Hrabačov 1332
Jilemnice 514 01
tel.: +420 481 544 418
email: sws.tauchman@tiscali.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 11.12.2012
Topováno 18.03.2017

Svařované hliníkové, nerezové a titanové konstrukce

Firma Tauchman je specialistou na sváření hliníku, nerezu i titanu metodou TIG. Kromě toho nabízí i práškové navařování nebo svařování litiny. V sortimentu najdete širokou škálu výrobků, ale také můžete objednat cokoliv podle přání a specifických požadavků.

Svařované hliníkové, nerezové a titanové konstrukce

Firma Jindřich Tauchman SWS vznikla v roce 1991, kdy začala vyrábět hliníkové žebříky a lešeňové sloupy vlastní konstrukce. Jako první česká firma také zahájila v roce 1998 výrobu čtyřdílných nastavovacích žebříků pro záchranáře. Tyto žebříky byly certifikovány podle evropských norem a dnes patří ke špičce v oboru.Mimo to jsou v nabídce speciálnížebříky pro hasičský sport, kterépoužívají přední závodní družstva na takových významných akcí, jako je mistrovství světa v požárním a záchranářském sportu. Žebříky Tauchman využívají záchranáři a hasiči nejen v České republikc, ale také v Německu, Polsku, Slovensku, Rumunsku nebo Turecku.

Firma Tauchman vyrábí dále širokou škálu svařovaných žebříků pro obecné použití, jednoduchých, výsuvných (i ovládaných lanem), dvojitých, kombinovaných, požární výlezy se suchovodem atd.

Kromě žebříků najdete v sortimentu velmi mnoho rozmanitých výrobků ověřené kvality.Nejžádanějším artiklem jsou speciální plošiny a přístupové schůdky, které dokáže fa Tauchman zhotovit přímo na míru dle přání zákazníka a které nacházejí uplatnění snad ve všech průmyslových odvětvích, v opravárenství, stavebnictví, zkrátka všude tam, kde je třeba zajistit bezpečný přístup obsluhy ke strojům, při údržbářských, stavebních a jiných činnostech. Dalšími vyhledávanými výrobkyjsou saně za sněžného skutra nebo saně za čtyřkolky. Pro zimní sporty dále nabízí držáky a koše na lyže nebo snowboardy, které je možné připojit na sněžné skutry, čtyřkolky i auta nebo stojany na zimní sportovní vybavení.

Zahrádkáři najdou v nabídce firmy Tauchman konstrukce foliovníků, myslivci lehké mobilní posedy, kutilové různé konstrukce antén, ploty, brány, schodiště, nájezdy, nejrůznější police a regály na přepravu zboží v autech.

Kvalitu práce firmy Tauchman dokládá také to, že v roce 2006 získala certifikát ISO 9001.

Bližší informace o činnosti i nabízených produktech najdete na www.swstauchman.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.swstauchman.cz

622 zhlédnutí
Další PR články firmy
Potřebujete štafle či žebřík? Vyberte si hliníkový od společnosti SWS Tauchman

Potřebujete štafle či žebřík? Vyberte si hliníkový od společnosti SWS Tauchman

Mezi hlavní činnosti firmy patří svařování slitin hliníku, odkud také pochází právě již zmíněné vynikající hliníkové žebříky, ale zaměřují se i na ostatní nejrůznější materiály, jakými jsou nerez-ocel, titan, a hořčíkové slitiny. K tomu je vhodná jejich metoda TIG.

Vydáno 17.05.2017

VÍCE