Matjuchinova 1218
Praha 5 150 00
tel.: +420 607 204 666
email: info@aaareklama.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 28.03.2014
Topováno 22.02.2016

Polepy automobilů jsou levnou a efektivní reklamou. Už máte logo firmy na vozidle?

Společnost AAA REKLAMA se zabývá poskytováním komplexních služeb z oblasti viditelné propagace firem. Zajistíme pro vás například světelnou reklamu, namontujeme firemní štíty, vyrobíme a nainstalujeme bannery, plachty, vlajky, reklamní tabule, orientační tabule, folie do oken a spoustu dalších propagačních prvků, které vám přivedou nové zákazníky. Jednou z mnoha nabízených služeb jsou i reklamní polepy automobilů digitálním potiskem s ochrannou laminací.

Polepy automobilů jsou levnou a efektivní reklamou. Už máte logo firmy na vozidle?

Kvalitní autofolie vám udělají skvělou reklamu

Označení vozidla logem, firemní grafikou či sloganem společnosti patří v dnešní době ke standardnímu druhu propagace značky. Autofolie jsou navíc jedním z nejsnadnějších a nejlevnějších reklamních formátů pro zviditelnění firmy, proto se tato investice jistě vyplatí a může si ji dovolit opravdu každý. Barevné folie na vozidle jsou nepřehlédnutelné. Na každé cestě tak budete reprezentovat svou firmu a šířit tak povědomí o značce mezi širokou veřejnost.

Jak probíhají polepy automobilů od AAA REKLAMA?

  • V prvé řadě s klientem probereme jeho představu, na základě které zpracujeme grafický návrh na elektronické maketě automobilu. V naší elektronické databázi máme k dispozici většinu typů běžně používaných osobních i nákladních automobilů.
  • Naši klienti si mohou vybrat ze tří druhů folií dle předpokládané životnosti – krátkodobé, střednědobé či dlouhodobé.
  • Současně s grafickým návrhem zákazníkovi pošleme e-mailem i cenovou nabídku a navrhneme termín polepu automobilu. V případě souhlasu klienta nic nebrání realizaci polepu.
  • Před polepem automobilu je nezbytná příprava autolaku před montáží samolepicí folie. Důkladná příprava prodlužuje životnost folie a zvyšuje kvalitu samotné montáže. Součástí dodávky služby je samozřejmě také záruka na instalaci polepu. 
  • V případě, že z jakéhokoli důvodu potřebujete fólii odstranit, renovovat či obměnit, zajistíme veškeré služby včetně rozleštění laku na karosérii.

 

Chcete-li i vy využívat svého automobilu pro každodenní propagaci firmy, kontaktujte pracovníky společnosti AAA REKLAMA, kteří rádi poradí s výběrem folie a zpracují grafický návrh na míru vašim přáním a potřebám. Navštivte webové stránky www.aaareklama.cz pro více informací.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.aaareklama.cz

312 zhlédnutí
Další PR články firmy
AAA Reklama – výrobce světelné reklamy v Praze

AAA Reklama – výrobce světelné reklamy v Praze

Reklama, která je vidět a přitáhne pozornost, je základem úspěšné propagace každé firmy či společnosti. Chcete, aby o vás stávající i potenciální zákazníci věděli a všímali si vás? Pomůže vám k tomu světelná reklama, kterou v Praze vyrábí společnost AAA Reklama. Naše světelné boxy se zářivkovým či LED osvětlením zajistí, že budete nepřehlédnutelní.

Vydáno 10.02.2017

VÍCE
AAA REKLAMA: specialista na světelnou reklamu a orientační systémy

AAA REKLAMA: specialista na světelnou reklamu a orientační systémy

Chcete úspěšně propagovat svou firmu? Obraťte se na kvalifikované odborníky, kteří nejen vyrobí a nainstalují nepřehlédnutelné reklamní a orientační prvky, ale také ochotně poradí s nejlepším a nejefektivnějším řešením vaší prezentace.

Vydáno 05.11.2013

VÍCE
Orientační systémy a směrové tabule ukáží všem tu správnou cestu

Orientační systémy a směrové tabule ukáží všem tu správnou cestu

Zorientovat se v prostorách velkých budov bez příslušného orientačního systému či směrových tabulí bývá pro nové zákazníky problém. Není divu, najít ty správné dveře v několikapatrovém domě je bez pomoci téměř nemožné. Chcete i vy spokojené návštěvníky, kteří se k vám rádi vracejí? Pak je nenechte bloudit a pořiďte si přehledné orientační systémy od společnosti AAA REKLAMA. Naše orientační systémy a směrové tabule jsou vhodné do interiérů a exteriérů, pomáhají k snadnému pohybu po objektu a navíc skvěle vypadají.

Vydáno 23.07.2015

VÍCE
Kovovýroba, povrchová úprava i profesionální potisk – vše pro perfektní firemní štíty

Kovovýroba, povrchová úprava i profesionální potisk – vše pro perfektní firemní štíty

Firemní štíty jsou často to první, čeho si klient na vaší firmě všimne. Chcete i vy, aby byla vaše firma nepřehlédnutelná a reklama na štítu překonala všechny konkurenty? Obraťte se na společnost AAA REKLAMA. Naším oborem je kovovýroba i kompletní výroba 2D i 3D reklamních štítu, firemní štíty vám vyrobíme na míru od začátku až do konce.

Vydáno 22.04.2016

VÍCE