Zapp Infosystémy s.r.o.

Vydáno 27.02.2014
144 Zhlédnutí

Orientační a informační systémy pomohou zákazníkům snáze najít vaši firmu

Orientační a informační systémy se ukazují jako čím dál důležitější prvek v prezentaci moderních a úspěšných firem. Ať už jde o orientační systémy jako tabule, cedulky na dveřích, piktogramy, a označení vstupů, aby k nám zákazníci snadno trefili, nebo o informační systémy ve formě reklamních ploch všeho druhu od plakátů a vitrín až po bannerové systémy, s image firmy dokážou udělat divy.


Společnost ZAPP INFOSYSTÉMY je předním českým výrobcem a dodavatelem jak informačních systémů, tak orientačních systémů, které se hodí přímo do budov i před ně do exteriéru.

Interiérové orientační a informační systémy

Co se týče orientačních systémů uvnitř budov, nabízíme hned několik produktových řad, které dohromady tvoří ucelený sortiment prvků od dveřních tabulek, přes stolní jmenovky, piktogramy, až po patrové a centrální panely. Samozřejmostí našich orientačních systémů je nabídka označení jednotlivých vstupů do budov.

ZAPP INFOSYSTÉMY: gravírování, popis laserem i světelné provedení informačních systémů

Provedení orientačních i informačních systémů přitom může být také gravírované nebo ve skleněném provedení, umíme také popisování materiálu laserem a tvarové řezání. ZAPP INFOSYSTÉMY nabízí také širokou škálu systémů k upevnění, ať už jsou to distanční šrouby, závěsné lankové úchyty nebo tyčkové úchyty.

Venkovní informační systémy vás učiní viditelnými

Informační a orientační systémy však mohou být samozřejmě také venkovní a sloužit jako značení v areálech a naváděcí systémy. Dle vašeho přání vám navrhneme tu správnou možnost právě pro váš areál, ať už budete mít zájem o drobnější tabulky nebo rozměrné totemy se světelnými LED systémy.

Kromě toho se v ZAPP INFOSYSTÉMY specializujeme také na reklamní plochy jako vitríny, prezentační skříně, rámovací systémy, clip rámy a plakátové lišty a informační systémy umožňující velmi snadnou obměnu vloženého tisku. Pro instalaci a upnutí velkoformátových tištěných reklamních formátů pak nabízíme také speciální bannerové systémy.

Světelné informační systémy

Vedle reklamních stojanů pro podporu prodeje a stojanů na letáky jsou naší specialitou také světelné rámy. Informační systém ve formě světelné reklamy je velmi efektivním propagačním prvkem.

Veškeré produkty z řad orientačních systémů i informačních systémů ZAPP INFOSYSTEM lze samozřejmě zakoupit také na našem e-shopu.

Více informací o produktech společnosti ZAPP INFOSYSTÉMY specializujících se na orientační systémy a informační systémy najdete ZDE


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zappinfo.cz