Panská 394
Hodonice 671 25
tel.: +420 606 735 275
email: dvorak.petr.hodonice@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 14.12.2013

Originální cukrovinky všech chutí, tvarů a barev

Ať už sháníte originální cukrovinky pro prodejnu, cukrárnu či jako dárek pro děti a hravé dospělé, vsaďte na produkty od společnosti MP Sweet, ze kterých si vybere každý. V sortimentu najdete jak klasická lízátka, pendreky, žvýkačky nebo želé, tak i atraktivní originální sladkosti, vše v prvotřídní kvalitě.

Originální cukrovinky všech chutí, tvarů a barev

E-shop s cukrovinkami za skvělou cenu

Firma MP Sweet dodává kvalitní cukrovinky od renomovaných výrobců po celé České i Slovenské republice. Zakládáme si na osobním přístupu a službách, které usnadní vaše podnikání, a to i po finanční stránce, neboť cukrovinky u nás pořídíte o 15 – 20% levněji než u konkurence. Díky stabilním skladovým zásobám se můžete spolehnout také na rychlé dodání.

Cukrovinky milované všemi generacemi

Oblíbené cukrovinky, které jsou vyhledávané nejen dětmi, nesmí chybět v žádné prodejně, velkoobchodu či cukrárně. V internetovém obchodě společnosti MP Sweet pořídíte atraktivní balení lízátek, žvýkaček, pendreků, želatinových výrobků rozličných barev, tvarů a chutí. Pořídit můžete jak celé kartony cukrovinek, tak i jednotlivá balení, záleží jen na vás a vašich požadavcích.

Originální cukrovinky v neodolatelných baleních

Kromě klasické nabídky kvalitních cukrovinek nabízíme také originální produkty, kterým žádný milovník sladkostí zkrátka neodolá.

  • Lipové korále či hodinky ocení hlavně malé slečny – náhrdelník nebo náramek je celý z oblíbených barevných bonbonků Lipo. Kluci si zase mohou pochutnat na lipové kosti s práškem.
  • Ovocná voda ke zmražení značky Chiri Flax je dodávána v 6 příchutích.
  • Jedlý papír zná určitě každý. Ale viděli jste už jedlý papír ve tvaru CDčka s „potiskem“ nebo eurobankovek?
  • Ovocné kyselé spreje a ovocné gely mnoha příchutí si zamilují holky i kluci.
  • Cukrovinky s hračkou budou vždy u dětí hitem. V e-shopu MP Sweet najdete např. lízátka, žvýkačky, cukrovou vatu apod. doplněné o dětské tetovačky, větráky s bonbony, brčka s kyselým práškem a mnoho dalších originálních cukrovinek.  

 

Z pestré nabídky klasických i originálních cukrovinek si vyberou děti i dospělí příznivci sladkostí. Cukrovinky od MP Sweet jsou nejen chutné, ale i kvalitní a prověřené mnoha spotřebiteli. Pro více informací navštivte e-shop www.mpsweet.cz.

 

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.mpsweet.cz

3153 zhlédnutí
Další PR články firmy
E-shop s kvalitními sladkostmi nejen pro vaše děti za bezkonkurenčně nejnižší ceny

E-shop s kvalitními sladkostmi nejen pro vaše děti za bezkonkurenčně nejnižší ceny

Společnost MP Sweet se zabývá prodejem, distribucí, velkoobchodem i maloobchodem cukrovinek. Z pestrého sortimentu sladkostí všech velikostí, tvarů, příchutí a barev si vybere opravdu každý, ať už jste majitelem cukrárny nebo prostě jen milujete kvalitní sladkosti.

Vydáno 14.12.2013

VÍCE