AR Brno, spol. s r.o.
Příruby

Příruby

Přivařovací a točivé příruby pro spoje potrubí, k opravě nebo výměně potrubních dílů

Hrdla, přechody, návarky, dna

Hrdla, přechody, návarky, dna

Desková dna, trubková hrdla, kolena, redukce a tvarovky z materiálů pro nízké i vysoké provozní teploty

T-kusy/atypické příruby

T-kusy/atypické příruby

T-kusy, potrubní díly, záslepky potrubí, atypické příruby s certifikací systémů managementu jakostiVydáno 14.12.2013
239 Zhlédnutí
Topováno 27.01.2017

Potrubní součásti od AR Brno jsou známé po celém světě

Hledáte tuzemského dodavatele zaručeně kvalitních potrubních součástí? Společnost AR Brno vyrábí a dodává tyto produkty jak pro Českou republiku, tak i do zemí po celém světě. Zakládá si na dobrých dodavatelsko-odběratelských vztazích, proto vychází klientům vstříc i v případě individuálních požadavků


AR Brno, spol. s r.o.: výroba přírub a dalších potrubních součástí

Společnost AR Brno se zabývá výrobou a prodejem potrubních součástí, jakými jsou např. příruby, T-kusy, Y-kusy, redukce, desková dna, hrdla, potrubní záslepky a spousta dalších produktů. Dlouholeté zkušenosti a zaručená kvalita výrobků se odráží na vzrůstajícím odbytu produktů, které nacházejí čím dál více příznivců nejen v České republice, ale po celém světě. A kde nacházejí potrubní součásti využití? Zejména ve vodohospodářství, energetice, strojírenství, chemickém průmyslu, plynárenství a jaderné energetice, ale i ve spoustě jiných odvětví průmyslu.

 

Předmětem činnosti však nejsou jen příruby a další potrubní součásti, ale v posledních letech se společnost AR Brno stala významným dodavatelem komponentů pro jaderné elektrárny v ČR a SR.

Sortiment produktů společnosti AR Brno

  • příruby ploché, točivé, krkové, zaslepovací, závitové, oválné, výkresové
  • T-kusy, Y-kusy
  • redukce
  • desková dna
  • trubková hrdla
  • záslepky potrubí
  • prstence
  • svařované tvarovky, trubky a navářky

Vlastní výroba podléhá přísným kontrolám

Ve výrobně porubních součástí jsou k dispozici vlastní pálící stroje s možností dělení tloušťky materiálu do 300 mm, pily na kov do průměru 1600 mm, nově i zakružovačka profilů, díky které mohli pracovníci AR Brno rozšířit a zefektivnit výrobu nejen potrubních komponentů.

 

Všechny výrobky podléhají přísným kontrolám kvality a měření přesnosti dle platných norem. Provádění kontroly jakosti materiálů pomocí spektrometru nebo měření síly materiálů tloušťkoměrem nabízí v AR Brno i svým zákazníkům.

 

Více o společnosti naleznete na webových stránkách www.arbrno.cz nebo pro bližší informace kontaktujte pracovníky na e-mail arbrno@arbrno.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.arbrno.cz