TRANSA spol. s r. o.
Autodoplňky a náhradní díly Opava

Vydáno 20.03.2014
1951 Zhlédnutí
Topováno 30.05.2014

Autobaterie značky AUTOPART vynikají v mnoha ohledech

Více než třicetiletá tradice, mezinárodní certifikáty jakosti, vysoká kvalita, a přesto přívětivá cena – to jsou značkové autobaterie polské firmy AUTOPART. Patří k tomu nejlepšímu, co můžete na českém trhu dostat. Důkazem kvality a oblíbenosti autobaterií AUTOPART je i to, že tato firma už úspěšně expandovala takřka do všech zemí světa. Díky firmě TRANSA, která je výhradním dovozcem těchto značkových autobaterií, se dostaly i na český trh.


Klasické či hybridní autobaterie skvěle uspokojí potřeby běžných zákazníků

V sortimentu firmy TRANSA najdete autobaterie takřka pro všechny typy vozidel. Klasické autobaterie Plus se vyrábí ve standardním provedení s antimonovou úpravou desek. Určené jsou pro široký okruh uživatelů, neboť se vyznačují spolehlivostí, vysokým startovacím proudem a dlouhou životností. Přechodem mezi klasickým a celovápníkovým provedením autobaterií je hybridní verze Galaxy. Díky speciální technologii mají vyšší startovací parametry a méně se vybíjí. Výrazně tak stoupá životnost autobaterií, což vám v mnoha ohledech usnadní život.

Chtějte to nejlepší. Tím jsou celovápníkové autobaterie Galaxy Gold

Tyto autobaterie se vyznačují nejmodernějším provedením určeným pro běžný provoz. Mají nejvyšší parametry, nejdelší životnost a jsou zcela bezúdržbové. Vyžadují však poměrně vysoký nabíjecí proud, což ne všechna vozidla, především ta starší, splňují. Přesto jejich obliba neustále stoupá.

TRANSA nabízí i autobaterie pro nákladní auta

Pro nákladní automobily, které jsou vystaveny náročným provozním podmínkám, nabízí firma TRANSA autobaterie Galaxy v provedení Super Heavy Duty. Kromě zvýšených nároků na provoz dělá z těchto autobaterií ideální výrobek pro namáhané nákladní vozy i jejich vysoká odolnost vůči vibracím a otřesům.

Výrobce autobaterií AUTOPART nezapomněl ani na ostatní dopravní prostředky

Tam, kde dochází k cyklickému (opakovanému) hlubokému vybíjení, je tím správným řešením naše trakční baterie pod označením Voyager. Jedná se o přenosný zdroj energie například pro napájení elektrických zařízení v karavanech, lodích a semaforech dopravního značení.

Společnost TRANSA nabízí i baterie do všech motocyklů, skútrů, čtyřkolek, malotraktorů a sekaček, takže ať už jezdíte na čemkoliv, hledáte-li odolnou, spolehlivou a kvalitní autobaterii, v České republice ji koupíte u společnosti TRANSA.

Zákazník a jeho spokojenost na prvním místě

Společnosti TRANSA na spokojenosti jejích zákazníků záleží. Proto jim nabízí možnost výkupu starých autobaterií za zajímavé ceny, dvouletou záruku na veškeré autobaterie a také záruční i pozáruční servis. Za šest let působení firmy AUTOPART na českém trhu se společnost TRANSA setkala jen s naprostým minimem reklamací. Budiž to skvělým důkazem prvotřídního provedení autobaterií AUTOPART. Máte-li zájem o zakoupení autobaterií AUTOPART, zajeďte do jedné z prodejen v Ostravě či Opavě anebo si ji objednejte přes e-shop firmy TRANSA. Pro obchodní firmy rozváží firma TRANSA autobaterie zdarma po celé ČR a navíc jim nabízí i speciální ceny pro další prodej.

Na autobaterie AUTOPART se můžete spolehnout

Autobaterie AUTOPART jsou investicí do jistoty, že Vás vaše vozidlo nenechá jen tak na holičkách. Tyto autobaterie jsou totiž vyráběné lidmi, kteří díky dlouholetým zkušenostem vědí, jak na to, používají nejmodernější technologie, nejkvalitnější materiály a díky tomu všemu jsou autobaterie AUTOPART tou nejlepší alternativou, jakou vám český trh může nabídnout.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.transa.cz