Kunčice 20
Bělotín 753 64
tel.: +420 581 698 744
email: hendrychova@mosaic.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 26.05.2015
Topováno 25.01.2017

Dřevěná prkna se hodí nejen na podlahu, vybavíte jimi celý interiér

Masivní parkety ze dřeva patří mezi podlahami ke stálicím. Mohou se pyšnit velkou spoustou pozitivních vlastností, mezi kterými vynikají dlouhá životnost, odolnost a jednoduchá údržba. Tyto výhody ocení jistě nejen každá paní domu, dřevěná prkna mají mnohem širší využití. Skvěle se hodí na pokládku podlah, ale také obložení zdí, barových pultů nebo interiérové dekorace. Přizpůsobí se každému majiteli a jeho přání propojit funkčnost prostoru s kouskem přírody. Různé typy parket z kvalitního dubového nebo jasanového dřeva si můžete objednat u firmy Mosaic, která se na výrobu specializuje již od roku 1992.

Dřevěná prkna se hodí nejen na podlahu, vybavíte jimi celý interiér

Váš dům či byt chce nový prvek? Vsaďte na dřevo

Toužíte přinést do svého domova více přírody? Prahne vaše bydlení po rekonstrukci? Zkuste vsadit na dřevěné obklady od společnosti Mosaic. Firma se specializuje na výrobu dřevěných masivních parket a nejen to – po dohodě vám samozřejmě pomůžeme i se zajištěním pokládky parket. Na jejich produkty se navíc vztahuje nadstandardní záruka a to tři roky. Dřevěná prkna vám mohou dělat radost nejen ve formě podlahy, ale také si s nimi můžete obložit zdi, barový pult nebo vymyslet zajímavé interiérové dekorace. Nic z toho není překážkou, záleží jen na přání zákazníka. Navíc každé prkno od firmy Mosaic je skutečný originál.

Prach a nečistoty nebudou mít šanci

Dřevěná prkna jsou samozřejmě vhodná také mimo bytové prostory, tudíž využití nacházejí kromě rodinných domů a bytů také například v tělocvičnách. Jednou z jejich předních výhod je dlouhá životnost. To je dáno nejen kvalitním dřevem, ale také jednoduchou možností renovace. U dubových podlahových prken můžete při poškození jedno prkno vyjmout a nahradit ho jiným, aniž byste znehodnotili zbytek podlahy. Také se na nich neusazuje tolik nečistoty a prachu jako například na laminátových podlahách, což by mohli ocenit především alergici. 

Základem dlouhé životnosti je dobře položená podlaha

Prkna jsou esteticky velmi příjemným materiálem, ať už jej využijete ve formě podlahy, obkladu interiéru či dekorací. Navodí lépe útulnost domova než uměle vytvořené materiály. A navíc jsou vysoce odolné vůči poškození. Důležitá je ovšem jejich kvalitní pokládka, takže přenechejte činnost odborníkům a nepouštějte se do toho sami bez předchozích zkušeností. Zachováte tak nejlepší předpoklady k tomu, že vám vaše dřevěné obklady a podlahy dělaly radost spoustu dalších let.

 

Pokud máte zájem o dřevěná prkna od firmy Mosaic, neváhejte firmu kontaktovat. Vybírat můžete z široké nabídky parket z masivu, ať už klasických, mozaikových, zámeckých, samozřejmostí jsou také podlahová prkna nebo kantovka. Výběr je skutečně široký, nebojte se ozvat a zeptat se na podrobnosti. Rádi vám s výběrem poradíme.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.parketymosaic.cz

Další články z oboru

Dřevěné podlahy
Maloobchod, Montáž, Velkoobchod, Výroba
, Dřevěné polotovary
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba
396 zhlédnutí
Další PR články firmy
Teplo domova nevykouzlí linoleum, ale krásná dřevěná podlaha!

Teplo domova nevykouzlí linoleum, ale krásná dřevěná podlaha!

Dřevěné podlahy byly dříve velmi populární, a jak už to tak s dobrými věcmi bývá, opět se vrací do módy. Lepší a krásnější než kdy dřív! Klasické, zámecké i mozaikové - všechny jsou „IN“.

Vydáno 14.02.2014

VÍCE