HVgas
Dalibor Huvar

Vydáno 15.03.2014
698 Zhlédnutí
Topováno 14.06.2017

Přestavby aut na LPG, CNG a E 85 od firmy HVGAS

Kvalitní materiál, profesionální pracovníci, precizně provedená práce a bohaté dlouholeté zkušenosti. To je to, co z rodinné firmy HVGAS dělá tu nejlepší volbu pro přestavbu vašeho vozidla na LPG, CNG či bioethanol. Ve firmě HVGAS se o vaše auto vždy postarají tak, jako by bylo jejich vlastní.


Přestavbou vozu na LPG ušetříte

LPG je levný, ale velmi spolehlivý způsob, jak pohánět svůj vůz. Dnes je nejrozšířenějším alternativním palivem, takže už není těžké (tak jako dřív) najít čerpací stanici. I automobiloví výrobci si všimli zájmu o alternativní pohony a zohledňují tuto poptávku ve své výrobě. Ti, kteří si auto nepřivezli s LPG pohonem už z výroby, ale nemusí zoufat. Pokud si zvolíte tu správnou firmu, která si na své práci dává záležet, je přestavba vozu na LPG finančně snesitelná, velmi rychlá a také efektivní.

Oproti benzínu se vám s LPG pohonem podaří ušetřit až 50 % nákladů. Motor je klidnější a tišší.. Nevznikají v něm karbonové usazeniny, takže produkuje méně zplodin a tím šetří i naše životní prostředí. Jistě také oceníte, že při dvoupalivovém systému má vozidlo až dvojnásobný dojezd. Navíc podnikatelé nemusí platit silniční daň. Počáteční investice do přestavby vozidla na LPG je možné řešit  splátkový prodejem, který nabízí i firma HVGAS. Splátky se vyřizují přímo na provozovně.

Kdo jsme a co děláme?

HVGAS je rodinná firma, která se už od roku 1994 zabývá přestavbami vozů na alternativní pohon LPG a CNG. Naše dlouholeté zkušenosti s přestavbami LPG či CNG a znalost plynových instalací světových výrobců v kombinaci se sledováním technického vývoje v oboru je zárukou toho, že pro vás a vaše auto vybereme vždy to nejlepší řešení přestavby. Zákazníkům poskytujeme i záruční a pozáruční servis i revizi takřka všech typů LPG a CNG zařízení.

Přestavba na LPG, CNG a bioethanol vždy rychle a spolehlivě

O vaše auto se postaráme v co možná nejkratší době. Přestavby tak realizujeme během jednoho až dvou dnů v závislosti na její složitosti. U nás máte jistotu nejen rychlé, ale i vysoce kvalitní práce. Vždy používáme jedině ty nejkvalitnější komponenty od renomovaných firem, jako jsou např. OMVL, AEB, LOVATO či FLEXCAR.

Proč nechat přestavit auto na LPG, CNG či bioethanol právě u nás?

Bedlivě sledujeme vývoj v oboru alternativních paliv LPG, CNG i E85 (bioethanolu). Účastníme se pravidelných školení a podílíme se na uvádění technických novinek z oblasti přestavby na LPG na český trh. U nás tak máte jistotu, že je váš vůz ve správných rukách.

Kromě přestavby vozů na LPG, CNG a E85 zajišťujeme i další služby

Svým zákazníkům nabízíme také přestavbu motorů přímého vstřiku paliva či kapalného vstřiku. Diagnostikujeme motory a vozidla, velkoobchodně prodáváme komponenty LPG i CNG, provozujeme čerpací stanici LPG v Novém Jičíně . Chtějte pro své auto to nejlepší - firma HVGAS.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.lpgauto.cz