VOP CZ, s.p.

Vydáno 01.03.2014
750 Zhlédnutí
Topováno 30.10.2017

DAPPER 5000: multifunkční nakladač a nosič nářadí šetří čas, peníze i životní prostředí

Hledáte spolehlivého a efektivního pomocníka pro údržbu průmyslového areálu, pomoc při stavebních, komunálních, zemědělských či zahradnických pracích? Zaměstnejte multifunkční kloubový nakladač a nosič nářadí DAPPER 5000, který si poradí i v těžkém terénu a je vybaven mnoha doplňky zaručujícími maximální bezpečnost a pohodlí řidiče.

DAPPER 5000: multifunkční nakladač a nosič nářadí šetří čas, peníze i životní prostředí

Několikanásobně efektivnější provoz díky DAPPER 5000

Moderní kloubový nakladač a nosič nářadí DAPPER 5000 pochází z dílny státního podniku VOP CZ, kde se o jeho finální podobu, propracovanou konstrukci a řadu praktických funkcí zasloužil tým zkušených odborníků. Jejich cílem bylo nejen vyvinout zařízení pro rychlejší, jednodušší a efektivnější práci v mnoha oborech, ale zároveň i snížit provozní náklady a nezatížit životní prostředí. Tento univerzální pomocník mimo jiné disponuje i multifunkčním joystickem pro snadné a pohodlné ovládání jednoduše vyměnitelných přídavných zařízení.


Proč je výhodné pořídit pro svůj provoz DAPPER 5000?

• Jednou z předních výhod tohoto kloubového nakladače a nosiče nářadí je možnost instalace celé řady přídavných zařízení, a to i od jiných výrobců. Dle svých potřeb tedy můžete DAPPER 5000 opatřit lžící, paletizačními vidlemi, malým a velkým podkopem, půdním vrtákem, zvedacím ramenem, rotavátorem, nivelizátorem, půdní či sněhovou frézou, sněhovou radlicí, kartáčem, rotační sekačkou, mulčovačem, štěpkovačem, přívěsným vozíkem a spoustou dalších zařízení. • DAPPER 5000 nachází díky svým vlastnostem a schopnostem uplatnění v mnoha oblastech. Lze jej využít např. na komunální práce, manipulaci s materiálem, stavební práce, údržbu průmyslových objektů, pro práce v lese, na farmě apod. • Certifikát získaný na základě přísných technických zkoušek včetně zkoušek FOPS a ROPS je dalším důkazem, že je DAPPER 5000 plně způsobilý i pro velmi náročné provozy. • Na rozdíl od jiných nakladačů zahraničních výrobců je DAPPER 5000 výhodnější investicí díky nižším provozním nákladům, vyšší transportní rychlosti a vzhledem k tuzemské výrobě je i cenově dostupnější. • Ergonomické vlastnosti vnitřního prostoru kabiny nakladače DAPPER 5000 vyhovují náročným požadavkům na bezpečnost, pohodlí i praktičnost ovládání stroje. V zimním období se o maximální komfort stará nezávislé topení a vyhřívaná sedačka. Uvažujete-li o pořízení tohoto moderního spolehlivého pomocníka, navštivte webové stránky www.dapper.cz, kde se dozvíte o stroji DAPPER 5000 více.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.dapper.cz