NOVAPAX CZ s.r.o.
Opracování povrchů Praha
Lasery navařovací, gravírovací, mikronavařovací TIG přístroje

Lasery navařovací, gravírovací, mikronavařovací TIG přístroje

Navařovací lasery a mikronavařovací TIG přístroje na opravu forem, gravírovací lasery

Prodej přístrojů pro leštění , broušení a pískování nástrojů

Prodej přístrojů pro leštění , broušení a pískování nástrojů

Prodej přístrojů pro leštění, broušení a pískování nástrojů, nářadí a forem

Služby v oblasti mikronavařování a laserového gravírování

Služby v oblasti mikronavařování a laserového gravírování

Služby v oblasti TIG mikronavařování a laserového gravírováníVydáno 27.03.2014
1033 Zhlédnutí
Topováno 14.09.2016

NOVAPAX CZ: Systémy pro leštění, lapování, broušení a laserové svařování

Společnost NOVAPAX CZ prodává nejen systém pro leštění, lapování nástrojů a forem, ale také je výhradním zastupitelem společností NOVAPAX Kunststofftechnik GmbH, Botzian & Kirch GmbH a OR Lasertechnologie GmbH, dodávajícím veškeré příslušenství pro leštění, lapování a broušení kovů, laserové navařování i svařování. Veškeré techniky dokončování, opracování povrchů a navařování provádí pracovníci společnosti NOVAPAX CZ na zakázku a také své znalosti a dovednosti předávají dalším na specializovaných kurzech v Kuřimi.


Leštění, lapování a broušení: Využijte našich dovedností nebo nechte proškolit své zaměstnance

Jakoukoliv z výše zmíněných technik vám v NOVAPAX CZ provedeme na přání, anebo zaškolíme vás i vaše zaměstnance, abyste uměli odborně používat všechny přístroje, které u nás zakoupíte. Pracujeme s těmi nejmodernějšími technologiemi a neustále se snažíme zdokonalovat tak, abychom vždy maximálně uspokojili vaše přání a potřeby spojené s leštěním, lapováním, broušením i laserovým svařováním. Kvalitu naší práce a profesionalitu našich pracovníků dokládá i množství našich spokojených zákazníků . Na veškeré přístroje zakoupené u nás také samozřejmě poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Vše pro leštění i broušení forem a nástrojů

Společnost NOVAPAX CZ dodává množství přístrojů pro leštění forem a nástrojů. Prodáváme ultrazvukové leštící přístroje, mikromotory na leštění a broušení precizních ploch, pneumatické brusky a pilovačky i spotřební leštící materiál, jako jsou diamantové pasty, plstěná tělíska, brousky, jehlové pilníky či diamantová tělíska. Aby vaše leštění bylo dokonalé, potřebujete kvalitní leštící stůl. Ergonomické pracoviště se širokou škálou upínacích a polohovacích prvků je pro kvalitní opracování povrchu tím nejdůležitějším. Vše, co potřebujete, najdete u nás v NOVAPAX CZ – přístroje, součástky, potřebný leštící materiál a také širokou nabídku prováděných leštících a brousících prací.

Laserové navařování je užitečný pomocník při opravách i změnách ve výrobě forem a lisovacích nástrojů

Navářecí lasery od NOVAPAX CZ jsou prvotřídní technologií, která zachovává požadovanou tvrdost po navaření, nedeformuje rozměry a má jen minimální teplotní ovlivnění. Naši pracovníci pro vás prvotřídně navaří plochy, hrany i ostré rohy dílů forem, střižné hrany lisovacích nástrojů bez poškození a propalů v okolí návaru. Díky tomu mohou opravovat všechny druhy nástrojových ocelí, hliníkových slitin, ampcoloye a mědi. Pro rychlou opravu forem a nástrojů nabízíme také přístroj pro precizní a pulsní mikro-TIG navařování či pulsní odporové navařování.

Laserové značení a gravírování je rychlé a přesné

NOVAPAX CZ dodává vláknové lasery pro značení a gravírování různorodé konstrukce dle přání a požadavků zákazníka. Naše lasery jsou vhodné pro značení a gravírování forem, razníků, razidel, reklamních předmětů apod. Ve velmi krátkém čase vykouzlí takřka na čemkoliv naprosto přesný a precizně vykreslený 2D či 3D motiv podle vašich přání.

NOVAPAX CZ: ultrazvukové vany všech velikostí i pískovačky

Svým zákazníkům nabízíme i ultrazvukové vany, které slouží k čištění takřka jakýchkoliv předmětů. V běžné nabídce najdete vany od devíti do devadesáti litrů, přičemž kompaktní ultrazvukové vany dodáváme i s časovým spínačem a regulátorem teploty. V našem sortimentu naleznete i pískovačky pro jemné otryskání mikro zrnitostí a pískovací prostředky, jako jsou skleněné perly, korund bílý či skořápky vlašských ořechů.

To hlavní, s čím se však u nás v NOVAPAX CZ setkáte, jsou prvotřídní služby, ochotný personál, moderní technologie a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Kompletní nabídku najdete i na našich webových stránkách. Pokud v ní však něco nenajdete, neváhejte nás kontaktovat!


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.novapaxcz.eu