AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.
Výměna autoskel zdarma při pojistné události

Výměna autoskel zdarma při pojistné události

Řešení pojistné události při poškození autoskla

Výměna a oprava autoskel

Výměna a oprava autoskel

Opravy a výměny autoskel s kompletním servisem

Pískování VIN

Pískování VIN

Označení autoskla pískováním VIN pro zabezpečení Vašeho vozidlaVydáno 26.05.2015
503 Zhlédnutí
Topováno 12.12.2016

Oprava autoskel může být výhodnější než jejich výměna - Praha

Dnes už většina z nás ví, že jezdit s rozbitým autosklem je nejen dopravní přestupek, ale hlavně zbytečný hazard. Zejména čelní autosklo je totiž jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků na vozidle! V případě jeho poškození však těžko odhadujeme, zda bude potřeba jeho kompletní výměna nebo bude stačit oprava. V tomto případě doporučujeme obrátit se na odborníky ze společnosti AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o., kteří Vám nejen poradí, co bude pro Vás výhodnější, ale výměnu nebo opravu také zajistí. Pobočky této firmy naleznete po celé Praze.

Oprava autoskel, Praha

Kolik Vás bude výměna nebo oprava autoskla stát?

Pro většinu z nás je otázka ceny velmi důležitá. Neměla by však být tou nejdůležitější při výběru realizační firmy. Levně, ale nekvalitně opravené autosklo znamená totiž téměř stejný hazard jako jízda s autosklem poškozeným. Některé neautorizované servisy bohužel využívají na opravu levné materiály nebo nedodržují technologické postupy, aby zkrátily dobu opravy. A právě nízká cena by měla být pro zákazníka varováním, že něco není zcela v pořádku!


Nejlevnější oprava autoskel je bezplatná...

Nejlepším způsobem, jak předejít vysokým částkám za opravu autoskel je jejich připojištění. V tomto případě nemusíte platit vůbec a navíc máte vše takříkajíc bez práce. AUTOSKLO SERVIS CZ za Vás totiž vyřídí veškeré potřebné formality přímo s Vaší pojišťovnou, neboť je smluvním partnerem většiny z nich. Aktuální výčet naleznete přímo na webových stránkách firmy. Opravu Vašeho automobilového skla, ať už se jedná o sklo čelní, boční či zadní, v tomto případě zaplatí přímo Vaše pojišťovna. Ani v případě, že autoskla pojištěná nemáte, nemusíte se bát vysokých cen. Kromě realizací, je AUTOSKLO SERVIS CZ také velkoobchodem autoskel a odebírá je přímo od výrobců, a proto zde mnohdy pořídíte nejkvalitnější autoskla za ceny blížící se neznačkovým produktům. Kvalitou si ale v tomto případě můžete být naprosto jisti!

Výměna autoskla na pojišťovnu, Praha


Další nadstandardní služby

V neposlední řadě musím zmínit ještě několik dalších služeb, které AUTOSKLO SERVIS CZ svým zákazníkům nabízí. Jedná se kupříkladu o opravu autoskel přímo u zákazníka (pokud jsou k tomu vhodné podmínky) či odvoz opraveného vozidla zákazníkovi. Opomenout nesmíme ani služby v oblasti prevence, jako je např. měření propustnosti autoskel, které je potřeba mít na správných hodnotách v případě technické kontroly a samozřejmě také v případě silniční kontroly. Toto měření můžete mít i zdarma na pobočce Praha 10 Hostivař (v rámci akčních nabídek, které firma pravidelně obměňuje).

Pokud tedy není autosklo na Vašem "miláčkovi" v pořádku, neváhejte a kontaktujte Autosklo servis CZVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.autosklo-vymena.cz