Z Kopečka 99
Sibřina 250 84
tel.: +420 281 972 728
email: info@zappinfo.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 27.02.2014

Orientační a informační systémy pomohou zákazníkům snáze najít vaši firmu

Orientační a informační systémy se ukazují jako čím dál důležitější prvek v prezentaci moderních a úspěšných firem. Ať už jde o orientační systémy jako tabule, cedulky na dveřích, piktogramy, a označení vstupů, aby k nám zákazníci snadno trefili, nebo o informační systémy ve formě reklamních ploch všeho druhu od plakátů a vitrín až po bannerové systémy, s image firmy dokážou udělat divy.

Orientační a informační systémy pomohou zákazníkům snáze najít vaši firmu

Společnost ZAPP INFOSYSTÉMY je předním českým výrobcem a dodavatelem jak informačních systémů, tak orientačních systémů, které se hodí přímo do budov i před ně do exteriéru.

Interiérové orientační a informační systémy

Co se týče orientačních systémů uvnitř budov, nabízíme hned několik produktových řad, které dohromady tvoří ucelený sortiment prvků od dveřních tabulek, přes stolní jmenovky, piktogramy, až po patrové a centrální panely. Samozřejmostí našich orientačních systémů je nabídka označení jednotlivých vstupů do budov.

ZAPP INFOSYSTÉMY: gravírování, popis laserem i světelné provedení informačních systémů

Provedení orientačních i informačních systémů přitom může být také gravírované nebo ve skleněném provedení, umíme také popisování materiálu laserem a tvarové řezání. ZAPP INFOSYSTÉMY nabízí také širokou škálu systémů k upevnění, ať už jsou to distanční šrouby, závěsné lankové úchyty nebo tyčkové úchyty.

Venkovní informační systémy vás učiní viditelnými

Informační a orientační systémy však mohou být samozřejmě také venkovní a sloužit jako značení v areálech a naváděcí systémy. Dle vašeho přání vám navrhneme tu správnou možnost právě pro váš areál, ať už budete mít zájem o drobnější tabulky nebo rozměrné totemy se světelnými LED systémy.

Kromě toho se v ZAPP INFOSYSTÉMY specializujeme také na reklamní plochy jako vitríny, prezentační skříně, rámovací systémy, clip rámy a plakátové lišty a informační systémy umožňující velmi snadnou obměnu vloženého tisku. Pro instalaci a upnutí velkoformátových tištěných reklamních formátů pak nabízíme také speciální bannerové systémy.

Světelné informační systémy

Vedle reklamních stojanů pro podporu prodeje a stojanů na letáky jsou naší specialitou také světelné rámy. Informační systém ve formě světelné reklamy je velmi efektivním propagačním prvkem.

Veškeré produkty z řad orientačních systémů i informačních systémů ZAPP INFOSYSTEM lze samozřejmě zakoupit také na našem e-shopu.

Více informací o produktech společnosti ZAPP INFOSYSTÉMY specializujících se na orientační systémy a informační systémy najdete ZDE

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.zappinfo.cz

140 zhlédnutí
Další PR články firmy
Informační a orientační systémy pro vybavení obchodů a firem

Informační a orientační systémy pro vybavení obchodů a firem

Chcete úspěšnou firmu? V tom případě nezapomínejte ani na profesionální vybavení, které je založené na různých panelech, vitrínách, tabulkách, rámech i stojanech. Že nevíte, kde to všechno vzít? Snadná pomoc. Vše potřebné má pro vás připravené společnost Zapp Infosystémy s.r.o.

Vydáno 21.06.2017

VÍCE
Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy

Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy

Značení interiérů budov od tabulek na dveřích přes stolní jmenovky až po centrální panely. To vše a mnohé další pro vás zajistí firma Zapp Infosystémy. Zabýváme se výrobou informačních systémů do budov i exteriérů, specializujeme se na vitríny a prezentační skříně.

Vydáno 28.01.2016

VÍCE
Orientační systém, to nejsou jenom cedulky na dveře

Orientační systém, to nejsou jenom cedulky na dveře

Jednou ze známek profesionality každé firmy je samozřejmě to, jak se prezentuje navenek. Webové stránky, polepy firemních aut, reklama na internetu - na nic z toho nezapomínáme a většinou to bereme jako samozřejmou část, jak firmu propagovat. Ke správné prezentaci firmy ale bezesporu patří také vhodné a efektivní označení sídla firmy nebo celého firemního areálu. A právě k tomu slouží informační a orientační systémy, které vaše návštěvníky nejenom dovedou na správné místo, ale také na ně udělají dobrý dojem.

Vydáno 19.10.2015

VÍCE