AZ elektroprojekce s.r.o.
Měření a regulace Praha

Vydáno 26.02.2014
321 Zhlédnutí
Topováno 27.07.2016

Profesionální projektová dokumentace vašeho elektra vždy v termínu

AZ Elektroprojekce realizuje pro své klienty zakázky v podobě projektové dokumentace v oblastech silnoproud, slaboproud, měření a regulace, a to v rámci všech projektových stupňů. Novinkou je pak také zpracování projektů ve speciální 3D aplikaci Revit. V případě zájmu investora zajišťujeme také dodávku námi navrženého elektro zařízení a provádíme autorský dozor i koordinaci se všemi navazujícími profesemi.

AZ elektroprojekce s.r.o., Měření a regulace, Praha: projektové dokumentace pro silnoproud i slaboproud

Projektové dokumentace pro silnoproud i slaboproud

V rámci řešení silnoproudu vypracujeme projektové dokumentace v profesním zaměření na silnoproud, silnoproud z hlediska energetiky, na náhradní zdroje elektrického napětí, ale zaměříme se třeba také na optimalizaci procesu hospodaření s energií, hlídání maxima odběru elektrické energie, signalizace poruch a mnoho dalšího. V oblasti slaboproudu se postaráme o projektovou dokumentaci vnitřních rozvodů slaboproudu, jako je vnitřní strukturovaná kabeláž, rozvody kabelové televize, domácích telefonů a podobně. Naprojektujeme také elektrickou požární signalizaci, kamerové a přístupové systémy a další bezpečnostní prvky.


Měření a regulace se bez kvalitní projektové dokumentace také neobejdou

Projektové dokumentace z oblasti měření a regulace pak provádíme v zaměření na centrální řídící a monitorovací systém a řízení veškerých technologií inteligentních budov. Vytvoříme projekt funkčního systému vzduchotechniky, klimatizace, chlazení i zdravotechniky.


Program AutoCAD a 3D BIM aplikace REVIT

AZ Elektroprojekce pro zpracování projektových dokumentací využívá programu AutoCAD a 3D BIM aplikaci REVIT. Zpracování projektů je navíc možné jak v českém, tak samozřejmě také anglickém, německém nebo třeba ruském jazyce. V naší společnosti si zakládáme na striktním dodržování termínů a celkové spolehlivosti, proto si můžete být jisti, že od nás skutečně dostanete to, co si objednáte dle dohody a včas. Pro kompletní informace o specialistovi na zpracování projektové dokumentace pro vaše elektro neváhejte navštívit web společnosti www.azep.cz nebo přímo sídlo naší společnosti v Praze 8 – Kobylisích.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.azep.cz