v optimální teplotě strávníkovi až na stůl

· Jídlo v tabletu s aktivním ohřevem počká na strávníka teplé

· Vzájemná kompatibilita

· Kvalitní český výrobek osazený českým porcelánem

· Jednoduché řešení zamezení rozlévání během transportu autem

· Lze mýt v myčce

· Zdravotní nezávadnost doložená hygienickým atestem

Najít nejvhodnější řešení vám pomohou pracovníci ABNER a.s., Václavské nám. 56, 110 00 Praha 1; provozovna: Lanškrounská 87, 571 01 Moravská Třebová.

Tel.: 461 313 111; Fax: 461 313 171; e-mail: abner@abner.cz; www.abner.cz

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.abner.cz

274 zhlédnutí
Další PR články firmy
Tabletové systémy pro nemocniční zařízení od společnosti ABNER, a.s.

Tabletové systémy pro nemocniční zařízení od společnosti ABNER, a.s.

Společnost ABNER, a.s. je vašim partnerem v oblasti gastronomie. Nabízí tabletové systémy, které jsou vhodné pro všechna nemocniční zařízení. Zabývají se výrobou a vývojem nerezového gastro zařízení, vyrábí tabletové systémy pro nemocnice, najdete u nich tlakové patrony nebo termoporty a podnosy.

Vydáno 17.02.2018

VÍCE
Zpracování nerezového materiálu laserem, moderními lisy a další služby

Zpracování nerezového materiálu laserem, moderními lisy a další služby

Potřebujete zajistit řezání laserem nebo svařování nerezu? Od toho je tu společnost ABNER a.s.. Zajišťujeme laserové řezání, ohýbání plechu, svařování a broušení nerezového materiálu - vše precizně a bezchybně.

Vydáno 28.02.2017

VÍCE
ABNER, to je gastrozařízení pro všechny kuchyně a jídelny

ABNER, to je gastrozařízení pro všechny kuchyně a jídelny

Zajistit správnou teplotu, chuť i vzhled jídla při jeho podávání je pro spokojenost strávníků velmi důležité. A je potřeba k tomu mít to správné gastrozařízení, které vám přepravu i vydávání jídla usnadní. Firma ABNER proto vyrábí a dodává kvalitní zařízení z nerezu, které je pro přepravu a servírování pokrmů tím nejlepším řešením. Naše gastrozařízení a potřeby se hodí pro všechny velkokuchyně, jídelny a další místa s výdejem jídla.

Vydáno 09.05.2016

VÍCE