Seydlerova 2451
Praha 5 - Nové Butovice 158 00
tel.: +420 296 113 350
email: therap-tilia@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 26.01.2014
Topováno 01.02.2016

THERAP – TILIA: Rehabilitace a fyzioterapie v Praze

Když tělo nefunguje tak, jak má, není to nikdy nic příjemného. Stále častěji ale mohou pomoci rehabilitace a fyzioterapie prováděné zkušenými odborníky. A právě nestátní zdravotnické zařízení Therap – Tilia provozuje na území hlavního města Praha několik fyzioterapeutických a rehabilitačních center, ve kterých vám od vašich problémů nejen se zády uleví.

THERAP – TILIA: Rehabilitace a fyzioterapie v Praze

Elektroléčba, magnetoterapie i lymfodrenáž

Pacienti léčící se u Therap – Tilia mají k dispozici veškeré dostupné fyzikální metody léčby, jako je například elektroléčba, ultrazvuk, pulzní magnetoterapie, distanční magnetoterapie nebo třeba také tolik oblíbená lymfodrenáž podporující funkci lymfatického systému a zbavující tělo škodlivých látek.

Vodoléčba, rašelina i plynové injekce

Z vodoléčebných technik při léčbě v Therap – Tilia používáme třeba vířivku na končetiny nebo podvodní masáže. Z tepelných technik u nás můžete využít například léčebných vlastností parafínu nebo aplikace rašeliny vycházející z letitých zkušeností tolik proslulého českého lázeňství. Další kategorií léčebných procedur je pak léčba plynovými injekcemi.

Léčba plynovými injekcemi spočívá v aplikaci medicinálního plynu do podkoží prostřednictvím injekční jehly. Jednou z modifikací tohoto léčebného postupu je pak pneumo–akupunktura, při které dochází k vpravení medicinálního plynu injekcí přímo do akupunkturního bodu.

Vojtova metoda nejen pro léčbu dětské mozkové obrny

Zkušení fyzioterapeuté z Therap – Tilia však vedle klasických masáží ovládají také další manuální techniky, a to například také mobilizace. Najdete u nás rovněž specialistky na metodu Mojžíšové a čím dál tím oblíbenější Vojtovu metodu. K řadě terapeutických úkonů pak používáme také speciální laser a celou řadu špičkové přístrojové techniky. Při fototerapii je možné využít terapeutický laser různých vlnových délek, laserový scan, ale třeba také speciální polarizované světlo.

Využijte při rehabilitaci proplácení pojišťovnou

Díky tomu, že v Therap – Tilia pracují pouze skuteční odborníci ve svém oboru, můžeme na našich pracovištích pacientům kromě rehabilitačních technik poskytovat také odborné poradenství v oblasti vnitřního lékařství. Therap – Tilia je navíc smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven působících v Praze, což jistě ocení nejeden pacient.

Zdraví máme jen jedno, nepodceňujte své problémy a využijte sílu rehabilitace

Řešte své zdravotní problémy včas. Navštivte jednu z poboček Therap – Tilia v Praze a budete v rukou skutečných odborníků. Kompletní informace o našich službách z oblasti rehabilitace a fyzioterapie najdete na našich webových stránkách.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.rehabilitace-praha.eu

629 zhlédnutí
Další PR články firmy
Co je fototerapie a jak léčí polarizované světlo?

Co je fototerapie a jak léčí polarizované světlo?

Terapeutický laser nebo polarizované světlo jsou metody fototerapie, jejichž výsledky jsou všeobecně uznávané a hojně se o nich hovoří jak na mezinárodních konferencích, tak v odborném tisku. Tyto metody fototerapie jsou výjimečné a výhodné v tom, že při aplikaci na postižené místo dokáží navodit celou řadu běžných metabolických procesů. Jednoduše řečeno tak fototerapie může pomoci mírnit bolest, stimulovat hojení poškozené tkáně nebo dokonce odstraňovat jizvy nebo léčit záněty šlach a svalů.

Vydáno 29.03.2015

VÍCE