Nad Vršovskou horou 88/4
Praha 10 101 00
tel.: +420 272 660 732
email: info@bomaparket.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 28.11.2012
Topováno 06.09.2016

Velkoobchod a vzorkovna podlah Boma Parket má řešení pro každého

Společnost Boma Parket nabízí pestrou škálu podlahových materiálů od renomovaných výrobců, zabývá se poradenstvím a realizací zakázek na míru každému klientovi. Parkety, podlahová prkna, plovoucí či masivní podlahy, to je jen zlomek ze širokého výběru produktů jednoho z největších prodejců podlahových materiálů v ČR.

Velkoobchod a vzorkovna podlah Boma Parket má řešení pro každého

Firma Boma Parket působí na trhu od roku 1997, kdy začínala jako realizační i obchodní firma, v současné době patří mezinejvětší prodejce podlahových krytin v České republice. Zabývá se velkoobchodem i maloobchodem kompletního sortimentu produktů a služeb splňujících nejvyšší požadavky na kvalitu a cenu. Kromě širokého výběru produktů skladem a realizací pokládky podlah nabízí také odborné poradenství, ve vzorkovně podlah má každý zájemce možnost najít v pohodlí domova to pravé řešení pro svůj byt či dům, informovat se o cenách, rozměrech a materiálu vysněné podlahy.

Kvalitní služby, velkoobchodní prodej podlah a příslušenství

V sortimentu velkoobchodu najdete nejen masivní podlahy, parkety, podlahová prkna, laminátové a plovoucí podlahy, ale i další produkty splňující veškeré požadavky na kvalitu, životnost a zpracování materiálu. Veškeré příslušenství nezbytné pro pokládku a údržbu podlahy je připraveno k okamžitému vyzvednutí na Praze 10.

Boma Parket má ve své nabídce pouze výrobky od renomovaných značek splňující i ty nejnáročnější požadavky. Kromě velkoobchodu a maloobchodu podlahových krytin a příslušenství nabízí také související služby. Za příznivé ceny provede pokládku podlah, renovaci podlah a parket, v případě zájmu je pro zákazníky k dispozici i půjčovna podlahářských brusek.

Vyberte si podlahu z pohodlí domova

Na webových stránkách www.bomaparket.cz naleznete pestrou nabídku podlah, ze které si můžete vybrat tu pravou variantu pro váš byt či dům.Vzorkovna podlah neslouží jako internetový obchod, ale můžete se zde informovat o ceně, zjistit dostupnost a další podrobnosti o jednotlivých produktech. Na internetových stránkách také najdete akční nabídku produktů, virtuální studio, kde si můžete sami navrhnout podlahu dle svých představ, a veškeré informace o službách, výrobcích a aktuálním dění ve společnosti Boma Parket.

Boma Parket nabízí

  • Masivní, laminátové, plovoucí, vinylové podlahy, parkety, podlahová prkna a mozaiky, marmoleum, PVC, podlahové lišty
  • Podlahy z exotických dřevin a venkovní terasové rošty
  • Podlahová chemie – oleje a laky na podlahy, lepidla a tmely na podlahy, penetrace
  • Další materiál pro pokládku podlah a jejich údržbu
  • Půjčovna brusek na podlahy a prodej brusiva

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.bomaparket.cz

866 zhlédnutí
Další PR články firmy
Vinylové podlahy a PVC v rolích Gerflor - nově v nabídce BOMA PARKETU, Praha

Vinylové podlahy a PVC v rolích Gerflor - nově v nabídce BOMA PARKETU, Praha

Pokud se na vinylové podlahy podíváme obecně, tak mají mnoho výhod. Unikátní patentová technologie umožní, že se tyto PVC podlahy Gerflor plnohodnotně přizpůsobí a zakryjí jakékoliv nedostatky povrchu. Propojenost s textilní podložkou umožní snížení přenosu hluku, ale také velice dobře pokrývají tepelnou izolaci.

Vydáno 24.03.2017

VÍCE
Renovace i pokládka podlahy nové se nejlépe realizují o prázdninách

Renovace i pokládka podlahy nové se nejlépe realizují o prázdninách

Uvažujete o nové podlaze? Pak mi jistě dáte za pravdu, že nejlepší čas pro renovaci i pokládku podlahy je v prázdninových měsících, kdy děti a rodina odjíždí na dovolenou a nemusí být součástí nepořádku, který sebou pokládky podlahy nutně přináší. Nyní je proto nejvyšší čas rozhodnout se, jakou podlahu si vyberete, zakoupit materiál a zajistit odbornou pokládku, neboť i podlaháři si chtějí v letních měsících vybrat zaslouženou dovolenou!

Vydáno 17.06.2015

VÍCE
Vinylové podlahy WINEO Vám přináší největší vzorkovna podlah v Praze

Vinylové podlahy WINEO Vám přináší největší vzorkovna podlah v Praze

Společnost BOMA PARKET s.r.o. působí na českém podlahářském trhu již od roku 1997 a dnes patří mezi nejvýznamnější velkoobchody s podlahovými krytinami. Vzorkovna podlah, nebo lépe řečeno velkoobchodní sklad, se sídlem Praha 10 - Bohdalec nabízí široký výběr podlah všeho druhu na ploše více než 1100 m2. Vyškolený personál je připraven pomoci a odborně poradit.

Vydáno 30.05.2014

VÍCE
Vinylové podlahy DesignArt splňují i ty nejnáročnější požadavky dnešní doby

Vinylové podlahy DesignArt splňují i ty nejnáročnější požadavky dnešní doby

Chcete mít podlahu podle nejnovější módy, přitom ale snadno instalovatelnou i udržovatelnou? Řešením je vinylová podlaha DesignArt, od kvalitního a prověřeného belgického výrobce IVC. Je vhodná pro obytné místnosti i kanceláře. Nejširší výběr těchto podlah naleznete v prodejním velkoskladu společnosti Boma parket s.r.o. na Praze 10.

Vydáno 15.11.2013

VÍCE