Tř. T.Bati 5213, hotel Sole
Zlín 760 01
tel.: +420 724 115 930
email: info@nika-yacht.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 17.04.2015
Topováno 27.05.2016

Poznejte moře z jiné stránky. Dovolená na lodi vám rozšíří obzory

Chcete být na dovolené stále v pohybu, užít si dobrodružství, ale také si dostatečně odpočinout? Pak zapomeňte na nudné povalování na pláži. Společnost NIKA YACHT má pro vás něco lepšího. Nabízíme pronájem lodí, plachetnic a jachet. Celou dovolenou tak můžete strávit na lodi, cestovat, bavit se a poznávat nové věci.

Dovolená na lodi - pro mladé dobrodruhy i pro rodiny s dětmi

Dovolená na lodi je ideální pro mladé dobrodruhy i pro rodiny s dětmi

Letní měsíce přímo lákají k dovolené u moře. Ubytování v malém pokoji a mačkání se na přeplněných plážích ale ne všem vyhovuje. S námi však máte možnost zkusit něco nového. Stačí si pronajmout vhodnou loď a celý pobyt budete svými pány. Jednoduše si zastavíte tam, kde chcete, poznáte krásu moře i opuštěných pláží a při řízení lodi si užijete spoustu zábavy. Lodě, které vám pro dovolenou zprostředkujeme, jsou navíc velmi bezpečné a skvěle vybavené. V kajutách tak najdou pohodlí rodiny s dětmi i cestovatelé, co si potrpí na větší komfort.

Poznávejte Chorvatsko, Řecko i exotické destinace z paluby lodi

Společnost NIKA YACHT vám nabízí pronájem lodí již více než 10 let. Přesně tak víme, co dovolená na lodi obnáší, a na naše služby se můžete spolehnout. Lodě k pronájmu vám navíc nenabízíme pouze v klasických dovolenkových destinacích jako je Chorvatsko, Itálie či Řecko, pronájem lodě vám zajistíme také v exotických či méně frekventovaných zemích. Chytáte se na dovolenou do vzdáleného Thajska, Karibiku, nebo hodláte poznávat vody ve Finsku? My vám domluvíme loď přesně podle vašich požadavků.

Pronájem lodí, plachetnic i jachet přesně podle vašich požadavků

Zaujala vás naše nabídka a také uvažujete o pronájmu lodi? Je to velmi jednoduché. Navštivte naše internetové stránky, zvolte si období vaši dovolené, počet osob a cílovou destinaci. My vám ukážeme, jaké lodě jsou vám k dispozici. V naší společnosti myslíme na všechny, v nabídce proto najdete pronájem plachetnic, motorových lodí, i katamaránů. Pro náročnější klienty je tu pak možnost pronájmu luxusních jachet. Stačí si tak vybrat a dovolená na lodi plná dobrodružství může začít.

Nemáte kapitánský průkaz? Řízení lodi zajistí naši odborníci

Chcete strávit pár příjemných dnů na moři, ale s řízením lodi nemáte žádné zkušenosti? Nevadí. My pro vás zařídíme spolehlivého kapitána, který s vámi dovolenou na lodi absolvuje a postará se o její hladký průběh. Jsme vám schopni zajistit zkušené kapitány ze světa i České republiky, kteří svému oboru skutečně rozumí a rádi vám vše názorně vysvětlí.

Dovolená na lodi je zkrátka netradiční zážitek pro všechny členy rodiny. Poznejte moře zase z trochu jiné stránky, pronajměte si u nás loď a vydejte se vstříc dobrodružství a novým zážitkům.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.nika-yacht.cz

699 zhlédnutí
Další PR články firmy