Fryštácká 515
Zlín-Kostelec 763 14
tel.: +420 777 093 573
email: servis@tricar.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 05.05.2015
Topováno 02.12.2016

Autoservis TRICAR - zvládneme opravit každý defekt

Dnes je běžné, že je téměř v každé rodině minimálně jedno auto. Osobní vůz je skvělý společník, ovšem jen do doby, než na něm objevíte poruchu. Návštěva autoservisu znamená pro mnoho lidí podobnou nepříjemnost jako prohlídka u zubaře. S námi však takový pocit mít nebudete. Jsme rodinný pneuservis, a tak vám zaručujeme příjemnou atmosféru a seriózní jednání. Najdete nás ve Zlíně, neváhejte se na nás obrátit.

Autoservis, Autoservis Tricar TRICAR LIMIT s.r.o.

V případě autonehody zajistíme odtah vozidel

Automobil je pro mnoho z nás každodenní společník. Postihne-li vůz nějaký defekt, je proto třeba situaci ihned řešit. Od toho je tu Autoservis TRICAR, který na trhu působí už od roku 2009. V případě nehody nebo akutní poruchy vám zajistíme odtah vozidla, které okamžitě převezeme do naší provozovny ve Zlíně. Zde vůz v co nejkratší době opravíme a uvedeme opět do provozu. Spolupracujeme navíc s pojišťovnami, a tak vám pomůžeme vyřídit veškeré papírování. V případě dlouhodobější opravy vám samozřejmě zapůjčíme náhradní vozidlo.  S námi nebudete muset čekat na opravu déle, než je opravdu potřeba!

Provedeme diagnostiku vozidel všech značek

Kromě napravování škod po autonehodě, se věnujeme i běžným opravám. Zajistíme vám prohlídku a zprovoznění klimatizace v automobilu před létem. Obrátit se na nás můžete i s prasklým autosklem nebo sedřeným lakem. V souhrnu se specializujeme na následující činnosti:

  • výměna autoskel
  • diagnostika vozidel všech značek
  • karosářské a lakýrnické práce
  • plnění a desinfekce klimatizací
  • příprava na STK

Potřebujete vyměnit pneumatiky? Volejte pneuservis

Nabízíme i služby našeho pneuservisu pro osobní auta i dodávky. Samozřejmostí je montáž a demontáž kol, přezutí a vyvážení pneumatik nebo opravy veškerých defektů. Navíc je možné si u nás zakoupit plechové disky i celé pneumatiky. A jak se k nám můžete objednat? Stačí nám zavolat a domluvit si termín opravy. Ve stanovený den k nám vůz přivezete nebo si ho kdekoliv vyzvedneme, vše záleží na domluvě.

Ruční mytí a čištění automobilu ve Zlíně

Automobil vyžaduje nejen vnitřní údržbu, ale také péči o jeho vnější části. V Autoservisu TRICAR zvládnete vyřídit obojí na jednou. Nabízíme totiž ruční mytí vozidel a čištění interiérů. Trápí vás nepořádek ve vozidle a zároveň nedostatek času? Pak se obraťte na nás a nezatěžujte se úklidem vozu. A kde že je čištění automobilu dostupné? Našim sídlem je Zlín.

Stali jste se účastníkem dopravní nehody a potřebujete rychle opravit auto? Odkládáte přezutí pneumatik? Nebo vás čeká prohlídka STK a vy před ní chcete nechat vůz zkontrolovat? Ať už potřebujete vyřídit jakoukoli servisní činnost, obraťte se na Autoservis TRICAR. Nabízíme profesionální přístup a vstřícné jednání s klienty.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.tricar.cz

Další články z oboru

Autoklempířské práce
Opravy a servis, Řemesla, Služby
, Autolakýrnické práce
Opravy a servis, Řemesla, Služby
, Autosklo
Montáž
, Kompletní opravy aut
Opravy a servis, Služby
, Pneumatiky a duše
Maloobchod, Montáž, Opravy a servis
, Pneuservisy
Opravy a servis, Služby
328 zhlédnutí
Další PR články firmy