Tovární 1627
Holešov 769 01
tel.: +420 573 332 647
email: info@jospo.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 27.11.2012
Topováno 19.06.2017

Dopřejte si gastronomický zážitek od firmy JOSPO a.s. každý den

Profesionální tým společnosti JOSPO a.s. se specializuje na výrobu a rozvoz chlazených a teplých jídel, zajišťuje cateringové služby pro každou slavnostní příležitost a poskytuje kompletní řešení na míru zákazníkům a jejich individuálním potřebám.

Dopřejte si gastronomický zážitek od firmy JOSPO a.s. každý den

Gastronomické služby na míru každému zákazníkovi

 

Ve společnosti JOSPO a.s. klademe silný důraz na maximální spokojenost klienta, proto navrhneme a zrealizujeme komplexní řešení jakékoliv poptávky po gastronomických službách, ať už jde o rozvoz jídel do firmy, prodejny, pro jednotlivce, zajištění občerstvení na oslavy a svatby či cateringové služby pro jakoukoliv slavnostní příležitost.

Víme, co našim zákazníkům chutná

Navazujeme na tradice v oblasti gastronomie, proto jsou základem našeho jídelníčku pokrmy české kuchyně, ale pravidelně zařazujeme i nabídku jídel oblíbených světových kuchyní. V našem menu najdete více než 700 hlavních jídel, která jsme zařadili hlavně díky poptávce našich zákazníků, aby si každý vybral oblíbený pokrm dle svých chutí a požadavků. Pro oblibu našich služeb mluví i fakt, že v současné době rozvážíme více než 4500 jídel denně.

Kvalita připravovaných pokrmů je pro nás zavazující, proto při výrobě jídel používáme pouze čerstvé suroviny od renomovaných dodavatelů a dbáme na přísné dodržování technologických postupů výroby. I z toho důvodu se můžeme každoročně pyšnit oceněním „Perla Zlínska“, jímž bývají označovány nejkvalitnější a nejlepší regionální výrobky.

Pestrá nabídka uspokojí i ty nejnáročnější strávníky 

  • Výroba chlazených jídel: ve stálé nabídce naleznete více než 30 druhů chlazených jídel a vybrat si můžete i z doplňkového jídelního lístku s dalšími pokrmy, který se obměňuje 2x týdně. Pokrmy jsou skladovány při + 4°C, baleny v ochranných foliích a označeny datem spotřeby.
  • Rozvoz teplých jídel: nabízíme široký výběr teplých jídel z tradiční české i světových kuchyní, stálý jídelníček sestavujeme dle požadavků našich zákazníků. Čerstvost surovin, správné technologické postupy a okamžitá expedice ke klientovi jsou pro nás samozřejmostí.
  • Cateringové služby na klíč: zajistíme jídlo a pití na velké i menší slavnostní akce, při kterých se klade důraz na kvalitu, vzhled i pestrost nabízeného občerstvení. V naší nabídce jsou teplé, studené i kombinované rauty, rádi také poradíme s výběrem vhodného menu pro každou příležitost.
  • Oslavy: můžete se spolehnout, že na oslavu narozenin, svatbu, grilování či raut díky gastronomických zážitkům od firmy JOSPO a.s. vaši hosté jen tak nezapomenou.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.jospo.cz

2180 zhlédnutí
Další PR články firmy
Závodní stravování - rozvoz jídel pro firmy i domácnosti

Závodní stravování - rozvoz jídel pro firmy i domácnosti

Ke každodenním činnostem patří i kvalitní stravování. Zajistit si jej při zaměstnání nebývá jednoduché a občas i doma není čas nebo nálada na vaření. Jsou však i možnosti, které vám teplou i studenou stravu zajistí snadno a rychle. Třeba tak jako česká společnost JOSPO, a.s. z Holešovic, která potěší vaše chuťové buňky a ještě vám jídlo přiveze přímo na váš stůl doma i ve firmě.

Vydáno 20.06.2017

VÍCE