Objízdná 1898 (areál Moravan, budova 41)
Otrokovice 765 02
tel.: +420 577 932 683
email: machu@montema.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 20.02.2014
Topováno 09.05.2017

Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení

Dnes je těžké najít spolehlivou firmu, která svou práci odvádí kvalitně, rychle a s úctou k zákazníkovi. Montema Otrokovice však k těmto vzácným firmám patří. Klade důraz na kvalitu provedení práce, profesionalitu svých zaměstnanců a vstřícnost k přáním a požadavkům zákazníků. Hledáte-li tedy někoho, kdo montuje ocelové konstrukce, stěhuje či montuje stroje a zařízení, montuje potrubí nebo provádí zakázkovou zámečnickou výrobu, už nehledejte.

Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení

Rozsah našich služeb jistě oceníte

Naše nabídka služeb, prací a dodávek pokrývá poptávku průmyslových odvětví, jako jsou gumárenství, strojírenství, stavebnictví, potravinářství a chemický průmysl. Pro uspokojení potřeb našich zákazníků máme k dispozici 10 až 30 pravidelně školených pracovníků. Pokrýváme profese montér - zámečník, montér - svářeč, montér potrubních rozvodů a řidič vysokozdvižných vozíků.

Bez certifikátu ani ocelovou konstrukci nesmontuješ

Snažíme se plnit vaše přání a požadavky, tak abyste s našimi službami byli vždy spokojení. Proto dbáme na to, abychom se neustále zlepšovali. Od roku 2006 je společnost držitelem certifikátu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009. Podmínky této normy dodržujeme neustále a pravidelně provádíme recertifikační audity.

Od montáže ocelových konstrukcí, strojů, zařízení a potrubí až po stěhování strojů a dodávky oceli

Naši profesionální pracovníci vám umí pomoci s množstvím montážních, stavebních, stěhovacích i výrobních prací. Montujeme technologické celky a zařízení, vyrábíme a montujeme potrubní průmyslové rozvody i ocelové konstrukce, provádíme zakázkovou zámečnickou výrobu i elektroinstalaci strojů a zařízení, montáže a demontáže vzduchotechnických zařízení, stěhujeme stroje a zařízení, zajišťujeme dodávky oceli, povrchové úpravy, revize elektro i tlakových nádob. Na vše máme své profesionální a odborně proškolené pracovníky s množstvím praktických zkušeností. S námi se vám nemůže stát, že by dělník něco pokazil pro svou nevědomost či nezkušenost.

Volte spolehlivost – na montážích ocelových konstrukcí, strojů či potrubí jde totiž hodně věcí pokazit

Nespokojujte se s průměrnými službami, průměrnými dělníky či průměrnými materiály. Chtějte to nejlepší. Ručíme za to, že budete s provedením práce i celkovou kvalitou služeb zcela spokojeni. Víme, jak dokáže rozčílit neprofesionalita pracovníků. S námi to ale nikdy nepoznáte. U nás bezvýhradně platí: náš zákazník, náš pán. Chceme, abyste se vraceli za kvalitou našich služeb. Proto dbáme na to, aby námi prováděné montáže i jiné práce dosahovaly těch nejvyšších kvalit a abychom se na naše pracovníky mohli zcela spolehnout.

Používáme pouze ty nejlepší materiály, protože ty jsou základem pro dlouhou životnost výrobků a zařízení. Důvěřujte firmě, která má za sebou mnohaleté působení, tým profesionálních pracovníků a množství maximálně spokojených zákazníků. Přesvědčte se na webových stránkách www.montema.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.montema.cz

829 zhlédnutí
Další PR články firmy
Potrubní průmyslové rozvody zajistí firma MONTEMA z Otrokovic

Potrubní průmyslové rozvody zajistí firma MONTEMA z Otrokovic

Firma MONTEMA, spol. s.r.o. sídlí v Otrokovicích a poskytuje kompletní služby v oblasti průmyslových odvětví, jako je gumárenství, strojírenství, stavebnictví, potravinářství a chemický průmysl. Zabývá se službami, prací i dodávkou materiálu. Zaměřuje se na potrubní průmyslové rozvody.

Vydáno 13.02.2018

VÍCE
Stěhování strojů je naší doménou

Stěhování strojů je naší doménou

Společnost Montema Otrokovice provádí nejrůznější montážní práce, jako je například stěhování strojů, montáže ocelových konstrukcí, technologických celků a výrobních linek v rozličných odvětvích průmyslu. Nejčastěji se jedná o gumárenství, strojírenství nebo stavební, chemický a potravinářský průmysl.

Vydáno 03.03.2015

VÍCE
Montáž a demontáž výrobních linek i zařízení zajistí MONTEMA Otrokovice

Montáž a demontáž výrobních linek i zařízení zajistí MONTEMA Otrokovice

Specialistou na montáž a demontáž výrobních linek, technologií a technologických celků je firma MONTEMA, spol. s.r.o. z Otrokovic. Montujeme technologické celky, výrobní linky, zařízení, stroje, ocelové konstrukce i potrubní rozvody. Kvalitní a rychlou montáž i demontáž zajišťuje tým zkušených techniků. Své služby poskytujeme po celé České republice.

Vydáno 24.01.2017

VÍCE