Rumunská 1100
Kojetín 752 01
tel.: +420 777 265 345
email: kh.montaz@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 30.05.2015
Topováno 31.05.2016

Plechové střechy jsou vysoce odolné a navíc šetří vaši peněženku

Stavíte a přemýšlíte, jakou střechu zvolit? Váháte, jestli je plechová střešní krytina pro vás ideální? Tak čtěte dál a třeba bude vaše rozhodování jednodušší. Plechové střechy mají mnohé výhody, jako je například jejich snadná montáž, nízká hmotnost, vysoká odolnost, velká škála barev či v neposlední řadě přijatelná cena. Střecha je nepostradatelnou a důležitou částí každého domu. Nepodceňujte proto její výběr a zvolte skutečně kvalitní produkt. Plechové střešní krytiny od KH montáž mohou být právě jedním z nich.

Plechové střechy jsou vysoce odolné

Jaké jsou výhody plechové střešní krytiny?

Plechová střešní krytina má spoustu výhod. První z nich je její lehkost. Díky plechové střešní krytině je možné celkovou hmotnost střechy dostat na desetkrát nižší hodnoty, než je tomu u střešních krytin keramických či betonových. Plechové střechy jsou také velmi odolné vůči nepříznivému počasí. Díky vytvrzenému polyesterovému povlaku jsou plechové střešní krytiny nejen odolné, ale mají také delší životnost. Nespornou výhodou je jistě i jejich snadná a rychlá montáž.

Proč je plechová střešní krytina od KH montáž dobrou volbou?

Firma KH montáž dodává plechové střechy za přijatelné ceny a v krátkých dodacích lhůtách. Pokud chcete dopředu vědět, kolik vás bude plechová střecha stát, získáte zde zdarma rozpočet a cenovou nabídku. Aby se minimalizoval odpad (a tím i cena střechy) dodává firma plechové střešní krytiny nejen ve standardních délkách, ale také v dalších libovolných rozměrech přizpůsobených konkrétním potřebám. Při výrobě jsou používány kvalitní materiály, které zajišťují trvalost a perfektní funkčnost střechy. Díky tomu se společnost KH montáž nemusí bát poskytovat 20letou záruku na plechové střešní krytiny a 10letou záruku na vlastnosti povrchové úpravy.

Jaká jsou možná provedení plechové střechy?

Plechová střecha není omezena pouze jedním tvarem či barvou. Při výběru plechové střechy si můžete zvolit například z různých výšek vlny či z velké škály tlouštěk plechu. Každý dům samozřejmě vyžaduje také určité estetické zacházení. Ani to není žádný problém, jelikož plechové střešní krytiny jsou k dostání v různých barvách. Nemusíte se tak bát, že by vaše plechová střecha neladila se zbytkem domu či nezapadla do okolí.

Plechová střecha včetně okapového systému a dalších služeb

Společnost KH montáž nabízí také vyhotovení okapových systémů z vysoce kvalitního švédského ocelového plechu. Tyto okapy jsou hluboce žárově pozinkované a po pasivaci opařené nátěrem i finální povrchovou vrstvou. V sortimentu najdete okapy v sedmi barevných odstínech. Pokud byste měli zájem i o další služby firmy, můžete se na ni spolehnout také v oblasti prací tesařských, pokrývačských, zateplovacích, drobných zednických či zámečnických.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.khmontaz.cz

602 zhlédnutí
Další PR články firmy