NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba
Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště

Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště

Pryžové podlahy do fitness, gumové puzzle i kotouče pro vzpírání

Pryžová dlažba pro dětská hřiště

Pryžová dlažba pro dětská hřiště

Pryžová dlažba pro dětská hřiště a pochůzkové či parkovací plochy

Pryžové desky pro průmysl

Pryžové desky pro průmysl

Odolné a tlumicí pryžové desky pro průmysl i stavebnictvíVydáno 28.06.2015
838 Zhlédnutí
Topováno 07.06.2016

Podlahy pro fitness centra či posilovny chtějte jedině od profesionálů, Praha

Zařizujete nebo rekonstruujete fitness centrum, posilovnu nebo jinou sportovní místnost? Pak si zvolte vhodnou podlahu! Je třeba si totiž uvědomit, že podlahy ve fitness centrech a posilovnách jsou vystaveny velké zátěži - jedná se o nárazy těžkých činek a také lokálnímu zatížení v místech, kde je sportovní náčiní uskladněno v době, kdy se nepoužívá. Podlaha musí proto být odolná proti poškození, ale také proti hluku. Zároveň musí být protiskluzová. Ideálním řešením jsou speciální pryžové desky od společnosti NOKO servis s.r.o., která je specialistou na sportovní podlahy. Vhodnou podlahu Vám nejen dodá, ale také Vám poradí a zajistí profesionální pokládku!

Podlahy pro fitness centra či posilovny chtějte jedině od profesionálů, Praha

Speciální pryžové podlahy a desky - ideální řešení pro sportovní podlahy

Jaké vlastnosti by měla mít podlaha v posilovně nebo fitness centru? Jak už jsme naznačili v úvodu tohoto článku, v prvé řadě by měla být vysoce odolná a houževnatá. Zároveň ale nesmí být funkčnost nadřazena pohodlí. Speciální pryžové podlahy od firmy NOKO servis s.r.o. proto obsahují melír EPDM, díky němuž jsou vysoce komfortní. Absorbují vibrace a pády různých předmětů a jsou otěruvzdorné. Navíc jsou vynikajícím tepelným i zvukovým izolantem. V neposlední řadě je důležitá také jejich nasákavost, která je nižší než 1%. Proto se tyto pryžové podlahy s oblibou používají také ve wellness studiích, kde je vysoká vlhkost vzduchu a na zimních stadionech, kde je kromě vlhkosti navíc i riziko poškození bruslemi. Typické je ale jejich použití v posilovnách, tělocvičnách, fitness centrech či boxernách. Tyto sportovní podlahy můžete zatížit až do 1,56 MPa, což běžné podlahy garantovat nemohou. Jejich vlastnosti se nemění ani v extrémních podmínkách maximálního namáhání. A když mluvím o výhodách, nemohu opomenout také snadnost údržby těchto pryžových podlah!

Podlahy do fitness


Výběr sportovní podlahy

Pryžové podlahy pro fitness centra a posilovny jsou k dostání v různých barvách. Základem je vždy černá s melírem o 5 do 40 %. Volitelná je také tloušťka podlahy - 6,8,10 mm nebo větší při individuálním požadavku zákazníka. V případě, že váháte, jakou tloušťku zvolit, specialisté z NOKO servis s.r.o. Vám rádi poradí, neboť mají zkušenosti z desítek položených sportovních podlah.


Odborná pokládka podlahy pro fitness centrum či posilovnu

Aby podlaha skutečně splnila všechny výše uvedené vlastnosti, musí být správně položena. Využijte proto profesionální pokládku od společnosti NOKO servis s.r.o. Získáte tak garanci a záruku kvalitní pryžové podlahy, která bude ve Vaší posilovně sloužit mnoho let! Odborná pokládka zahrnuje také úpravu podkladu a zalištování. Pokud máte další dotazy, poptávky či objednávky v oblasti sportovních podlah, kontaktujte firmu NOKO Servis s.r.o. Čsl. Armády 20, Hostivice - Praha-východ tel. 776444100 e-mail: info@nokoservis.cz www.nokoservis.cz

Pro inspiraci můžete navštívit fotogalerii realizovaných zakázek.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.nokoservis.cz