Estonská 500
Praha 10 101 00
tel.: +420 210 088 816
email: info@vsfs.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 18.02.2014
Topováno 25.08.2016

MBA: Cesta k zisku vysokých manažerských pozic

Inovační program Master of Business Administration, zkráceně MBA, je vyvíjen v souladu s výsledky průzkumů zaměstnavatelů v USA, Evropě a Číně a reaguje na aktuální požadavky klíčových zaměstnavatelů. Těžiště programu tvoří předávání praktických zkušeností s cílem stát se odborně uznávaným vedoucím pracovníkem na všech úrovních řízení organizace.

MBA: Cesta k zisku vysokých manažerských pozic

Absolvent programu MBA je osobností s rozvinutou sebedůvěrou, strategickým myšlením a motivačním jednáním. MBA studium je obvykle koncipováno jako ekonomicko-manažerské a na trhu nejčastěji vnímáno jako rozšíření stávajících odborných, např. technických, znalostí. Často je tedy vítáno u kandidátů, kteří se z odborných pozic posunují na top manažerské pozice, např. výrobních či technických ředitelů. Na těchto pozicích je takové MBA studium velkou výhodou pro firmu i pracovníka.

MBA na Vysoké škole finanční a správní

Studijní program MBA otevíráme dvakrát do roka, na jaře a na podzim, a to již od roku 2002. V létě roku 2013 byl proveden nábor dalších nových zkušených a talentovaných lektorů do programu MBA, za účasti akademických pracovníků z City University of Seattle. A v říjnu 2013 byly úspěšně otevřeny dvě skupiny nových studentů programu MBA a to již v pořadí 25. a 26. skupina v historii VŠFS.

Studium v USA s programem Mobility

V průběhu studia MBA na naší univerzitě nabízíme jedinečnou možnost vycestovat do města Seattle, USA a zúčastnit se 3 měsíčního studijního pobytu v rámci mobility programu. Nabízí se tak výjimečná zkušenost s životem a studiem přímo na City University of Seattle. Možnost vycestování do USA nabízíme již po prvních třech měsících studia MBA.

Uplatnění absolventa mezi TOP manažery

Absolventi studia nalézají uplatnění především v managementu jak tuzemských, tak zahraničních korporací. Držitelům MBA poskytuje titul nespornou výhodu na pracovním trhu. Zaměstnavatelé vědí, že základem úspěchu jsou kvalifikovaní zaměstnanci, zvlášť pokud se jedná o top manažerské posty. A právě MBA bývá často rozhodujícím ukazatelem. Lepší platové ohodnocení je pak logicky důsledkem kombinace pracovních zkušeností a rozšířeného vzdělání. 

Jarní běh studia MBA zahajujeme již 27. 3. 2014

Již nyní mají uchazeči o MBA možnost přihlásit se do nové nadcházející kohorty studia, která bude zahájena v březnu 2013 a to přesně dne 27. 3. 2014 slavnostním zápisem do studia, MBA Orientation day. Pro více informací kontaktujte náš MBA tým na:

 

tel.:      +420 210 088 816

mob.:   +420 724 681 762

e-mail.: mba@vsfs.cz

petr.castka@vsfs.cz


Pro podrobnější informace lze navštívit také stránky univerzity www.vsfs.cz/en

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.vsfs.cz/mba

455 zhlédnutí
Další PR články firmy
O studium MBA je opět zvýšený zájem

O studium MBA je opět zvýšený zájem

Studijní programy manažerského vzdělávání zakončené titulem MBA v uplynulých letech prošly několika výkyvy zájmu českých studentů. Po roce 2008 se stále zřetelněji ukazuje, že klíčem k výběru studijního programu je kvalita. Vysoká škola finanční a správní ji může (nejen na studium MBA) garantovat.

Vydáno 03.02.2015

VÍCE
Získejte mezinárodní titul MBA na soukromé ekonomické vysoké škole

Získejte mezinárodní titul MBA na soukromé ekonomické vysoké škole

Přemýšlíte o ekonomickém vzdělání? Přihlaste se ke studiu na Vysoké škole finanční a správní. Vznikla v roce 1999 v Praze první soukromá ekonomická univerzita u nás, brzy se rozšířila zřízením studijních středisek do Mostu a Kladna a 1. září 2016 otevírá nové středisko také v Karlových Varech. Díky spolupráci s prestižní City University of Seattle v USA umožňuje studentům získat mezinárodní titul MBA.

Vydáno 17.03.2016

VÍCE
Titul MBA mají odborníci na management i marketing

Titul MBA mají odborníci na management i marketing

Vidíte se mezi špičkovými manažery světa? Dovedete si představit, jak řídíte podnik nebo chcete jen víc proniknout do tajů marketingu? Pak je tu pro vás Vysoká škola finanční a správní, která vám poskytne potřebné vzdělání pro převzetí vrcholových pozic v českých i mezinárodních podnicích a otevře vám dveře do světové společnosti podnikatelů a top manažerů.

Vydáno 06.03.2017

VÍCE