Lipová 72
Modletice 251 70
tel.: +420 266 015 111
email: info-cz@zeppelin.com

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 16.04.2014
Topováno 22.08.2016

Kvalitní a spolehlivé stroje Cat® - efektivní řešení pro české zemědělce

Zemědělské stroje Cat® od společnosti Phoenix-Zeppelin jsou českými zemědělci využívány čím dál častěji, neboť umožňují zvýšit produktivitu a zároveň výrazně snížit náklady. O výhodách všech strojů se můžete dokonce osobně přesvědčit díky Demo programu, během něhož si můžete stroje vyzkoušet v běžném provozu ve vašem podniku za asistence zkušeného technika z naší společnosti.

Kvalitní a spolehlivé stroje Cat® - efektivní řešení pro české zemědělce

Čeští zemědělci objevují výhody strojů Cat® Agro

Jsme výhradním dodavatelem prvotřídních vysoce výkonných zemědělských strojů Cat®. Na základě sílící poptávky svým klientům nově dodáváme také komplexní nabídku strojů Cat ve verzi Agro. Jedná se zejména o nové teleskopické manipulátory řady C (Cat TH 336C, TH337C, TH 406C a TH 407C), kolové nakladače řady K (Cat 924K, 930K, 938K) a smykem řízené nakladače Cat. Po úspěchu těchto strojů na evropských trzích se tak konečně dostávají i k českým zemědělcům a lesníkům.

Stroje Cat® jsou využitelné v rostlinné i živočišné výrobě

Všechny tyto stroje je možné vybavit širokou paletou pracovních nástrojů tak, aby jejich práce byla maximálně efektivní i v oblasti živočišné výroby. Teleskopické manipulátory se užívají při stohování, vyhrnování či nakládání materiálu, kolové nakladače podle zvoleného pracovního nástroje například při nakládce či vykládce krmení, osiv i hnoje. S využitím speciálních šípových pneumatik se nakladače díky své hmotnosti osvědčí i při silážování a jako pomocník při hutnění.

Efektivita, spolehlivost a dlouhá životnost

Ať už se jedná o jakékoliv podnikání, vždy je podstatná nejen efektivita provozu, ale také spolehlivost a dlouhá životnost techniky. Zemědělské stroje Caterpillar prošly mnohými vylepšeními a také díky prvotřídním poprodejním službám, jako je Condition Monitoring či Cat Product Link, vám vydrží ve skvělé formě skutečně dlouho. Tyto stroje se tak stávají zajímavými i pro zemědělské provozy s velmi náročnými podmínkami.

Kolové nakladače poslouží zemědělcům i lesníkům

Inovovaná řada K malých kolových nakladačů (Cat 934K, 930K, 938K) se zřejmě stane populární nejen u zemědělců, ale i lesníků především díky své hospodárnosti a všestrannému využití. Zkrátila se délka pracovních cyklů, neboť nakladače jsou vybaveny bezkrokovou elektronicky řízenou hydrostatickou převodovkou. Třináctitunový stroj je díky tomuto zařízení i snadněji ovladatelný a způsob ovládání se dokonce přibližuje komfortu osobního auta. Stroje vynikají dlouhou životností motoru i nízkou spotřebou a jsou adaptovány i pro práci v prašném prostředí a při vysokých teplotách. Konstantní vysoký výkon tak není ohrožen ani v extrémních podmínkách.

Teleskopické manipulátory vás překvapí svou stabilitou

Teleskopické manipulátory Cat (TH 336C, TH 337C, TH 406C a TH407C) jsou perfektními pomocníky i v náročných terénech zejména pro své jedinečné schopnosti při manipulaci. Není pro ně problém přejezd nerovných povrchů ani manipulace v záklonu. Dlouhý rozvor kol pak zaručuje dokonalou stabilitu při rychlé nakládce. Díky skvělé technologii navíc motor efektivně spaluje palivo, má tichý chod a splňuje i přísné emisní normy EUIII B. Díky nové převodovce dokážou teleskopické manipulátory Cat vyvinout rychlost až 40km/h a pohon čtyř kol v kombinaci s diferenciálem s omezeným prokluzem je nedocenitelný na rozbahněném či podmáčeném povrchu. Teleskopické manipulátory jsou stroje do nepohody – nikdy vás nenechají na holičkách.

Možnost vyzkoušet si stroje Cat® – k nezaplacení

Společnost Phoenix-Zeppelin si zakládá na férovém přístupu ke klientům. Proto jim nabízí jedinečnou možnost veškeré stroje si nejprve vyzkoušet ve vlastním podniku v běžném provozu. Stačí vyjádřit zájem a stroj k vám doputuje i se zkušeným technikem naší společnosti, který vám ochotně poradí i zodpoví všechny vaše dotazy. Díky naší spolupráci s Cat Financial Services máte také možnost individuálního financování nákupu strojů Cat, jež vyjde maximálně vstříc vašim potřebám.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.zeppelin-cz.com

291 zhlédnutí
Další PR články firmy
Služba Equipment Management Solutions pro stavební a zemědělské stroje ušetří majitelům čas i peníze

Služba Equipment Management Solutions pro stavební a zemědělské stroje ušetří majitelům čas i peníze

Společnost Zeppelin CZ s.r.o., oficiální distributor stavební a zemědělské techniky výrobce Caterpillar do České republiky, uvádí na český trh novou službu Equipment Management Solutions (EMS), která majitelům strojů Cat pomáhá efektivně spravovat jejich stroj nebo flotilu. Pojďme si službu představit spolu s další novinkou, a tou je nová řada kolových nakladačů Cat řady M.

Vydáno 20.01.2015

VÍCE
Se stavebními a zemědělskými stroji Caterpillar od společnosti Zeppelin CZ není žádná práce těžká!

Se stavebními a zemědělskými stroji Caterpillar od společnosti Zeppelin CZ není žádná práce těžká!

Práce na poli a na stavbě mají jedno společné – často zde narazíte na úkoly, se kterými si bez pomoci techniky neporadíte, ať už jde o zvedání těžkých břemen, nakládání nebo kopání. Přesně v takových případech se vám hodí kvalitní stavební stroje či zemědělská technika, na které je spoleh. Přesně takové má v nabídce i společnost Zeppelin CZ, s.r.o., oficiální prodejce stavebních, zemních a zemědělských strojů značky Cat®.

Vydáno 02.06.2015

VÍCE