BOMA PARKET s.r.o. Dřevěné, laminátové a vinylové podlahy
PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Laminátové podlahy Egger, Parador - odolné plovoucí podlahy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy

Dřevěné podlahy a parkety nejvyšší kvality od společnosti BOMA PARKET

Vinylové a PVC podlahy

Vinylové a PVC podlahy

Vinylové podlahy Wineo, DesignArt, Kingfloor, Parador, PVC podlahy GERFLORVydáno 28.11.2012
868 Zhlédnutí
Topováno 06.09.2016

Velkoobchod a vzorkovna podlah Boma Parket má řešení pro každého

Společnost Boma Parket nabízí pestrou škálu podlahových materiálů od renomovaných výrobců, zabývá se poradenstvím a realizací zakázek na míru každému klientovi. Parkety, podlahová prkna, plovoucí či masivní podlahy, to je jen zlomek ze širokého výběru produktů jednoho z největších prodejců podlahových materiálů v ČR.


Firma Boma Parket působí na trhu od roku 1997, kdy začínala jako realizační i obchodní firma, v současné době patří mezinejvětší prodejce podlahových krytin v České republice. Zabývá se velkoobchodem i maloobchodem kompletního sortimentu produktů a služeb splňujících nejvyšší požadavky na kvalitu a cenu. Kromě širokého výběru produktů skladem a realizací pokládky podlah nabízí také odborné poradenství, ve vzorkovně podlah má každý zájemce možnost najít v pohodlí domova to pravé řešení pro svůj byt či dům, informovat se o cenách, rozměrech a materiálu vysněné podlahy.

Kvalitní služby, velkoobchodní prodej podlah a příslušenství

V sortimentu velkoobchodu najdete nejen masivní podlahy, parkety, podlahová prkna, laminátové a plovoucí podlahy, ale i další produkty splňující veškeré požadavky na kvalitu, životnost a zpracování materiálu. Veškeré příslušenství nezbytné pro pokládku a údržbu podlahy je připraveno k okamžitému vyzvednutí na Praze 10.

Boma Parket má ve své nabídce pouze výrobky od renomovaných značek splňující i ty nejnáročnější požadavky. Kromě velkoobchodu a maloobchodu podlahových krytin a příslušenství nabízí také související služby. Za příznivé ceny provede pokládku podlah, renovaci podlah a parket, v případě zájmu je pro zákazníky k dispozici i půjčovna podlahářských brusek.

Vyberte si podlahu z pohodlí domova

Na webových stránkách www.bomaparket.cz naleznete pestrou nabídku podlah, ze které si můžete vybrat tu pravou variantu pro váš byt či dům.Vzorkovna podlah neslouží jako internetový obchod, ale můžete se zde informovat o ceně, zjistit dostupnost a další podrobnosti o jednotlivých produktech. Na internetových stránkách také najdete akční nabídku produktů, virtuální studio, kde si můžete sami navrhnout podlahu dle svých představ, a veškeré informace o službách, výrobcích a aktuálním dění ve společnosti Boma Parket.

Boma Parket nabízí

  • Masivní, laminátové, plovoucí, vinylové podlahy, parkety, podlahová prkna a mozaiky, marmoleum, PVC, podlahové lišty
  • Podlahy z exotických dřevin a venkovní terasové rošty
  • Podlahová chemie – oleje a laky na podlahy, lepidla a tmely na podlahy, penetrace
  • Další materiál pro pokládku podlah a jejich údržbu
  • Půjčovna brusek na podlahy a prodej brusiva

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bomaparket.cz