Miroslav Slabihoudek
Zemní práce Praha západ

Vydáno 12.07.2015
241 Zhlédnutí
Topováno 06.11.2017

Zemní práce a centrum recyklace ve Mníšku pod Brdy

Zemní práce patří k nedílnému odvětví průmyslu. Jde o pestrou činnost, která zahrnuje velké množství stavebních úkonů, vyžadujících těžkou techniku a nákladní autodopravu. V Mníšku pod Brdy nabízí zemní práce Miroslav Slabihoudek, který se může navíc pyšnit kvalitním centrem recyklace stavebních odpadů.

Zemní práce a centrum recyklace ve Mníšku pod Brdy

Výkopové a zemní práce

Firma pod vedením Miroslava Slabihoudka poskytuje výkopové a zemní práce všeho druhu. Postará se o zajištění kompletního provedení zemních prací ve špičkové kvalitě, od základů pro rodinné domy až po náročnější úpravy terénu. Firma se také postará o přesun velkého množství zeminy či jiných materiálů, také o kompletní hrubé terénní úpravy. K tomu všemu je třeba těžkého zařízení a nákladní autodopravy.

 

Miroslav Slabihoudek se může pyšnit rozsáhlým vozovým parkem, který obsahuje mj. rypadla, nakladače, minibagry, nákladní vozidla Tatra, AVIA či ZRH kladivo a spoustu dalšího. Díky tomu tak bude moci vyhovět téměř všem vašim požadavkům a provést zemní práce ve vysoké kvalitě a ve stanoveném čase. Mníšek po Brdy je pak sídlem firmy, kde se nachází i kompletní vozový park.

Nabídka nákladní autodopravy

Kromě zemních a výkopových prací se firma zabývá ve velké míře poskytováním služeb nákladní autodopravy. Potřebujete-li převézt materiál různého druhu, přistavit kontejner či využit služeb fekálního vozu, vždy se můžete obrátit na pana Slabihoudka. Již jsme upozornili na rozsáhlý vozový park, který obsahuje i řadu různých nákladních automobilů, lišící se svou vahou a nosností. Nákladní autodopravu ve Mníšku pod Brdy využívají jak jednotlivci, tak velké i malé firmy. Nezáleží na tom, co a kam potřebujete převézt, orientace na klienta je vždy na prvním místě a firma vašim požadavkům vyhoví.

Centrum recyklace stavebních odpadů

Ve Mníšku pod Brdy také naleznete centrum recyklace stavebního odpadu. Zde se stavební odpad zpracovává mechanickou úpravou – drcením a tříděním. Z různých minerálních odpadů (zdiva, kameniva, betonů…) se pak dále získávají stavební materiály, ideální pro úpravy terénu či pro další potřeby ve stavebnictví. Díky recyklaci stavebního odpadu může firma poskytnout cenově dostupný materiál, který prodává podle druhu a granulometrie. Zajišťuje také příjem stavebních odpadů a výkopové hlušiny.

 

Miroslav Slabihoudek se svou firmou zajistí výkopové a zemní práce na profesionální úrovni, postará se také o poskytnutí služby nákladní autodopravy či využití centra recyklace stavebního odpadu. Mníšek pod Brdy se tak stal místem, kde se nachází odborníci v oblasti stavebnictví i zemních prací, místem, které stojí za to navštívit.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.slabihoudek.wz.cz