Přemyšlenská 13a
Praha 8 - Kobylisy 182 00
tel.: +420 284 007 631
email: azep@azep.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 26.02.2014
Topováno 27.07.2016

Profesionální projektová dokumentace vašeho elektra vždy v termínu

Než se pustíte do stavby domu, potřebujete pořádný projekt, aby to za něco stálo. V oblasti elektra samozřejmě platí to samé. Ať už řešíte otázku silnoproudu, slaboproudu, systémů měření či regulace, aby vše ve výsledku fungovalo jak má, neobejdete se bez kvalitní projektové elektro dokumentace. Spolehlivou variantou je pak zpracování projektu od společnosti AZ Elektroprojekce.

Profesionální projektová dokumentace vašeho elektra vždy v termínu

Úsporné a efektivní elektro projekty

Společnost AZ Elektroprojekce se již více než 20 let zabývá oborem elektro z hlediska projekční a inženýrské činnosti. AZ Elektroprojekce realizuje pro své klienty zakázky v podobě projektové dokumentace v oblastech silnoproud, slaboproud, měření a regulace, a to v rámci všech projektových stupňů. Novinkou je pak také zpracování projektů ve speciální 3D aplikaci Revit. V případě zájmu investora zajišťujeme také dodávku námi navrženého elektro zařízení a provádíme autorský dozor i koordinaci se všemi navazujícími profesemi.

Projektové dokumentace pro silnoproud i slaboproud

V rámci řešení silnoproudu vypracujeme projektové dokumentace v profesním zaměření na silnoproud, silnoproud z hlediska energetiky, na náhradní zdroje elektrického napětí, ale zaměříme se třeba také na optimalizaci procesu hospodaření s energií, hlídání maxima odběru elektrické energie, signalizace poruch a mnoho dalšího.

V oblasti slaboproudu se postaráme o projektovou dokumentaci vnitřních rozvodů slaboproudu, jako je vnitřní strukturovaná kabeláž, rozvody kabelové televize, domácích telefonů a podobně. Naprojektujeme také elektrickou požární signalizaci, kamerové a přístupové systémy a další bezpečnostní prvky.

Měření a regulace se bez kvalitní projektové dokumentace také neobejdou

Projektové dokumentace z oblasti měření a regulace pak provádíme v zaměření na centrální řídící a monitorovací systém a řízení veškerých technologií inteligentních budov. Vytvoříme projekt funkčního systému vzduchotechniky, klimatizace, chlazení i zdravotechniky.

Chtějte pro své elektro skutečné odborníky!

AZ Elektroprojekce pro zpracování projektových dokumentací využívá programu AutoCAD a 3D BIM aplikaci REVIT. Zpracování projektů je navíc možné jak v českém, tak samozřejmě také anglickém, německém nebo třeba ruském jazyce. V naší společnosti si zakládáme na striktním dodržování termínů a celkové spolehlivosti, proto si můžete být jisti, že od nás skutečně dostanete to, co si objednáte dle dohody a včas.

Pro kompletní informace o specialistovi na zpracování projektové dokumentace pro vaše elektro neváhejte navštívit web společnosti www.azep.cz nebo přímo sídlo naší společnosti v Praze 8 – Kobylisích. Nespokojte se s průměrem. Chtějte odborníky!

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.azep.cz

301 zhlédnutí
Další PR články firmy
AZ elektroprojekce - projektová dokumentace ve 3D díky revolučnímu softwaru REVIT

AZ elektroprojekce - projektová dokumentace ve 3D díky revolučnímu softwaru REVIT

Chcete mít dokonalou kontrolu nad projektem? Chcete si projekt budovy libovolně natáčet a prohlédnout si i ty nejmenší detaily? Obraťte se na společnost AZ elektroprojekce - nabízíme zhotovení projektové dokumentace v revolučním programu REVIT. Ať už chcete vytvořit jakýkoli projekt v oblasti elektro, rádi vám ho vytvoříme ve 3D a přesně na míru.

Vydáno 07.03.2017

VÍCE