Slévárenská 415/4
Ostrava - Mariánské Hory 709 00
tel.: +420 596 622 037
email: ostrava@p-comp.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 17.07.2015
Topováno 23.02.2016

PWR computers: Prodej výpočetní techniky v kamenné prodejně s kvalifikovanými prodejci

Sháníte nový počítač, notebook nebo harddisk? Nebo potřebujete pomoc s opravou toho starého? V obou případech je tu společnost PWR computers sídlící ve městě Ostrava. My vám totiž nabízíme prodej výpočetní techniky všeho druhu, širokou nabídku spotřebního materiálu, ale i odborný servis výpočetní techniky.

PWR computers: Prodej výpočetní techniky v kamenné prodejně s kvalifikovanými prodejci

Prodej výpočetní techniky od A do Z

Počítače všech velikostí a funkcí patří neodmyslitelně k dnešní době a životnímu stylu. Každý má však na výpočetní techniku trochu jiné požadavky. Někdo nedá dopustit na klasické stolní počítače, jiný zase upřednostňuje techniku do kapsy. Ve společnosti PWR computers jsme si toho vědomi, prodej výpočetní techniky proto nezaměřujeme na jeden druh zboží, u nás seženete od každého něco. Co vám náš prodej výpočetní techniky nabízí? Je toho skutečně hodně. Najdete u nás počítače, notebooky, tablety, servery, řadiče, monitory, periferie, síťové prvky, UPS i další komponenty. Nezapomínáme ale ani na užitečné doplňky a nabízíme vám nejrůznější obaly, brašny, kryty a dotyková pera. Ať jste tak milovník nejnovějších vychytávek, nebo nedáte dopustit na klasiku, u nás si určitě vyberete.

Spotřební zboží od různých výrobců

Důležitou součástí počítače je hlavně v kancelářích a větších podnicích také tiskárna. Ani na to v naší společnosti nezapomínáme. My vám proto tiskárnu odborně nainstalujeme a nastavíme, nabízíme ale i široký výběr spotřebního zboží, které při jejím provozu využijete. Patříme k nejlépe vybaveným prodejnám výpočetní techniky na Ostravsku, u nás tak seženete cartridge, náplně, tonery, pásky i další spotřební zboží od desítky světově uznávaných výrobců.

 

V naší prodejně najdete nejen spotřebních materiál běžných a velkých značek Hewlett Packard Canon, Epson, my vám nabízíme také zboží menších firem, jako je například, BROTHER, OKI , LEXMARK, FULLMARK, LANIER či NASHUA. Vybrat si tak můžete přesně to, co vám vyhovuje.

 

Servis výpočetní techniky pro hardware i software

Prodej výpočetní techniky ale není to jediné, co vám ve společnosti PWR computers nabízíme. Víme totiž, že ne každý chce a může měnit model počítače za nový při každé příležitosti. My se proto soustředíme i na servis výpočetní techniky. I v tomto ohledu jsme velmi flexibilní a nabízíme vám řadu služeb od jednoduchého čištění počítače od prachu až po generální opravy základní desky. Servis výpočetní techniky tak můžete využít v případě, že máte problém s kontrolou a nastavením hardwaru i softwaru, my si poradíme se vším.

 

 

Prodej výpočetní techniky i nejrůznějších doplňků, ale i odborný servis výpočetní techniky rychle, spolehlivě a za skvělé ceny. Je přesně to, co právě potřebujete? Pak se obraťte na společnost PWR computers.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.p-comp.cz

117 zhlédnutí
Další PR články firmy
PWR computers: e-shop s výpočetní technikou, chytrou elektronikou a doplňky

PWR computers: e-shop s výpočetní technikou, chytrou elektronikou a doplňky

Sháníte nový počítač, tiskárnu nebo jinou techniku? Vyberte si z produktů společnosti PWR computers s.r.o.! Kromě výše zmíněného prodáváme také kancelářské potřeby, tonery a doplňky pro výpočetní techniku. Výběr i nákup vám nyní usnadní a zrychlí náš nový e-shop.

Vydáno 09.08.2016

VÍCE