Lidická 886/43
Havířov - Šumbark 736 01
tel.: +420 596 883 223
email: info@keny.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 05.05.2015
Topováno 05.01.2016

Kvalitní nábytkové kování s dovozem až domů

Živí vás práce s dřevem? Věnujete se navrhování, výrobě nebo sestavování nábytku? Aby byl výsledek vždy perfektní, potřebujete kvalitní nábytkové kování. Nábytek totiž nestačí jen vyrobit, ale musíte ho i správně osadit nábytkovým kováním, aby dobře fungoval mnoho let. KENY Export-Import s.r.o. to ví, a proto vám nabízíme kvalitní výrobky od prověřených výrobců. Z naší nabídky si vybere každý.

Potřeby pro stolaře - lamela, potřeby pro kutily, KENY Export - Import s.r.o.

Spojovací materiál od prověřených dodavatelů

Společnost KENY Export-Import s.r.o. se už mnoho let věnuje prodeji nábytkového kování, a proto vám nabízíme vysoce kvalitní a ověřené potřeby pro kutily. V naší nabídce najdete kování jak na vestavěné skříně, tak na interiérové dveře. Dále nejrůznější šuplíkové posuvy, nábytkové závěsy, úchytky, věšáky i nábytkové nohy a nožky. K dostání je u nás také široký sortiment spojovacího materiálu. Distribuujeme vruty, hmoždinky, lamely, kovové a plastové úhelníky, dřevěné kolíky i tyče.

Nechte si zboží přivézt a ušetřete čas i energii

Pracujete ve velké výrobě a potřebujete nové nábytkové kování často kupovat? Nechce se vám ztrácet čas zajížděním do obchodu? Pak si s námi domluvte možnost pravidelného zásobování. Při větším odběru nabízíme rozvoz zboží z našeho produktového katalogu. Vše ale záleží na domluvě, proto nás neváhejte kontaktovat. Zavolejte nám nebo nás navštivte osobně.

Nabízíme potřeby pro kutily – například LED osvětlení a pásky

Specializujeme se i na doplňkový sortiment. Používáte stále klasické žárovky? Pak je čas na změnu. U nás zakoupíte LED osvětlení a LED pásky. Vybírat můžete z rozmanité nabídky. Nabízíme výběr z mnoha typů i barev. Dále nabízíme kuchyňské dřezy a interiérové kliky. U nás si zkrátka vybere každý.

Spolupracujeme se spolehlivými výrobci

Za mnoho let praxe jsme zjistili, kteří výrobci jsou nejlepší. Proto spolupracujeme pouze s prověřenými a spolehlivými dodavateli. U nás najdete potřeby pro kutily od následujících firem:

·         GAMET

·         ZOBAL

·         WIRELI

·         KASH

·         WÜRTH

·         DC

·         LAGUNA

Věnujete se profesionálně výrobě nábytku? Nebo jen doma potřebujete sestavit skříň? Ať tak nebo tak, v obou případech budete potřebovat kvalitní nábytkové kování. Nabízí ho společnost KENY Export-Import s.r.o. Najdete nás v Havířově.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.kenysro.cz

246 zhlédnutí
Další PR články firmy
Nářadí, lepidla i další potřeby pro kutily, Havířov

Nářadí, lepidla i další potřeby pro kutily, Havířov

Potřeby pro kutily i nářadí do profesionálních dílen seženete v obchodě KENY - Export – Import Havířov. Prodáváme nářadí všeho druhu, závěsy, lepidla a tmely, zámky, spojovací materiál, ale i drátěný program do kuchyní a provozoven. Stačí si vybrat z naší bohaté nabídky.

Vydáno 15.01.2016

VÍCE