KATAFORESIS CZ, s.r.o. KTCz

Vydáno 21.12.2013
1191 Zhlédnutí
Topováno 28.10.2016

Kataforéza

Úprava kovů lakováním je velmi všestrannou povrchovou úpravou, při které lze použít celou škálu aplikací, jako je například kataforéza, lakování mokrou cestou nebo práškové lakování. Díky tomu je možné lakování kovů uplatnit skutečně v mnoha oblastech našeho každodenního života.

Kataforéza - povrchová úprava kovů lakováním

Kataforesis CZ je specialistou na povrchovou úpravu kovů lakováním kataforetickým způsobem

Skupina Grupo Kataforesis se povrchovou úpravou kovů zabývá již od konce 90. let, kdy v roce 1998 vznikla z iniciativy několika podnikatelů působících v automobilovém průmyslu a je tvořena třemi společnostmi, z nich ta česká nese název Kataforesis CZ. Grupo Kataforesis pracuje pro celou řadu průmyslových odvětví, jako je například již zmíněný automobilový průmysl, výroba motocyklů, stavebnictví, ale třeba také výroba železářského zboží, vybavení dopravních komunikací a veřejných prostor. Tam všude najdeme kovové povrchy lakované v Grupo Kataforesis. Ukažme si nyní, jaké možnosti lakování přináší.


Kataforéza neboli aplikace kataforézního lakování

Typ lakování kovů zvaný kataforéza vyniká vysokou kvalitou konečné povrchové úpravy, naprosto přiměřenými náklady, avšak vysoké produktivitě a efektivitě. Díky tomu je kataforéza stále oblíbenějším způsobem úpravy kovů lakováním v čím dál více průmyslových odvětvích. Kataforéza má totiž skutečně široké spektrum uplatnění a je možné ji používat jak jako konečnou úpravu kovů lakováním, tak jako skvělý základ pro další typy konečných úprav.

Povrchová úprava kovů lakováním kataforetickým způsobem


Kataforéza je vhodná jak na hliník, tak třeba nerez

Pomocí kataforézy je možné lakovat za studena i za tepla válcovanou ocel, galvanizovanou ocel, kované železné díly, kované díly ze zinku, měď i mosaz, lisované i kované hliníkové díly, pochromované díly a samozřejmě také nerezovou ocel a další. Kataforéza je tak vhodná pro použití v automobilovém průmyslu, stavebnictví, nebo třeba při výrobě nářadí. Pomocí kataforézy se ale lakují třeba také radiátory, protože kataforéza umožňuje lakování i na tak špatně přístupných místech, jako jsou skulinky nebo obtížně dostupné trubky. Kompletní informace o společnosti Kataforesis CZ, která je součástí skupiny Grupo Kataforesis, a o možnostech povrchových úprav kovů lakováním, najdete přímo na webových stránkách společnosti. S vaší poptávkou se na nás neváhejte kdykoli obrátit, a to elektronicky, telefonicky, osobně nebo prostřednictvím online formuláře na našem webu.