Nádražní 1240/31
Miroslav 671 72
tel.: +420 515 334 455
email: arbrno@arbrno.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 14.12.2013
Topováno 27.01.2017

Potrubní součásti od AR Brno jsou známé po celém světě

Hledáte tuzemského dodavatele zaručeně kvalitních potrubních součástí? Společnost AR Brno vyrábí a dodává tyto produkty jak pro Českou republiku, tak i do zemí po celém světě. Zakládá si na dobrých dodavatelsko-odběratelských vztazích, proto vychází klientům vstříc i v případě individuálních požadavků

Potrubní součásti od AR Brno jsou známé po celém světě

AR Brno, spol. s r.o.: výroba přírub a dalších potrubních součástí

Společnost AR Brno se zabývá výrobou a prodejem potrubních součástí, jakými jsou např. příruby, T-kusy, Y-kusy, redukce, desková dna, hrdla, potrubní záslepky a spousta dalších produktů. Dlouholeté zkušenosti a zaručená kvalita výrobků se odráží na vzrůstajícím odbytu produktů, které nacházejí čím dál více příznivců nejen v České republice, ale po celém světě. A kde nacházejí potrubní součásti využití? Zejména ve vodohospodářství, energetice, strojírenství, chemickém průmyslu, plynárenství a jaderné energetice, ale i ve spoustě jiných odvětví průmyslu.

 

Předmětem činnosti však nejsou jen příruby a další potrubní součásti, ale v posledních letech se společnost AR Brno stala významným dodavatelem komponentů pro jaderné elektrárny v ČR a SR.

Sortiment produktů společnosti AR Brno

  • příruby ploché, točivé, krkové, zaslepovací, závitové, oválné, výkresové
  • T-kusy, Y-kusy
  • redukce
  • desková dna
  • trubková hrdla
  • záslepky potrubí
  • prstence
  • svařované tvarovky, trubky a navářky

Vlastní výroba podléhá přísným kontrolám

Ve výrobně porubních součástí jsou k dispozici vlastní pálící stroje s možností dělení tloušťky materiálu do 300 mm, pily na kov do průměru 1600 mm, nově i zakružovačka profilů, díky které mohli pracovníci AR Brno rozšířit a zefektivnit výrobu nejen potrubních komponentů.

 

Všechny výrobky podléhají přísným kontrolám kvality a měření přesnosti dle platných norem. Provádění kontroly jakosti materiálů pomocí spektrometru nebo měření síly materiálů tloušťkoměrem nabízí v AR Brno i svým zákazníkům.

 

Více o společnosti naleznete na webových stránkách www.arbrno.cz nebo pro bližší informace kontaktujte pracovníky na e-mail arbrno@arbrno.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.arbrno.cz

237 zhlédnutí
Další PR články firmy
Výrobky AR Brno do celého světa

Výrobky AR Brno do celého světa

Odvětví jako jsou energetika, vodohospodářství, chemický průmysl nebo třeba plynárenství, všechna jsou pro fungování každého státu důležitá. Ovšem ti, kteří nejsou technicky vzdělaní málokdy tuší, o jaké výrobky se v těchto průmyslových odvětvích skutečně jedná a také, že u nás existují firmy s tradicí, které se této problematice věnují. Jednou z takovýchto společností je AR Brno, založená již v roce 1996. Vznikla na základě dlouholetých zkušeností zakládajících členů, jejichž specializace jsou příruby či potrubní součásti, bez kterých by se technická zařízení v průmyslových odvětvích neobešla. Na výrobu nejen přírub se specializují ve městě Miroslav, která je kromě toho známá také svou vinařskou tradicí.

Vydáno 19.01.2015

VÍCE