Pobřežní 3
Praha 8 186 00
tel.: +420 221 715 700
email: office@daikin.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 23.11.2012
Topováno 25.01.2016

Nové tepelné čerpadlo poskytuje maximální pohodlí a účinnost za jakéhokoliv počasí

Nová vylepšená řada tepelných čerpadel právě přichází na trh, vyvinuli ji přední odborníci z japonské společnosti Daikin. Nízkoteplotní tepelné čerpadla Daikin Altherma vzduch-voda bude koncovým uživatelům poskytovat nejvyšší úroveň pohodlí a energetické účinnosti bez ohledu na venkovní počasí. Nízkoteplotní tepelné čerpadlo Daikin Altherma vzduch-voda je jasnou volbou!

Nové tepelné čerpadlo poskytuje maximální pohodlí a účinnost za jakéhokoliv počasí

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo Daikin Altherma vzduch-voda odebírá energii z obnovitelného zdroje – venkovního vzduchu. Díky němu může poskytovat vysoce efektivní vytápění, teplou užitkovou vodu a dokonce i chlazení. Nová řada tepelných čerpadel je založena na stávající technologii, která poskytuje ještě lepší energetickou účinnost po celý rok, a tím se snižují provozní náklady pro majitele domů.

Tepelné čerpadla jsou vhodná pro novostavby i již existující domy. Jsou ekologickou volbou a menší tepelná čerpadla (4 kW) jsou navržena speciálně pro nízkoenergetické domy, které mají nižší požadavky na vytápění než domy se standardní izolací. Systém je řízen invertorem, což znamená, že chladí nebo vytápí na základě skutečných požadavků. To pomáhá minimalizovat výkyvy teplot a spotřebu energie, poskytovat větší pohodlí, spolehlivost a výkonnost pro vlastníky rodinných domů.

Tento vysoce spolehlivý systém udržuje perfektní vnitřní teplotu a poskytuje teplou užitkovou vodu po celý rok bez potřeby dalších elektrických záložních ohřevů a to i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. K tepelnému čerpadlu lze připojit konvektor tepelného čerpadla nebo podlahové vytápění a tím lze získat jak vytápění tak chlazení pro celý dům.  

Systém split se skládá z integrované vnitřní jednotky, která spojuje jak samotné tepelné čerpadlo, tak i zásobník teplé užitkové vody. Tato vnitřní jednotka má kompaktní rozměry (š x v x h – 60 x 170 x 74 cm. Existuje také možnost připojení tepelného čerpadla k solárním panelům při použití vnitřní nástěnné jednotky.  Venkovní jednotka má ochrannou funkci, která zabraňuje zamrzání, pokud venkovní teplota klesne příliš nízko a zajišťuje výkon na dostatečné úrovni, i když teplota klesne až na -25°C.

Nová řada tepelných čerpadel se může také pochlubit novým snadno ovladatelným uživatelským rozhraním. Toto inteligentní ovládání má jednoduché grafické rozhraní, které navíc napomáhá zjednodušit instalaci a uvedení do provozu. V důsledku toho je každodenní kontrola a řízení jednotky koncovým uživatelem velmi jednoduchá a zákazník jednoduše vidí za jakých provozních podmínek čerpadlo funguje a kolik spotřebuje energie.

Pro více informací o Daikin Althermě se podívejte na naše stránky.


Kontakt pro novináře: 
Daikin Airconditioning Central Europe – Czech Republic spol. s r.o.
Pobřežní 3
186 00 Praha 8

Zuzana Klimková
Telefon: +420 221 715 762
Fax: +420 221 715 701

Poznámky:
Daikin je lídrem v průkopnickém přístupu ve vývoji produktů a bezkonkurenčně nejlepší technické kvalitě výrobků a univerzálností svých integrovaných řešení. S více než 50 lety zkušeností v oblasti designu a výroby chladírenských a vytápěcích technologií, je Daikin špičkou v technologii tepelných čerpadel. V současné době je tepelné čerpadlo Daikin Altherma nejprodávanějším tepelným čerpadlem vzduch voda v celé Evropě s více než 150 000 prodanými ks (údaj platný k červenci 2012). 


Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.daikin.cz

590 zhlédnutí
Další PR články firmy
Čističky vzduchu DAIKIN zajistí čistý vzduch pro zdravé žití

Čističky vzduchu DAIKIN zajistí čistý vzduch pro zdravé žití

Vzduch, který přichází zvenčí do domácnosti nebo kanceláře, je plný alergenů, jako jsou plísně roztoči a pyl. Obsahuje také viry a bakterie. Všechny tyto částice dýcháme, i když bychom nemuseli. Stačí využívat čističky vzduchu od firmy DAIKIN AIRCONDITIONING, které dodávají čerstvý vzduch a účinně z něj odstraňují znečišťující látky, které ohrožují naše zdraví.

Vydáno 27.07.2016

VÍCE
Přední světový výrobce klimatizací, ventilací a topení

Přední světový výrobce klimatizací, ventilací a topení

Japonská firma DAIKIN je předním světovým výrobcem klimatizačních jednotek a veškerého příslušenství pro ventilaci, topení, čerpadla a mražení. Obchodní zastoupení v České republice, zabývající se prodejem, logistikou a technickou podporou, zajišťuje dceřiná společnost DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE – CZECH REPUBLIC spol. s r.o.

Vydáno 04.06.2013

VÍCE
Program Home C°mfort Expert – kompletní služby při koupi klimatizace Daikin i ve vašem regionu

Program Home C°mfort Expert – kompletní služby při koupi klimatizace Daikin i ve vašem regionu

Klimatizace Daikin patří ke špičce na trhu více než 90 let. Již od roku 1924 totiž vyvíjíme a vyrábíme zařízení určená pro chlazení i vytápění domů a bytů, která se zcela přizpůsobí vašim individuálním potřebám. Společnost Daikin klimatizace ale nejen vyvíjí a vyrábí, ale nabízí kompletní služby zahrnující poradenství při výběru klimatizace Daikin, názornou ukázku v showroomu i odbornou montáž klimatizace nebo vyřízení reklamace. To vše díky výhodnému partnerskému programu Home C°mfort Expert.

Vydáno 08.07.2015

VÍCE
Klimatizace není jen ochlazování vzduchu

Klimatizace není jen ochlazování vzduchu

V dnešní době už neslouží klimatizace do bytu, domu či kanceláře jen k ochlazení vzduchu na příjemnou teplotu. Nabízí optimální vyvážení teploty vzduchu a vlhkosti v místnosti, čištění vzduchu od škodlivých látek i úsporu energií.

Vydáno 01.08.2013

VÍCE