Novodvorská 1062/12 - DOMYNO Office House
Praha 4 - Lhotka 142 00
tel.: +420 241 410 339
email: phavlicek@petrhavlicek.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 23.04.2014
Topováno 26.05.2017

Žádné instantní zázraky - Centrum Petra Havlíčka vám změní život k lepšímu bez nebezpečných pilulek

V České republice snad neexistuje nikdo, kdo by neznal specialistu na výživu ing. Petra Havlíčka, a to především díky pořadu Jste to, co jíte. S paní doktorkou Cajthamlovou se tehdy soustředili na zdravý životní styl nejen v souvislosti s redukcí váhy, ale i správnou péčí o tělo a psychickou pohodou. Ne každý už ale ví, že se Petr Havlíček věnuje této problematice i ve svém specializovaném centru, kam se může přijít poradit každý, kdo chce svůj život změnit k lepšímu.

Žádné instantní zázraky - Centrum Petra Havlíčka vám změní život k lepšímu bez nebezpečných pilulek

Chcete zhubnout a cítit se už pořád skvěle? Začněte žít zdravě

Fakt, že strava a zdravý pohyb má zásadní vliv na zdraví všech našich orgánů a psychické pohody, je nesporný. „Zázračné“ pilulky slibující okamžitý efekt jak při hubnutí, tak při mnoha každodenních bolístkách či špatném trávení, vám nikdy nepřinesou to zásadní – trvalou změnu životního stylu, která vám zajistí dobrý pocit na těle i duši.

Ing. Petr Havlíček se oblasti výživy a zdravého životního stylu věnuje už více než 20 let a přes 2 roky i v rámci specializovaného centra, kde nabízí pomocnou ruku jak v případě prevence civilizačních chorob a hubnutí, tak i dalších zdravotních obtíží, které omezují kvalitu života.

Lidský organismus je celek fungující na základě nejrůznějších mechanismů, které se navzájem ovlivňují. Tyto principy fungování lidského těla jsou známé a nepopíratelné, a právě z nich vychází Petr Havlíček a jeho profesionální tým. Odborníci z Centra Petra Havlíčka používají pro vstupní vyšetření nejmodernějších metod a přístrojů, které se zabývají zdravotním stavem komplexně, nikoli jen dílčími problémy.

Co vás čeká v Centru Petra Havlíčka?

  • V prvé řadě absolvujete vstupní konzultaci, tedy osobní pohovor. Cílem je zjistit co nejvíce informací o dosavadním životním stylu, stavování a zdravotních problémech.
  • Následuje komplexní vyšetření zdravotního stavu včetně rozboru krve a také zátěžové testy. Pro vyšetření se využívají nejmodernější přístroje a prověřené metody, které dokáží s maximální přesností vyhodnotit váš zdravotní stav na základě mnoha faktorů.
  • Výsledkem bude vypracovaný individuální plán na změnu životního stylu směrem vedoucím k trvalému udržení optimální váhy, lepší kondici, životu bez bolestí a psychických problémů.
  • Samozřejmostí jsou také telefonické konzultace a pravidelné kontroly a spousta dalších možností, jak ještě více pracovat na svém novém, spokojenějším a sebevědomějším Já.

 

Chcete-li i vy změnit svůj život k lepšímu, cítit se mladší, zdravější a mít spoustu energie, udělejte první krok a navštivte Centrum Petra Havlíčka.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.petr-havlicek.com

547 zhlédnutí
Další PR články firmy
Centrum Petra Havlíčka pomáhá při novém startu do života

Centrum Petra Havlíčka pomáhá při novém startu do života

Pokud hledáte nové cesty v oblasti životního stylu, musíte mít správný cíl. Centrum Petra Havlíčka vám při hledání onoho cíle pomůže a současně poradí, jak zahájit nový start do života. Centrum disponuje odborníky z různých oblastí – výživového poradenství, medicíny, biochemie, psychologie, fyzioterapie i zátěžové diagnostiky. Díky tomu je přístup ke každému klientovi individuální a komplexní.

Vydáno 27.10.2015

VÍCE
CENTRUM PETRA HAVLÍČKA vám pomůže ve změně životního stylu

CENTRUM PETRA HAVLÍČKA vám pomůže ve změně životního stylu

Láká vás změna životního stylu? Chcete zhubnout nebo jen žít zdravěji? Pomůže vám Petr Havlíček a jeho tým! Poskytujeme výživové poradenství a máme pro vás nachystané programy, které vám pomohou nastoupit cestu k vašemu cíli, zdravému životnému stylu.

Vydáno 13.10.2016

VÍCE