Kolovratská 4/110
Praha 10 100 00
tel.: +420 274 811 433
email: axiom@ars.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 04.04.2014
Topováno 22.08.2016

Čistíme povrchy, fasády a odstraňujeme graffiti

Díky nám po vandalech, prachu ani špíně nezbude ani stopa. Čistíme povrchy, myjeme fasády a odstraňujeme graffiti. Staráme se o to, aby vaše fasády, střechy i jiné povrchy byly vždy skvěle upravené. Aplikujeme nátěrové systémy na fasády i ocelové a hliníkové konstrukce. A pokud chcete mít absolutní jistotu, že čištění graffiti, plakátů či nálepek bude příště mnohem snazší, nechte svoji fasádu či jakýkoliv jiný povrch natřít preventivním ochranným antigraffiti nátěrem. S čistěním a nátěry nejrůznějších povrchů máme dlouholeté zkušenosti, díky čemuž si dokážeme poradit téměř se vším.

Čistíme povrchy, fasády a odstraňujeme graffiti

Kvalitním nátěrem fasády či jiných povrchů nic nepokazíte

Dopřejte svému domu, kanceláři, firmě či jakékoliv jiné budově kvalitní dlouhotrvající nátěr. Naši kvalifikovaní pracovníci vám ochotně poradí, který z našich nátěrů je pro danou budovu nejvhodnější a nejvýhodnější. Fasády natíráme akrylátovými, silikátovými, silikonovými i vápennými barvami, ocelové a hliníkové konstrukce zase opatřujeme antikorozními nátěry a nabízíme také možnost nejrůznějších ochranných i antigraffiti nátěrů.

Specifické nátěry uspokojí i ty nejnáročnější

Jedná-li se o namáhanou budovu s vysokými nároky na bezpečnost, můžete využít naši nabídku speciálních protipožárních nástřiků a nátěrů. Pro nejrůznější laboratoře a dílny pak nabízíme chemicky odolné či průmyslové nátěry. Chcete-li něco skutečně speciálního, zvolte ochranné, hydrofobní či zpevňovací nátěry. Velmi populární jsou také nátěry zabraňující tvorbě organických nečistot, jako jsou plísně, houby, řasy a mechy.

Aby vaše fasády i střechy byly bez poskvrny

Znečištění fasády je často poměrně nemožné zabránit bez speciálního nátěru. Proto naše společnost Axiom Real nabízí i odstraňování atmosférických nečistot – špíny z prachu, smogu a kyselých dešťů. Povlak vytvořený působením atmosférických nečistot nejde smýt obyčejnou vodou. Používáme speciální čisticí prostředky vhodné pro všechny typy fasád, stavebních materiálů i střešních krytin. Abyste měli záruku dlouhotrvajícího účinku, po očištění natíráme povrchy speciálními hydrofobními a oleofobními prostředky, které zabraňují opětovnému znečištění atmosférickými vlivy po několik let.

Odstraňujeme i organické nečistoty

Ze zateplovacích systémů, zdí, kamenů, obkladů, nátěrů i jiných povrchů odstraníme také organické nečistoty, jako jsou plísně, mechy či houby. Po našem ošetření bude fasáda jako nová a několik let chráněná před opětovným vznikem nečistot. Čistíme vodou, parou, chemicky i abrazivně fasády domů, všechny typy povrchů (cihlu, keramiku, pískovec, brizolit…), hliníkové a nerezové konstrukce, památky, umělecká díla i pomníky. Zámkovou dlažbu zbavíme olejových skvrn, organických nečistot, stop po pneumatikách i žvýkaček. Barvy a nátěry odstraňujeme až do neuvěřitelných dvaceti vrstev.

Vyzrajte s námi na sprejery a vandaly!

Zajišťujeme komplexní řešení při odstraňování graffiti, fix i jiných sprejerských výtvorů. Poradíme vám také s preventivní ochranou vašich budov. Sprejerské výtvory odstraňujeme z přírodních i umělých materiálů, fasád, aut i plotů. Naše odstraňovače dokážou vyčistit vše včetně stínů a zbytků vsáklých do podkladu a to bez jakéhokoliv jeho porušení. Pokud by se nám nepodařilo vše do poslední čárky odstranit, nic nám neplatíte! Tolik jsme si jistí kvalitou našich služeb. U nás máte záruky, které vám jinde nedají.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.ars.cz

360 zhlédnutí
Další PR články firmy
Odstranění plísně a řas ze zateplené fasády - šetrné, ale dlouhodobé

Odstranění plísně a řas ze zateplené fasády - šetrné, ale dlouhodobé

Objevila se na Vaší zateplené fasádě plíseň nebo řasy? Pak je to bohužel častý jev, který neznamená, že by bylo zateplení fasády špatně provedené. Plíseň a řasy byste ale měli nechat odstranit a fasádu vyčistit. Nejde totiž pouze o estetické hledisko, ale hlavně o hledisko zdravotní, neboť plísně a řasy na fasádách mohou způsobit alergie a jiné zdravotní problémy. Doporučujeme obrátit se na společnost ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o., která má s čištěním fasád mnohaleté zkušenosti a Vaši zateplenou fasádu vyčistí šetrně a dlouhodobě!

Vydáno 27.04.2017

VÍCE
Kompletní servis v oblasti čištění fasád zajistí AXIOM REAL Praha

Kompletní servis v oblasti čištění fasád zajistí AXIOM REAL Praha

O povrch budovy je nutné dobře pečovat a zbavovat jej nečistot různého původu. Vašemu majetku tak dodáte delší životnost, navíc bude bez nečistot vypadat lépe. Potřebujete-li tedy vyčistit fasádu domu, obraťte se na skutečné odborníky z firmy AXIOM REAL spol. s.r.o. Praha. Zaměřujeme se na čištění všech povrchů, mytí fasád, tryskání povrchů a podobně. Poskytujeme kompletní čistící servis a zajistíme i související služby včetně pravidelné kontroly a údržby.

Vydáno 22.04.2016

VÍCE