TOMADOS s.r.o. Pronájem multifunkčních zařízení Praha

Vydáno 17.07.2015
163 Zhlédnutí
Topováno 01.02.2016

Přenechejte tisk, kopírování i skenování profesionálům a ušetříte

Do situace, kdy bylo třeba cokoliv okopírovat, vytisknou nebo naskenovat se dostal pravděpodobně každý. Jde o činnosti, které musíme vykonávat i každý den. Domácí tiskárny sklízí úspěchy již řadu let, je však na místě se zamyslet, zdali se to vyplatí. Malé tiskárny v domácnostech mají totiž poměrně vysoké náklady na tisk, navíc jde o časově náročnou činnost. Pokud potřebujete zajistit levný tisk, kopírování či skenování, výhodnější variantou je navštívit profesionály, kteří se tiskem přímo zabývají.

Přenechejte tisk, kopírování i skenování profesionálům a ušetříte

Za levným tiskem do Prahy

Pro mnohé klienty je zásadním parametrem cena. U běžných dokumentů může jít prakticky o jediný podstatný parametr, jelikož rozdíly v kvalitě nejsou příliš značné. Firma Tomados se pyšní nabídkou nejlevnějšího tisku v Praze. Ať už potřebujete vytisknout listů jen několik nebo naopak několik tisíc, vždy vám bude tisk nabídnout za nejvýhodnější cenu. U firmy Tomados však není cena jediným parametrem – kvalita, rychlost vyřízení zakázky i celková spokojenost klienta jsou faktory, na které se taktéž myslí.

Levný tisk, kopírování i skenování na jednom místě

Samotný tisk není jedinou kancelářskou činností, o kterou se firma postará. Neméně vyhledávanou službou je také kopírování. To samo o sobě totiž znamená i časovou náročnost – osoba musí u kopírovacího stroje stát, otáčet listy a kopie kompletovat. O to vše se za vás postará profesionální personál. Stačí donést dokumenty či publikace, které je třeba okopírovat, a vše bude ve velmi krátkém čase zařízeno. To samé platí o skenování – pokud potřebujete zdigitalizovat větší množství tištěných listů, svěřte to odborníkům. Nejen že ušetříte čas, ale za minimální finanční náklady získáte výstup ve velmi dobré kvalitě.

Tisk a další služby za individuální ceny

Firma Tomados nabízí své služby za ceny, které se liší podle množství vytištěných stran. Obecně platí, že čím větší počet listů potřebujete vytisknout, tím budete mít cenu za tisk nižší. Např. při tisku nad 2 000 listů je cena za 1 černobílou A4 stranu jen padesát haléřů, což je bezkonkurenční cena, které při domácím tisku nemůžete běžně dosáhnout. Možnost černobílého i barevného tisku až do formátu A3+, navíc s možností kroužkové vazby, je pak jedinečná. Při objednávce nad 5 000 listů je možné zajistit individuální, velmi výhodný levný tisk.

 

Známé pořekadlo „v Praze je draze“ již dávno neplatí, zmiňovaná firma je toho důkazem. Ať už potřebujete zajistit levný tisk, nakopírovat dokumenty či je zdigitalizovat, Praha a firma Tomados je dobrou volbou.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tomados.cz