Na Jarově 2424/2
Praha 3 - Žižkov 130 00
tel.: +420 774 709 670
email: info@novapaxcz.eu

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 27.03.2014
Topováno 14.09.2016

NOVAPAX CZ: Systémy pro leštění, lapování, broušení a laserové svařování

Společnost NOVAPAX CZ prodává nejen systém pro leštění, lapování nástrojů a forem, ale také je výhradním zastupitelem společností NOVAPAX Kunststofftechnik GmbH, Botzian & Kirch GmbH a OR Lasertechnologie GmbH, dodávajícím veškeré příslušenství pro leštění, lapování a broušení kovů, laserové navařování i svařování. Veškeré techniky dokončování, opracování povrchů a navařování provádí pracovníci společnosti NOVAPAX CZ na zakázku a také své znalosti a dovednosti předávají dalším na specializovaných kurzech v Kuřimi.

NOVAPAX CZ: Systémy pro leštění, lapování, broušení a laserové svařování

Leštění, lapování a broušení: Využijte našich dovedností nebo nechte proškolit své zaměstnance

Jakoukoliv z výše zmíněných technik vám v NOVAPAX CZ provedeme na přání, anebo zaškolíme vás i vaše zaměstnance, abyste uměli odborně používat všechny přístroje, které u nás zakoupíte. Pracujeme s těmi nejmodernějšími technologiemi a neustále se snažíme zdokonalovat tak, abychom vždy maximálně uspokojili vaše přání a potřeby spojené s leštěním, lapováním, broušením i laserovým svařováním. Kvalitu naší práce a profesionalitu našich pracovníků dokládá i množství našich spokojených zákazníků . Na veškeré přístroje zakoupené u nás také samozřejmě poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Vše pro leštění i broušení forem a nástrojů

Společnost NOVAPAX CZ dodává množství přístrojů pro leštění forem a nástrojů. Prodáváme ultrazvukové leštící přístroje, mikromotory na leštění a broušení precizních ploch, pneumatické brusky a pilovačky i spotřební leštící materiál, jako jsou diamantové pasty, plstěná tělíska, brousky, jehlové pilníky či diamantová tělíska. Aby vaše leštění bylo dokonalé, potřebujete kvalitní leštící stůl. Ergonomické pracoviště se širokou škálou upínacích a polohovacích prvků je pro kvalitní opracování povrchu tím nejdůležitějším. Vše, co potřebujete, najdete u nás v NOVAPAX CZ – přístroje, součástky, potřebný leštící materiál a také širokou nabídku prováděných leštících a brousících prací.

Laserové navařování je užitečný pomocník při opravách i změnách ve výrobě forem a lisovacích nástrojů

Navářecí lasery od NOVAPAX CZ jsou prvotřídní technologií, která zachovává požadovanou tvrdost po navaření, nedeformuje rozměry a má jen minimální teplotní ovlivnění. Naši pracovníci pro vás prvotřídně navaří plochy, hrany i ostré rohy dílů forem, střižné hrany lisovacích nástrojů bez poškození a propalů v okolí návaru. Díky tomu mohou opravovat všechny druhy nástrojových ocelí, hliníkových slitin, ampcoloye a mědi. Pro rychlou opravu forem a nástrojů nabízíme také přístroj pro precizní a pulsní mikro-TIG navařování či pulsní odporové navařování.

Laserové značení a gravírování je rychlé a přesné

NOVAPAX CZ dodává vláknové lasery pro značení a gravírování různorodé konstrukce dle přání a požadavků zákazníka. Naše lasery jsou vhodné pro značení a gravírování forem, razníků, razidel, reklamních předmětů apod. Ve velmi krátkém čase vykouzlí takřka na čemkoliv naprosto přesný a precizně vykreslený 2D či 3D motiv podle vašich přání.

NOVAPAX CZ: ultrazvukové vany všech velikostí i pískovačky

Svým zákazníkům nabízíme i ultrazvukové vany, které slouží k čištění takřka jakýchkoliv předmětů. V běžné nabídce najdete vany od devíti do devadesáti litrů, přičemž kompaktní ultrazvukové vany dodáváme i s časovým spínačem a regulátorem teploty. V našem sortimentu naleznete i pískovačky pro jemné otryskání mikro zrnitostí a pískovací prostředky, jako jsou skleněné perly, korund bílý či skořápky vlašských ořechů.

To hlavní, s čím se však u nás v NOVAPAX CZ setkáte, jsou prvotřídní služby, ochotný personál, moderní technologie a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Kompletní nabídku najdete i na našich webových stránkách. Pokud v ní však něco nenajdete, neváhejte nás kontaktovat!

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.novapaxcz.eu

1020 zhlédnutí
Další PR články firmy
Leštění, navařování, gravírování a vždy něco navíc

Leštění, navařování, gravírování a vždy něco navíc

Důležitou součástí úspěchu průmyslových odvětví je spolupráce s profesionály. Vysoká odbornost dává jistotu, že získáte kvalitu, spolehlivost a dokonalý servis. Přesně tak se dá definovat i společnost NOVAPAX CZ s.r.o. se sídlem v Praze a provozovnou v Kuřimi, která je odborníkem na laserové navařování, leštění i gravírování.

Vydáno 30.05.2017

VÍCE
Dodávka zařízení pro laserové čištění kovů

Dodávka zařízení pro laserové čištění kovů

Průmyslové díly a součásti často vyžadují očištění materiálu od rzi, oleje, laku, maziva či zbytků z výroby. Nejdokonalejším technologickým řešením čištění kovů je laserové čištění, které z hlediska kvality výrazně předčí jiné metody čištění. Laserové čištění je rovněž vhodné pro čištění chemicky leptaných desénů, zrcadlových lesků nebo kamene. Společnost NOVAPAX CZ s.r.o. se zabývá prodejem laserů pro čištění a doplní vaše technologické zázemí o další výkonný a užitečný přístroj, nezbytný v mnoha průmyslových odvětvích.

Vydáno 30.08.2016

VÍCE
NOVAPAX CZ – mezinárodní odborník na laserové svařování

NOVAPAX CZ – mezinárodní odborník na laserové svařování

Svařování je potřeba téměř v každém oboru lehkého i těžkého průmyslu. Hledáte odborníka na laserové navařování, který vždy odvede kvalitní práci? Pak je tu pro vás společnost NOVAPAX CZ. Kromě samotného svařování se věnujeme i odbornému poradenství. Našim klientům navíc poskytujeme pozáruční servis na zakoupené stroje.

Vydáno 31.03.2015

VÍCE
Školení leštění a laserového navařování na svých přístrojích nabízí NOVAPAX CZ

Školení leštění a laserového navařování na svých přístrojích nabízí NOVAPAX CZ

Nástroje pro leštění, broušení kovů, laserové navařování a svařování na český trh dodává společnost NOVAPAX CZ. Kromě toho pořádá specializované leštící a navářecí kurzy v Kuřimi, kde vyučuje všechny tyto techniky dokončování, opracování povrchů a navařování.

Vydáno 10.02.2016

VÍCE