Křížová 472/47
Praha 5 - Smíchov 150 00
tel.: +420 733 307 020
email: martin.kabilka@panametria.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 06.06.2015
Topováno 18.02.2017

Kvalitní průtokoměry a měřící technika, která poslouží i v obtížných podmínkách

Měření průtoku, teploty, tlaku, rosného bodu, stopové vlhkosti či analýza kyslíku patří mezi činnosti, které jsou hojně využívány nejen v průmyslové praxi, ale například i pro správné dávkování energií či v lékařství. Obrovské využití mají především průtokoměry plynů a kapalin. Firma Panametria nabízí spolehlivé a ověřené průtokoměry, které jsou schopny změřit vše potřebné i ve specifických podmínkách. Naše měřící technika zaručuje správnost a spolehlivost měření, a tím i spokojenost zákazníka.

Kvalitní průtokoměry a měřící technika, která poslouží i v obtížných podmínkách

Výrobky předních světových značek pro dokonalou přesnost měření

Přejete si opravdu přesné a spolehlivé výsledky měření? Vsaďte například na některý námi nabízený průtokoměr plynu či kapaliny. Nabízíme PCI výrobky značek GE Sensing & Inspection Technologies, firmy Delta-F, firmy META Vision a společnosti Vortek instruments. Měřící technika od těchto výrobců je vyhledávaná pro svou skvělou pověst i výsledky.

Měřící technika je uplatnitelná v různých oblastech

GE Panametrics, GE General Eastern, GE Sensing a GE Rheonik disponují celou řadou vlastních patentů pro analýzu vlhkosti, kyslíku i pro měření průtoku ultrazvukem. Dále používají vysoce spolehlivou optickou kondenzační metodu měření rosného bodu, nabízí laboratorní i průmyslové analyzátory a kalibrátory vlhkosti a další. Z naší nabídky je nutno vyzdvihnout také multifunkční průtokoměry Vortek, které dovedou měřit průtok, teplotu i tlak. Nezklamou vás ani analyzátory kyslíku a stopové vlhkosti značky Delta – F či laserové naváděcí systémy META Vision.

Měřící technika vyžaduje také servis a další služby

Nakoupit průtokoměr či jiné zařízení samozřejmě nestačí. Důležitý je pak i servis měřící techniky a další služby, které jsme vám taktéž schopni poskytnout. Firma Parametria nabízí následující služby:

  • prodej měřící techniky
  • servis měřící techniky značek GE Panametrics, GE Sensing, GE Rheonik, Vortek a GE General Eastern
  • kalibrace
  • projekt i realizace požadavků klienta
  • demo předvedení a zkušební měření
  • zapůjčení našeho zařízení či jeho příslušenství technikům
  • poradenství

Chcete kvalitní průtokoměr či jiný přístroj? Vložte svou důvěru do široké nabídky produktů naší firmy a poznejte, co je to přesnost, spolehlivost a kvalita měření.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.panametria.cz

75 zhlédnutí
Další PR články firmy
Měřící technika: Průtokoměr i laserové zaměřování

Měřící technika: Průtokoměr i laserové zaměřování

Firma Panametria CZ je specialistou na prodej a servis PCI výrobků a měřící techniky. Jde o vysoce spolehlivé přístroje, které jsou díky kvalitě svého provedení vhodné i do skutečně obtížných provozních podmínek. V našem sortimentu můžete vybírat PCI výrobky a měřící techniku značek, jako jsou GE Sensing & Inspection Technologies, META Vision nebo Delta-F. A o jaké skupiny PCI výrobků se konkrétně jedná?

Vydáno 01.05.2015

VÍCE
Přesné a spolehlivé měření s kvalitními přístroji zajistí Panametria CZ

Přesné a spolehlivé měření s kvalitními přístroji zajistí Panametria CZ

Průtok nebo stopová vlhkost a jejich měření, analýza kyslíku a podobné činnosti jsou používány v průmyslu, lékařství i jinde. Měřící techniku pro jejich zvládnutí nabízí firma Panametria CZ s.r.o. V nabídce máme například spolehlivé průtokoměry pro měření průtoku plynů a kapalin. Využijte naše přístroje a máte zaručenou správnost a spolehlivost měření.

Vydáno 09.08.2016

VÍCE